Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Fabryka Golden Halls- Support beams dla każdego!  (Przeczytany 2088 razy)

Alkhadias

• Osadnik

• *

• 5
Fabryka Golden Halls- Support beams dla każdego!
« dnia: Grudzień 07, 2014, 08:14:11 am »
Hej wszystkim!

Wstyd przyznać, ale jakoś nie zwracałem do tej pory uwagi na polskie forum.  :-[ Czas to zmienić i (być może) ułatwić Wam nieco żywot górników (między innymi). :)

Być może niektórzy z Was wiedza, może nie, ale zajmuję się produkcją support beamów, wielu support beamów, setek support beamów... tysięcy!
Kto robił ten wie, że wymagają one troszkę czasu i jeszcze więcej nerwów i kawy, zwłaszcza gdy w grę wchodzą większe projekty, bądź publiczne/ prywatne tunele. :)

Jeżeli wszyscy poza mną są jeszcze przy zdrowych zmysłach, już dziś możecie oszczędzić sobie trochę czasu i nerwów zamawiając support beamy! Mogę wykonać do 1000 beamów w ramach jednego zlecenia. Przewidywany czas standardowego zamówienia (500) z reguły nie przekracza kilku dni, czasem jest to 1-3 dni. Wszystko zależy od ilości zamówień or stanu magazynowego materiałów. W przypadku większych zamówień, niestety trzeba będzie ustalić dłuższy termin, chyba rozumiecie :)

Mam pełną rekomendację znanych, lub też nieznanych graczy oraz jak do tej pory 100% gwarancję satysfakcji!

Cena: 4c - 1 support beam
W przypadku większych zamówień jestem w stanie zejść nieco z ceny :)

Dostawa: Darmowa w obrębie Xanadu/ Deliverance. W przypadku innych serwerów darmowa dostawa od 250 beamów wzwyż. (Niestety nie oferuję dostawy na Chaos).

Tutaj link do mojej strony z oficjalnego forum http://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/112062-golden-halls-support-beams-factory/
Znajduje się tam pełna informacja, oraz skromny feedback. :)

Nieoficjalnie, jako adept craftingu, mogę zaoferować również niskiej jakoś, aczkolwiek tanie Plate sety.
Plate set 50 QL-  50c, jeżeli odbierany osobiście (bądź mogę podrzucić w rozsądnym dystansie), lub 70c u mojego merchanta w Isle of Sorrow Marketplace/ q9 Xanadu.

bartil9

• Doświadczony mieszczanin

• 86
Odp: Fabryka Golden Halls- Support beams dla każdego!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2014, 20:47:23 pm »
Wow nie wiedzialem ze jestes Polakiem xD

Polecam te fabryke,sa wiarygodni i maja wiele pochwal.