Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Promowanie Wurm Unlimited  (Przeczytany 7090 razy)

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
Promowanie Wurm Unlimited
« dnia: Maj 21, 2016, 10:23:19 am »
Witam Z tej strony Hershel, na początku chciałbym się przywitać oraz przeprosić za nie aktywność na forum (sprawy rodzinne).
Ale do rzeczy zaczynam nagrywać z wurm-a tzn wszelkiej maści poradniki do owej gry, staram się także o ściągniecie do tej gry znajomych.
Także prosił bym abyście pomogli mi z rozpowszechnieniem mojego kanału co prawda możecie pomyśleć że chce się na was wybić lub zarobić, nie nie robię tego ani dla popularności ani dla kasy. Robię to po to aby wurm stał się bardzo znany.
Proszę was także o szczerą krytykę oraz podsuwanie swoich sugestii oraz pomysłów co można jeszcze przekazać w filmie :) pozdrawiam hershel

za szumy w filmie przepraszam, czekam na zakup nowego mikrofonu :) link do kanału pod spodem

https://www.youtube.com/watch?v=z-dJaxv0qeI

archer

• Przyjaciel forum
  • Doświadczony mieszczanin

• 52
    • Blog o Wurm Online - poradniki, nowości, zapowiedzi
Odp: Promowanie Wurm Unlimited
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2016, 12:09:31 pm »
Strasznie ciche audio w tym filmiku, chociaż może to i dobrze, bo niekoniecznie wiesz o czym mówisz. Fajnie, że coś nagrywasz, ale proszę zrób research przed poradnikiem, bo potem będę musiał grać z ludźmi, którzy myślą, że jak wbijają mining do 50 lvl na ironie to potem będzie im wolniej wchodził...

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2016, 15:22:03 pm »
nie wiem czy zauwazyles roznice w skillowaniu wo a wu jest ta roznica rozmiawalem o tym z admine na wywern aby to potwierdzic

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 333
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2016, 16:13:15 pm »
Trzeba przyznać rację, że skillowanie w WU i WO bardzo się od siebie różni.

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2016, 16:38:25 pm »
Wiec gdy wbijesz sobie ten 30 lvl miningu na skale i przeskoczysz na iron powyzej 70 lvl bedziesz mial ticki co 2- 3 akcje na sleep bonusie mniej wiecej taka 0,0074
ja majac teraz 82 lvl miningu i kopiac tin zinc cooper mam co 5 - 6 akcje na sleep bonusie 0,0012

I naprawde uwierz ze dopytalem sie wszystkiego osob na serwerze jak i admina wiec nie strzelam tworzac ten film :) za mikro i dziwiek przepraszam lecz musze zaczekac na kupno nowego micro co prawda, zamierzam teraz nagrywac dzwiek osobno przez audio city i bede staral sie usunac te szumy :)
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2016, 16:40:12 pm wysłana przez Hershel »

akkadyjczyk

• Donator
  • Kupiec

• 147
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2016, 09:02:51 am »
Przykladowa roznica miedzy sklowaniem na WO i WU to Blacsmiting.
Na Wo nabijasz impowaniem na WU przez tworzenie przdmiotow a nailepiej igiel bo najmniej zabieraja materialu, na WU liczy sie szybkosc akcji im wiecej akcji tym wiecej skila a jak dodasz do tego bonusy "99 nutri, plus bonus od wynory za bliskosc altara i wlaczysz SB" to masz kumulacje bonusow.
Zostalem nawet nazwany przez to cziterem bo nabilem BS w piec godzin z 40 na 90 robiac gwozdzie i ilgly na kowadle kupionym od innego Blacksmita ql90 z coc i woa by przyspieszyc akcje i zwiekszyc skil gain.
Nikt nie liczy czasu na wydobycie i przetopienie rudy bo to inna kwestia :D
Wiem co mowie mam 1600 godzin spedzone w grze, jest jeszcze wiele innych malych roznic, ale sa i doswiadczony gracz z WO moze sie na poczatku oszukac robiac rzeczy i skilujac w tradycyjne sposoby z WO.

archer

• Przyjaciel forum

• 52
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2016, 11:40:55 am »
Wow, nie miałem pojęcia, że WU tak bardzo się różni. Myślałem, że te zmiany w kodzie to w większości tylko taka ściema.

Malajane

• 83
  • Tekst osobisty
    Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2016, 16:33:37 pm »
Jeśli chodzi o filmik to fajny pomysł. Kilka rzeczy mi niestety nie pasuje, powinieneś się nieco bardziej przygotować, co do informacji od adminów... Cóż... Nie każdy admin posiada pełną wiedzę na temat danej gry, ale nigdy się do tego nie przyzna i będzie szedł w zaparte. Co do skillowania miningu. Na WU mining do 20 w kopalni, żeby mieć te 60 slope(20*3)  na PvE i 20 slope (20*1) na PvP, a później skilluje się na surface miningu. Ze względu na różnicę prędkości akcji. Co więcej na WU nie ma różnicy w trudności wykonywanej akcji. Zarówno kopiąc łatwego jak i trudnego veina dostajesz tyle samo skilla (różnice mogą być na prawdę niewielkie).
Polecam lepsze przygotowanie tematu na przyszłość.

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2016, 16:38:16 pm »
Dzięki za wsparcie jak i krytykę :) Zapamiętam sobie to na przyszłość oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu :)

A i żeby nie otwierać nowych postów zamierzam zabrać się za nakręcenie poradnika z woodcuting, na czas obecny wiem od ludzi z gry tym razem nie od admina :D ze najlepiej skillowac na robieniu kidlingów lub desek co o tym sądzicie ?
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2016, 16:42:52 pm wysłana przez Hershel »

Malajane

• 83
  • Tekst osobisty
    Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 22, 2016, 17:46:03 pm »
Dzięki za wsparcie jak i krytykę :) Zapamiętam sobie to na przyszłość oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu :)

A i żeby nie otwierać nowych postów zamierzam zabrać się za nakręcenie poradnika z woodcuting, na czas obecny wiem od ludzi z gry tym razem nie od admina :D ze najlepiej skillowac na robieniu kidlingów lub desek co o tym sądzicie ?
Desek? To chyba nie ten skill. Kindingi, jak najbardziej. Ale najwięcej chyba daje chop up'owanie, bo jednocześnie daje body strengh'a

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 22, 2016, 18:21:47 pm »
Sorry pomylilo mi sie z carpentry ;p moj blad ;D nie dopisalem ze chce powiazac poradnik woodcuting i carpentry mysle zeby objasnic te umiejetnosci razem to znaczy zaczac od woodcuting nastepnie carpentry a pozniej fine carpentry, nie bedzie to za dlugi film? Jak myslicie? P.S sorka za brak polskich znakow trzymam synka na rece a druga staram sie pisac ;)

archer

• Przyjaciel forum

• 52
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 23, 2016, 03:11:44 am »
Kilka pomocnych informacji masz tutaj.

Jest tam post o woodcuttingu z trudnością drzew (im wyższa trudność tym więcej skilla, ale z tego co pisze akkadyjczyk może to mieć mniejszy wpływ na WU). Znajdziesz też mój wpis o trudności farmingu.

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 23, 2016, 17:23:13 pm »
Dzięki archcher zapoznam się z nim i przygotuje materiał :)