Działy ogólne > Ratusz

Dotacje

(1/4) > >>

Bakeruss:
DOTACJE

Forum wurmonline.pl ma już ponad cztery lata i zebrało grono stałych użytkowników. Od początku utrzymywaliśmy stronę samodzielnie. Popularność forum przerosła nasze oczekiwania i musimy prosić o dotację na utrzymanie serwera. Jeżeli chcesz pomóc kliknij w poniższy przycisk. Dzięki temu będziemy mogli dalej funkcjonować. W podziękowaniu za dotację wpłacający otrzyma specjalną rangę na forum. Przy wpłacaniu dotacji należy podać swój nick lub napisać do mnie w prywatnej wiadomości. Wątek będę uzupełniał na bieżąco dziękując każdej osobie, która pomogła. Zbiórka ta nie wynika z mojej pazerności, jest inicjatywą użytkowników i obiecuję, że każda przelana złotówka trafi na utrzymanie serwisu wurmonline.pl. Osoba po wpłacie darowizny proszona jest o skontaktowanie się ze mną w celu nadania rangi.

Do zebrania jest 130 zł zł na cały rok funkcjonowania.
Zebraliśmy już 226,27 zł.

Bakeruss:
Osoby, które zrobią dotacje proszone są o kontakt przez prywatną wiadomość ze mną i napisanie w niej sumy, którą się przelało. Osoba ta otrzyma specjalną rangę donatora. 

Kenshi:
Kur... jaki ty serwer masz ?? domena kosztuje 88 zł serwer 69 zł gdzie hostujesz serwer i domene ?? człowieku zobacz sobie ceny na www.webd.pl od lat korzystam z ich ofert i polecam je moim klientom i nie narzekają na nic. płacą takie ceny jak podałem. ROCZNIE

jak by ktos nie wieżył
http://screenshot.sh/mFzPOyc7dGaXw

Bakeruss:
Jak zakładałem forum kilka lat temu ta oferta, którą brałem była najbardziej atrakcyjna, więc taka została. Nie chcę bawić się w przenoszenie wszystkiego na nowy hosting, skoro tutaj wszystko działa. Następnym razem nie musisz walić takiej czcionki i koloru, uwierz mi, że dobrze widzę.

Dla niedowiarków albo osób, które uważają, że zawyżam ceny.
http://scr.hu/2twh/ip7hw

Kenshi:
przeniesienie domeny nic cie nie kosztuje korzystasz z najdroższego serwisu do hostingu domen :/ zaraz po nazwa.pl

z tego co widze to nawet ta najnizsza opcja za 39,90 by wystarczyla. Jak chcesz to ja sie wszystkim zajme przeniose twoje dane do siebei i nie bedziesz placił za serwer. Przeniesienie domeny tez nic cie nie bedzie kosztowało

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej