Działy ogólne > Poradniki

Medytacja

(1/1)

Malajane:
Od niedawna co chwila słyszę pytania na temat medytacji. Czym to się je? Jakie są ścieżki? Co która daje? Na którą się zdecydować? Tak na prawdę to wszystko od was zależy czy jesteście wytrwali i chcecie walczyć o coś wyższego w medytacji. Już samo podsyłanie jak co działa nie wystarcza (bo angielski sprawa trudna i nie każdy się nim posługuje). W takim wypadku ośmieliłam się napisać elementy medytacji po polsku. Może komuś się przydadzą i pozwolą na coś się zdecydować. Nie gwarantuje, że wszystko jest bezbłędnie. Z cooldown'ami miałam drobny problem, bo różne źródła podawały różne dane.

Otrzymałam kilka pytań czy medytacja powoduje jakieś ograniczenia, czy to się łączy bezpośrednio z priestem. Nie, nie łączy się. Nie ogranicza w żaden sposób gry, wręcz przeciwnie - wzbogaca ją. Medytacja jest całkowicie odrębną umiejętnością i bez względu na to jakiej profesji kto się podjął nie jest ona zabroniona.

Kolejna mała informacja, o której prawie zapomniałam. Jeśli chcemy otrzymać pytanie najlepiej medytować na dywanie jak najwyższej jakości. Z kolei jeśli chcemy zyskać jak najwięcej skilla medytujemy na niskiej jakości dywanie (najlepiej z CoC). [dotyczy tylko WO]

Medytacja po polsku (+pytania i odpowiedzi):
https://www.dropbox.com/s/gtg3wsbmuw70hcv/Medytacja%20pl.docx?dl=0
Buziaki, Malajane :-*

Edit1: Mała zmiana w polskim pliku medytacji na prośbę Thundera. Dziękuję za cenne podpowiedzi.
Edit2: Poprawione błędy w bonusach ścieżki Hate. Dziękuję Pravy.

Bakeruss:
Świetna robota! :)

Pravy:
Opcja na body. Podwójne obrazenia na wieżach i guard towerach         (cd 18h)      na 15 minut

Jeszcze jeden blad :p wieze i guard towery hyhyhy
budynkach i wiezach jak juz :)

Malajane:

--- Cytat: Pravy w Luty 24, 2016, 00:49:06 am ---Opcja na body. Podwójne obrazenia na wieżach i guard towerach         (cd 18h)      na 15 minut

Jeszcze jeden blad :p wieze i guard towery hyhyhy
budynkach i wiezach jak juz :)

--- Koniec cytatu ---
Dzieki :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej