Działy ogólne > Sugestie i propozycje

A może konkurs na zaprojektowanie deeda?

(1/2) > >>

Duud:
Witam.
Na forum wiele postów nie mam, w Wurma gram bardzo rzadko albo w ogóle, lecz kiedyś spędzałem nad nim wiele czasu. Ilekroć byłem w jakimś deedzie, pełniłem rolę architekta projektującego infrastrukturę całej wioski. Bywałem też budowniczym w chwili w której miałem nadmiar wolnego czasu. W każdym razie, muszę śmiało powiedzieć iż zawsze przy projektowaniu korzystałem z DeedPlannera stworzonego przez Warlandera (chwała mu za tak wspaniałe narzędzie). Nieskromnie mówiąc, wiele osób przyzna mi, że projektowanie wychodzi mi bardzo dobrze i gracze często sugerują się moim doradztwem co do planowania deeda. Tyle o mnie.
Chciałbym zaproponować pewien forumowy, polski konkurs, na zaprojektowanie jak najlepszej wioski która łączy estetykę i funkcjonalność. Nagrody nie są istotne, sądzę, że chociażby dla mnie ich brak nie byłby żadną przeszkodą na wzięcie w nim udziału. Oczywiście przy projektowaniu, trzeba by było wziąć uwagę na pewne narzucone warunki planowania, gdyż trudno jest porównać małą, skromną, biedną wioskę z prawdziwym imperium. Oczywiście również obowiązkowym narzędziem byłby owy DeedPlanner. Na wszystko byłoby co najmniej parę tygodni/miesiąc, tak aby każdy kto chciałby wziąć udział, znalazł odrobinę czasu w naszym życiu pełnym obowiązków. Warunków oczywiście byłoby więcej, ale póki co myśląc o tym, mocno się w to nie angażowałem, gdyż nie wiem ile osób byłoby chętnych, sam udziału w własnym konkursie brać nie będę, nie? ;)

Tak więc pytanie prosto z mostu. Byłby ktoś chętny na wzięcie udziału w podobnym konkursie?
Ustalać warunki? Wybierać Jurorów? Dobierać terminy?
Z niecierpliwością czekam na wasze zdanie!

Bakeruss:
Świetny pomysł :) Jestem za! Myślę, że reszta administracji też się ze mną zgodzi. Mogę pomóc w zorganizowaniu konkursu.

Warlander:
O ile w konkursie uczestniczyłaby wystarczająca ilość ludzi (3+)... Czemu nie.

Votip:

--- Cytat: Warlander w Luty 08, 2015, 17:37:14 pm ---O ile w konkursie uczestniczyłaby wystarczająca ilość ludzi (3+)... Czemu nie.

--- Koniec cytatu ---
Właśnie. Ilość ludzi może być największym problemem. Jakby się znaleźli chętni to spoko.

Duud:
Super, że w tak krótkim okresie czasu odpowiedziały już 3 osoby. Cieszę się również, że widać z waszej strony zainteresowanie ;)
Ok, poczekamy jeszcze parę dni, być może większej ilości osób spodoba się ten pomysł i zadeklarują się wziąć udział w konkursie.
Tymczasem w wolnych chwilach pomyślę nad zasadami i warunkami przystąpienia.


I tak w celu motywacji, przykładowe, moje projekty z DeedPlannera, niestety stworzone jeszcze w starszej wersji.
Jak widać programik ma niesamowite możliwości! Warto przystąpić do konkursu! Być może dzięki temu konkursowi wykształcimy najlepszych architektów w wurmie!
Castle Final: http://pastebin.com/CQLs2efg
Dziki Gon Final: http://pastebin.com/tEZhbTgT  (wioska powstała na prawdę, i ok 90% zgadzło się z projektem, niestety biegiem czasu, a konkretnie jego brakiem, przepadła).

Dla zachęty wrzucam jeszcze odnośnik na forum do tematu, w którym ludzie dzielą się faktycznie ciekawymi budynkami. Nie raz, oczywiście nie ściągałem, a wzorowałem się na owym temacie:
http://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/71682-multi-story-house-pics/page-23

Oraz oczywiście link do DeedPlannera stworzonego przez Warlandera:
http://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/79352-deedplanner-201-3d-house-and-deed-planner/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej