Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 2824 razy)

Alkhadias

• Osadnik

• *

• 5
Witam wszystkich
« dnia: Grudzień 07, 2014, 09:24:06 am »
Hej Wam!

Jak już gdzieś wspomniałem, do tej pory nie pamiętałem o polskim forum Wurma. Jednak gdy już je odkryłem na nowo, wypadałoby się przywitać.

Otóż tak, mój nick w grze Alkhadias oczywiście, jeśli ktoś chce kiedyś napisać, to nie powinno być większego problemu. :) Ciężko w tym momencie powiedzieć, żebym był nowym graczem, ale w dalszym ciągu całkiem świeży. Może czas na małą retrospekcję... Grę zacząłem jakieś pół roku temu, poważną grę, gdyż warto wspomnieć że wurma po raz pierwszy zainstalowałem parę lat temu, na Golden Valley. Pograłem 2 tygodnie i zapomniałem, a nastepnie zainstalowałem ponownie, popływałem kolejne 2 tygodnie po Indi i znowu zapomniałem na lata. Więc tak... wracając do wątku. Grę zacząłem jakiś pół roku temu +1-2 miesiące. Cały czas uczę się nowych rzeczy i staram się jak najlepiej robić to co robię. Po raz pierwszy wylądowałem na Xanadu, na wyspie Newspring, goły i niezbyt wesoły, bez premium, bez narzędzi i szerszych perspektyw. Mimo wszystko, niezwłocznie wziałem się do pracy, wybudowałem rowboata w ciągu 2 dni i odpłynąłem w siną dal, w stronę kontynentu. Tutaj, po paru przykrych sytuacjach z miejscową fauną i florą, bez umiejętności walki postanowiłem wieść żywot Nomada (jak wcześniej na Indi). Zwiedzając zachodnie oraz północne wybrzeże, postanowiłem wrócić do kwadratu O8, gdzie teraz jest mój deed. Poznałem świetnych ludzi, dołączyłem do znakomitego alliance i dzięki szczęściu z rzadkimi przedmiotami, drobnej pomocy ze strony sojuszników udało mi się założyć swoją załosną osadę wielkości 15x15 w centrum.... niczego w zasadzie. Pośrodku lasu gdzieś tam. Z czasem jednak wraz z kontem premium, twardym postanowiem i wytrwałością udało mi się osiągnąć małe sukcesy w grze. Teraz moja wioska 56x58 zaczyna nabierać kształtu, a ja nie jestem już gołym i niewesołym człowieczkiem w dziczy. :) Prowadzę mały, aczkolwiek chyba udany biznes i jestem na dobrej drodze ku lepszej lub gorszej przyszłości. W tym miejscu muszę podziękować mojemu sojuszowi oraz wszystkim znajomym których poznałem na początku i którzy wspierali mnie informacjami i poradami. Bez nich do tej pory musiałbym uciekać przed świniami i wyjadać obłocone dynie z ziemi. :)

Tak wiec oto historia niezbyt ciekawa, bardzo zwięzła, ale warta zapamiętania z mojego punktu widzenia. Ale jakim graczem jestem i co mogę zaoferować?
Przede wszystkim, gram tylko i wyłącznie dla przyjemności. Moje dwie podstawowe zasady to: Brak altów, brak grindu.
Tak, czemu brak altów.... no bo tak i już :P
Czemu brak grindu? Ponieważ nie jestem grinderem i póki co uważam że nie są mi potrzebne wysokie skille do robienia tego co robię i zarobienia paru monet na utrzymanie wioski i przy okazji kilku mniejszych przyjemności. Oczywiście, udało mi się osiągnąć parę tytułów do tej pory i jestem z tego cholernie dumny :) Jednak moim celem jest robienie tylko tego co lubię, a że uwielbiam polować... tak też Fighting jest moim najwyższym skillem- 74.5 FS, a reszta heeeeen daleko! Jestem raczej samotnikiem... tak, nie rekrutuję nikogo, wolę zarządzać wioskę w całości po swojemu... nie lubię kompromisów, więc kłótnie o wygląd wioski, podział miejsca nie wchodzą w grę niestety :( Ale nie oznacza to, że się separuję. Z sojusznikami i sąsiadami od zawsze żyję w jak najlepszej zgodzie, bez ani jednego problemu przez te wszystkie miesiące. :) Każdy z Was może mnie w każdej chwili odwiedzić! Moja wioska jest w kwadracie o8 i znajduje się na mapie społecznościowej. Mogę zaoferować nocleg, kiepskiej jakości jedzenie :P, oraz wyprawy łowieckie i wiele innych rzeczy! Czasem zapędzam się aż do Linton i dalej, wiec jest na co popatrzeć po drodze!

Również jeśli któryś z nowszych graczy zapędzi się niegdyś w moje rejony, mogę każdego oporządzić dla lepszego startu w narzędzia 50QL, oraz zbroje i bronie wszelakiej maści, niestety nieco niższej jakości, ale w dalszym ciągu lepsze od startowych! Sam kiedyś zaczynałem, czas zwrócić dług :)

Tak więc to chyba tyle, pozdrawiam wszystkich graczy!

Pravy

• Doświadczony mieszczanin

• 98
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2014, 09:41:31 am »
Witaj

Miło Cię tutaj widzieć :)

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 333
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2014, 16:05:56 pm »
Hej, witamy na forum.
Długi opis z konkretami! Tak właśnie powinno się witać z innymi :)

Życzę powodzenia w dalszej rozbudowie wioski i grze.

Ibex

• Przyjaciel forum
  • Osadnik

• 7
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2015, 16:40:05 pm »
 Witaj. Chętnie nawiązałbym współprace, bo jesteśmy podobni  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2015, 22:49:39 pm wysłana przez Ibex »

odserca

• Osadnik

• *

• 12