Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Problem z uruchomieniem gry .  (Przeczytany 3524 razy)

mlody13177

• Podróżnik

• 2
Problem z uruchomieniem gry .
« dnia: Listopad 25, 2013, 00:28:58 am »
Witam , wczoraj miałem zainstalowanego WIN 7 i gra się odpalała wszystko cacy , lecz gdy wszystko się wczytała to proces który jest odpowiedzialny za jave zżerał mi 100% użycia procesora , a sam klient "brak odpowiedzi" potem znowu gra chwile działa i to samo .

Zdenerwowałem się i zainstalowałem nowiuśkiego Windowsa XP z nadzieją , ze będzie działac . Myliłem się . Otóż teraz gra wywala mi błąd , a jego treśc to (przy czym tworzy się plik tekstowy o nazwie hs_err_pid2396)  :

Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

Specyfikacja komputera :
Athlon 3000+ , ~2.2Ghz ,
2Gb Ram ,
Radeon HD2600XT 512mb ,
Łącze 5mb/s .

Próbowałem już :
Reinstalację Javy ,
Sterowników karty graf. ,
Reinstalację Directx'a ,
c++2010 redistributable ,

Jaka może byc przyczyna ?  I czy sprzęt to pociagnie ..
martwi mnie wpis :
Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows

Przepraszam ,ze napisałem to tutaj , ale nie mogłem znaleźc odpowiedniego działu i widziałem ,ze ludzie mają podobny problem . :)

Pozdrawiam i oczekuję jakiejś odpowiedzi .
Btw . zaczałem gre z kolegą , gramy obecnie na Serwerze Freedom Exodus i szukamy jakiejś paczki do wspólnej gry :)

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 333
Odp: Problem z uruchomieniem gry .
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2013, 09:14:00 am »
Ja niestety nie umiem Ci pomóc. Ale może Warlander albo ktoś inny będzie wiedział w czym jest problem - zazwyczaj udaję się taki problem rozwiązać.
Temat przenoszę do odpowiedniego działu.

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 355
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2013, 15:55:49 pm »
Java protestuje ze względu na kartę graficzną - masz najnowsze sterowniki? Jeśli nie, to pobierz i zainstaluj je. Poza tym możesz spróbować w zakładce compability wyłączyć opcję "GLSL Shaders".

Vill

• Mieszczanin

• **

• 44
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2013, 17:22:45 pm »
Sprawdź czy masz najnowsze driver do tego Radeona bo wywala dokładnie w momencie jak chce ich użyć:

"C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static"
Wurm Online 1.0 Mol-Rehan: Elevation
--------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=0cxSN5zRarI
Wurm PvP:http://www.youtube.com/watch?v=a53e9W7f2Yw

Vill, Villz
www.warcry.pl

mlody13177

• Podróżnik

• 2
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2013, 17:36:00 pm »
Własnie ze sterownikami do tej karty to jak trafić w lotka , tym bardziej , że to jeszcze pod AGP :D
 Zaraz przeinstaluję i spróbuję jeszcze raz..  chyba , ze ma ktoś namiary na działające do tych modeli tj. HD2xxx ,HD3xxx , HD4xxx na Win Xp 32bit , agp : D Miałem zmodyfikowane od Omegi , ale też nie działają , teraz zainstaluję ze strony HIS'u , a jeśli to nie pomoże to będę szukał działające Hotfixy od Ati .

@edit
Po reinstalacji sterowników oraz wyłączenia opcji w zakładce Compability gra śmiga :) Jak na razie . Dziękuje za zainteresowanie oraz za pomoc :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 21:17:09 pm wysłana przez mlody13177 »

HANSuuu1

• Osadnik

• *

• 7
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2014, 21:35:03 pm »
Potwierdzam sterowniki do tej karty to jakaś masakra dostac bo ja mam tez radeona hd 2600 tyle ze w wersji "pro", a stery pobrane ze strony producenta nie dzialaja poprostu do tej karty radeon juz nie robil aktualizacji sterownikow, a karta fajnie smiga