Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Witam ponownie  (Przeczytany 2689 razy)

Ibex

• Przyjaciel forum
  • Osadnik

• 7
Witam ponownie
« dnia: Styczeń 12, 2015, 13:46:38 pm »
  Witam po niebytności rocznej na tym forum, przedtem jako janep.

Z wurm online mam styczność od 2010 roku. Zaczynałem grę z nickiem Janekpolaczek od września powyższego roku na serwerze Golden Valley(teraz tutorial). Postać została sprzedana/ukradziona na początku 2014 roku oraz kilkukrotnie kupowana-sprzdawana. Później stworzyłem nową postać o nicku Ibex, która jest aktywna do dziś.

Janekpolaczek zył głównie jako freedomer na Independence, po zachodniej stronie Inner Sea w niegościnnych górach, eksplorując tamtejsze tereny krok za krokiem i zajmując się skromnym craftingiem.

jako że Janek zajmował się głównie przyjemnościami płynącymi z eksploracji, a nie nauką któregoś z licznych rzemiosł - Janek był we wszystkim przeciętny, ale w niczym mistrzem :P Noo może prócz climbingu.

Gdy życie w pełnej niezależności Independence mu się znudziło, zainteresował się burzliwym światem zwanym wild/chaos. Janekpolaczek zabrał więc swe skromne graty i wypłynął na szerokie wody... Dołączył wtedy do Jenn Kellon. Jego wzrok od razu padł na Fo mountain, tam osiadł, obok szczytu i zbudował mały zamek o nazwie Monument For Victims Of Moutains, żyło mu się wspaniale,

aż nagle ślad po nim zaginął, słyszano plotki, że teraz zabija cywili Ebonaury, ale czy to do końca prawda?. Niewiadomo.
  Na początku 2014 odnalazłem zaginionego syna Janka o imieniu Ibex, po tatusiu odziedziczył skłonności do odkrywania nowych lądów, na szczęście bardziej przykłada się do nauki niż ojciec. Ibex w przeciwieństwie do ojca bardziej woli plugawić białych bogów niż ich czcić dlatego przystąpił do Libili...choć jego dom jest na Xanadu...Czy to wskazówka, że syn Janka przemierza Chaos w poszukiwaniu ojca!? Możliwe...

Jęśli jesteś nowy i szukasz rady lub pomocy, chętnie Ci jej udziele, wystarczy pw na forum lub w grze- Ibex
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2015, 15:50:46 pm wysłana przez Ibex »

odserca

• Osadnik

• *

• 12
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2015, 15:18:24 pm »
hehe fajna opowieść :D

Clasin

• Administrator
  • Kupiec

• 199
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2015, 15:38:04 pm »
Domek na skarpie świetny! :D

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 333
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2015, 21:13:38 pm »
W końcu wrócił na forum! :D
Oczywiście rangę "przyjaciel forum" otrzymuje się dożywotnio, więc na tym koncie nie może jej zabraknąć.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2015, 21:17:28 pm wysłana przez Bakeruss »

Votip

• Kupiec

• 213
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2015, 18:07:14 pm »
Opowieść tak dobra ze aż mnie na wspinaczkę naszło :D