Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Bartusiowe pytania  (Przeczytany 3017 razy)

bartil9

• Doświadczony mieszczanin

• 86
Bartusiowe pytania
« dnia: Listopad 17, 2013, 22:38:22 pm »
Witam mam pare pytan dotyczacych gry.
Ostatnio z kolegami zrobilismy w 3 godziny rowing boat wyszlo calkiem niezle i zastanawiam sie czy nie moglbym w ten sposob zarabiac wiec o to pytania:

1, Czy jesli zrobie coga kiedy mam skill ship building 15 to bedzie jakas szansa ze kompletnie mi sie nie uda i bedzie po prostu zniszczony?
2. Czy moge impowac tego coga tak aby mial powyzej 10 QL przy skillu 20 ship building?

3.Czy raczej znajde kupca jesli bede sprzedawal coga za 10 silverow (na wiki pisalo ze jest wart 15) ?Czy jest duzy popyt na nie?

4.Co mi daje wiekszy skill ship building?szybciej robie cos czy jest wieksza szansa na powodzenie?

5.Czy musze miec premium aby dolaczyc do wioski?

6.Jakim stworom dam rade z 10 fs i itemkami startowymi/itemkami takimi jak startowe 20 QL/itemkami takimi jak startowe 20 QL x4 (4 ludzi z itemkami takimi jak startowe 20 QL?

7.ile w przyblizeniu zyje kon/krowa/byk?

8.Jak przetrzymywac gline tak zeby nie dostawala dmg o ile to jest mozliwe?

9.Od czego zalezy jak szybko wykonuje jakas akcje od nutrtion oraz poziomu staminy?

10.Podczas gdy robilismy lodke z przyjaciolmi uderzyl we mnie piorun i zrespily sie obok mnie 2 death crawlery, jaka jest na to szansa?

11.Da sie zostac priestem bez premium? jak tak to jakie mam mozliwosci?

12.Da sie zostac wyznawca boga inna droga niz przez ksiedza?

13.Jakie musimy miec eq/fs aby pokonac pajaka?

14.Czy uzywajac sparring mozna trenowac fs?

OK to by bylo na tyle sa to wszystkie pytania od Bartil,Aro,Jan,Diabloss

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 355
Odp: Bartusiowe pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2013, 23:21:17 pm »
Odpowiem na kilka z tych pytań:

4. Z tego co wiem optymalny skillgain jest przy szansie powodzenia 50%

5. Nie, nie trzeba.

6. spokojnie poradzisz sobie z psami, jeleniami i tym podobnymi "zagrodowymi" zwierzętami, będziesz mieć trudności z pokonaniem wilków, ale powinieneś móc je załatwić. W grupie 4 graczy można zaryzykować wspólny wypad na niedźwiedzie bądź pająki, ale spodziewajcie się ciężkich ran i ofiar.

8. W Bulk Storage Bin.

9. Od tego, jak mocno masz rozwiniętą daną umiejętność oraz jakim dysponujesz narzędziem (lepszy ql = szybciej, zaklęcie WoA jeszcze bardziej to przyspiesza)

11. Nie, nie da się - trzeba mieć premium.

12. Może Cię "nawrócić" dowolny wyznawca danej wiary pod warunkiem, że dysponuje on statuetką swojego boga.

14. Chyba tak, ale jest to nieopłacalne.

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 333
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2013, 23:38:34 pm »
1-3. Przy takich skillach robienie coga to katorga :) Róbcie łodzie po kolei i weźcie pod uwagę, że musicie mieć dobry rope making żeby zrobić liny i cloth tailoring na żagle. Np. żeby stworzyć najprostszy żagiel do Sailing Boata potrzeba 12 cloth tailoring i igłę o 80 QL - wtedy będziemy mieli 9% na powodzenie.

Jeśli chcecie zacząć robić łodzie to radzę zacząć od small sailing boat :)

bartil9

• 86
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2013, 08:41:31 am »
aha to ok troche mnie zawiodles z ta igla 80 QL ale czy nie da sie miec jej na mniejszym QL? bo jesli wtedy bedzie 4% powodzenia to nadal bede probowal bo wemp fibre mam duzo wiec jakos dam rade to samo tyczy sie cottonu.

Vough

• Osadnik

• *

• 19
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2013, 12:20:34 pm »
Możesz próbować napewno zrobisz ale będziesz miał mała szansę :P

bartil9

• 86
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2013, 15:57:31 pm »
chodzi o to ze moge zrobic igle max 18 QL i nei wiem czy to wystarczy zeby wogole byl 1 % na zrobienie

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 333
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2013, 16:02:24 pm »
Nie mam pojęcia - ja mam igłę 12 QL bo zrobiona na szybko i cloth tailoring 11 i żagla póki co zrobić nie mogę jeszcze :P

« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2013, 21:41:17 pm wysłana przez Bakeruss »