Działy ogólne > Sugestie i propozycje

Ceny wurmowe

(1/2) > >>

bartil9:
Hejka pomyslalem sobie ze moglibysmy zalozyc temat gdzie podanaby byla lista cen hurtowych produktow takich jak dirt/cegly/mortar itp dla nowych i starszych graczy.na tej liscie podane by byly ceny najnizsza rozsadna i najwyzsza rozsadna oraz czy wazne jest QL przedmiotow i czy jest duze zapotrzebowanie na ten towar. Na przyklad
Dirt-1s za 1000 sztuk-80c/1s-wazne QL?-nie- zapotrzebowanie 8/10. Moge zaczac taki temat tylko napiszcie  w jakim dziale.           P.S pisze na telefonie wiec teraz tego nie zrobie.

Warlander:
Myślę, że w cenach jest się stosunkowo łatwo rozeznać obserwując tematy na oficjalnym forum oraz chat globalny - poza tym, za wyjątkiem materiałów, które potrzebne są w ilościach hurtowych ceny pozostałych towarów są stosunkowo zmienne, a ich cena zależy od wielu czynników, w związku z tym ciężko jest ustalić jakąś "oficjalną" cenę. :)

bartil9:
Wiem ze mozna to wywnioskowac z GL i innych czatow ale czesc ludzi moze nie przeglada tych czatow albo nei umei sie zapytac.Ten pomysl zaproponowalem z mysla o nowych graczach ktorzy chcieliby szybko zaczac cos sprzedawac.
W tej liscie nie maja byc towary ze zmienna wartoscia jak miecze,jakies rare materialy tylko zwykle materialy czesto takie ktorych ceny nie sa znane nawet dla starych graczy jak np Ash albo concrete (wciaz sie nei dowiedzialem za ile chodzi concrete 100 lub 1000 sztuk).Wiec taka tabelka by oszczedzila troche pisania niektorym osobom.Oczywiscie ceny wachaja sie i dlatego maja byc podane 2 ceny minimalna i maksymalna za towar.

Votip:
wg. mnie taka krotka lista z np. ceglami I castamu btla by nawet spoko u ulatwuila by zycie //tel

kawa:
Z  cenami to zależy od wielu czynników.
Cegły kupuje po 1,2s +50c za dostawę - całość powyżej 5k (na mniej 1,5s i to już minimum na dzisiaj)
Mortar mi policzyli 1,5s za powyżej 5k (a tak to chyba 1,8-2s minimum za mniejszą ilość).
Dirt pewnie 1k za 1s, można się dogadać ze transport w cenie.

Pisze te minimalne bo rynek na dzień dzisiejszy raczej jest słaby. Narzędzi bs nie mogę sprzedać 95ql za 1s , lol .  Na czyste bronie też słabo idzie naszemu WS. Rare picka 97ql sprzedałem za cene czerwcową (tamtego bez impu). Ale się uśmiałem wczoraj jak zrobiłem patelnie klientowi 95ql za 2,5s, dla mnie kasa dobra i szybka.

Dodam tylko ze dostawca budulca klaskał uszami ze szczęścia bo na exo już nie było zamówień, a premka mu wygasała. To ma chłopak na 2 miechy grania :)

Powinno być minimum 10i za akcje (często juz nie jest)
dirt 1k-1s, mortar 1k - 2-2,5s; bricki 1,5-2s; iron do 50ql 1k-1s(bywa ze lumpy w tej cenie) 90ql 10s za 1k, sail za 1 s to juz chyba łatwo dostać, knarr 9-13s, flaki 1k-1s, mieso chyba 2s za 1k, ash 2s za 1k(wysokie ql wiecej) , beton 1s za 100 to już teraz duzo

Ceny z mojego sąsiedztwa.
Jak coś to pm Kawopij

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej