Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Eirska West na Indepedence  (Przeczytany 4183 razy)

Syirian

• Donator
  • Mieszczanin

• 33
Eirska West na Indepedence
« dnia: Wrzesień 21, 2013, 10:36:18 am »
Mój nick to Syirian, jeśli akurat nie podróżuję to można mnie znaleźć na południe od Freedom Market zaraz za Great South Mountain Road.
Co robię? Pomagam ludziom :) Jeśli jesteś początkującym na Inde, poszukujesz jakiejś pomocy, chcesz podskilować się w czymś i nie ważne czy premium czy nie - czy to jako mieszkaniec wioski (przyjęcia do osady Eirska West), czy jako chcący tylko potestować grę – każdy znajdzie tu miejsce. Terenu wystarczy nawet dla chcących założyć tu swoją własną wioskę.
Reklamowałem się na starym forum ale widzę, że wszystko znikło.
Więc jeśli jesteś nowy na Independence i szukasz jakiejkolwiek pomocy sprawdź w grze czy jestem: /t Syirian Jeśli jestem offline odezwij się na forum w tym wątku (lub PM na oficjalnym ten sam nick) albo i mailem.
Syirian
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2013, 20:55:36 pm wysłana przez Syirian »

Syirian

• Donator
  • Mieszczanin

• 33
Odp: Eirska West na Indepedence
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2013, 17:49:25 pm »
Ponieważ czasami dostaję pytanie co i jak oraz gdzie się kierować z Freedom Market, małe wyjaśnienie. Stojąc przy tokenie kierujemy się na wschód, wychodzimy z FM i zaraz potem mamy rozwidlenie z jakimiś 8-ma drogowskazami, przy nich kierujemy się na południowy-wschód, tą drogą, która dalej biegnie pod górę, ona na górze wyprostuje się na południe. Należy nią iść dość trochę aż dojdziemy do Great South Mountain Road (ta droga się pojawi w oknie eventu). Eirska jest zaraz za nią.

Eirska West, do której mogę przyjąć chętnych do przetestowania gry jest zaraz niedaleko na zachód. Wioska i cały teren jest ogrodzony, do wykorzystania jest 60x54 tiles, w tym wioska ma 35x17, poza nim wokół jest dalej dość trochę miejsca, choć to tereny górzyste. Jest tu kilka fajnych miejsc gdzie można też założyć własną osadę.
Wokół wioski mieszkają przyjaźni ludzie :) Stali bywalcy to głównie angielskojęzyczni (w wiosce też mam jedną taką osobę), poza tym kilku Polaków czasami się przwija przez local, ci mieszkają już trochę dalej. Nie będę pisać ilu aktywnych graczy jest w wiosce, bo to bywa różnie, czasami ktoś po kilku dniach znika i tyle.

Kontakt ostatnio lepiej przez PM lub mailem, bo mam różne przerwy od gry i bywam o dziwnych porach.
Syirian