Działy ogólne > Rynek

Rifty - polska grupa - zapisz się już dzisiaj!

(1/7) > >>

Bakeruss:
RIFTY - POLSKA GRUPA
Padł pomysł żeby stworzyć grupę do walk w inwazjach, które zostaną niedługo wprowadzone. Grupa miałaby za zadanie wspierać się wzajemnie i pomagać sobie. Jak wiadomo rifty będą odbywać się na różnych serwerach, więc dobrze by było gdyby na czas inwazji ktoś z grupy przyjął resztę do siebie na deed.

Ja oferuję warsztat, konie, łóżka i nocleg, u siebie na północnym Deliverance, w wiosce "Arrr", oferuję także swoją osobę - uczestniczyłem w wielu biciach unikalnych stworzeń, więc jakieś doświadczenie posiadam, mam także kilka skilli 80-90, więc pomogę w przygotowaniach do walki.

Proponuję żeby każdy chętny wpisał co może zaoferować i zrobimy pełną listą z mapą wiosek, gdzie będzie można zatrzymać się podczas inwazji.

LISTA ŻOŁNIERZY
Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć) Bakeruss, Clasin, Held, Kenshi, Losik, Pagsiu, Payu, Primass, Spyte, Thunder, Warlander
WIOSKI
Deliverance
Wioska "Arrr" (D19 na mapie w grze, jest port)
Oferujemy: warsztat, 3 piece, łóżka, dostęp do kopalni, konie, rare mailbox (94)
Żołnierze: Bakeruss, Primass, Clasin

Independence
Wioska "Amun Ra" (Q24 na mapie, port Q25)
Oferujemy: konie , wozy, kuźnie, lumpy, jedzenie ,priesta NAHJO, spanie ,mailbox (88)
Żołnierze: Kenshi, Payu

Xanadu
Wioska "Castle Harmondale"
Oferujmy: tymczasowe zakwaterowanie - 16 łóżek, ogólnodostępny workshop i żarełko
Żołnierze: Pagsiu
Wioska "Nowe Wszczniesz" (C14 na mapie)
Żołnierze: Warlander

Wioska "Sarmatian Island" (S19 na mapie)
Oferujemy: kuźnie, kuchnie, pokój na rynku i konie.
Żołnierze: Losik

Wioska "Wilczy Szaniec" (R20 na mapie)
Oferujemy: tawernę, jedzenie, łóżka, itd
Żołnierze: Held, Spyte, Thunder

primass:
Oczywiście ja się piszę:D Wioska Arrr, pomogę ile mogę:D

Thunder:
Mnie proszę dopiąć do listy :) niestety mogę zaoferować plac budowy wioski, kto chętny do pomocy  ;D a na poważnie to na południu xanadu wiec jak coś to się miejsce na pewno znajdzie, jest tu parę wiosek wiec pomoc na pewno będzie :)

Bakeruss:
Ok, dopisałem Cię do listy :)

Thunder:
No już mamy  prawie połowę minimum :) jeszcze trzeba heal jakiś :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej