Działy ogólne > Ratusz

Regulamin

(1/1)

Warlander:
Wurmonline.pl NIE JEST oficjalną stroną i forum gry Wurm Online, a wyłącznie polską nieoficjalną fanowską stroną gry. Oficjalna strona Wurm Online znajduje się pod adresem www.wurmonline.com.

1. Za umieszczanie na forum treści obraźliwych, wulgarnych, faszystowskich, rasistowskich i erotycznych w zależności od skali wykroczenia i jego powtarzaniem grozi upomnienie, ban na 24 godziny lub perma-ban. Za treść wulgarną uważa się także kropkowanie przekleństw.

2. Obrażanie innych użytkowników grozi upomnieniem, banem na 24 godziny, lub perma-banem. Dotyczy również zgłoszonych wiadomości "PW".

3. Pomijając działy Hyde Parku, za pisanie double postów grozi ostrzeżenie. Proszę używać opcji "edytuj". Wyjątkiem są sytuacje, w których double post jest uzasadniony.

4. Pomijając działy Hyde Parku, za pisanie spamu grozi w zależności od skali wykroczenia ostrzeżenie, ban na 48 godzin lub perma-ban.

5. Reklamowanie innych witryn jest zabronione, użytkownik za to wykroczenie może zostać ukarany banem na 24 godziny. W przypadku powtórzenia reklamowania innych stron użytkownik dostaje perma-ban. W wyjątkowych sytuacjach wykroczenie to może być karane natychmiastowym perma-banem bez możliwości odwołania.

6. Administrator lub moderator ma zawsze rację. Dyskutowanie na temat słuszności podejmowanych przez nich decyzji może być karane upomnieniem lub ostrzeżeniem.

7. Trzecie ostrzeżenie wiąże się z otrzymaniem bana na 24 godziny, a piąte- z otrzymaniem perma-bana bez możliwości odwołania.

8. Od otrzymanych ostrzeżeń można się odwoływać pisząc wiadomość prywatną do administratora bądź moderatora, który przyznał ostrzeżenie.

9. Należy przestrzegać zasad poprawnej pisowni - za pisanie postów ze zbyt dużą ilością błędów ortograficznych, literówek lub braku interpunkcji grozi ostrzeżenie lub upomnienie.

10. Na forum niedopuszczalne jest posiadanie więcej niż jednego konta. 1 osoba = 1 konto. Nieprzestrzeganie tego punktu grozi permanentnym banem bez możliwości odwołania na wszystkich kontach.

11. Za pisanie wyrazów dużymi literami w nadmiernej ilości bez uzasadnienia grozi ostrzeżenie. Dotyczy to zarówno postów, jak i tytułów tematów.

12. Nieobecność na forum powyżej dwóch miesięcy może się skończyć kasacją konta, jeśli dany użytkownik nie napisał ani jednego postu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej