Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Oświadczenie Rolfa  (Przeczytany 2228 razy)

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 333
Oświadczenie Rolfa
« dnia: Październik 04, 2016, 17:55:28 pm »

OŚWIADCZENIE ROLFA

W dniu dzisiejszym Rolf wydał oświadczenie, w którym informuje, że  powoli odsuwa się od projektu Wurm Online. Po 13 latach pracy nad grą, czuje się wypalony i chce poszerzyć swoją wiedzę i horyzonty. Zapewnia także, że Wurm ma się świetnie finansowo, a całością zarządzają wolontariusze, na których czele stoi Product Manager Budda. Bez paniki, Rolf nadal zostaje CEO i administratorem, lecz strategiczne decyzje będzie podejmowała wyżej wspomniana grupa. Dzięki, że byłeś i jesteś z nami przez te wszystkie lata!

Całość oświadczenia:
Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

Link do oficjalnego forum:
http://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/145694-slow-change-of-focus/
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 18:06:14 pm wysłana przez Bakeruss »

Thunder

• Przyjaciel forum
  • Doświadczony mieszczanin

• 69
Odp: Oświadczenie Rolfa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2016, 20:09:52 pm »
No nieźle. ciekawe jak to będzie ? wydaję mi się, że wurm zaczął zarabiać tyle kasy że czas na wakacje no mam nadzieję, że Budda nie straci zapału i nie wypali się jak Rolf, bo przecież to wolontariusze są ;(

Votip

• Kupiec

• 213
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2016, 20:16:03 pm »
w razie czego jak się wszyscy wypalą ja tam wbije i wprowadze zasiłki dla polaków i będziemy panami wurma

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 355
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2016, 21:36:22 pm »
No nieźle. ciekawe jak to będzie ? wydaję mi się, że wurm zaczął zarabiać tyle kasy że czas na wakacje no mam nadzieję, że Budda nie straci zapału i nie wypali się jak Rolf, bo przecież to wolontariusze są ;(

Nie do końca, członkowie ekipy są na kontraktach zależnych od tego, czym kto się zajmuje (kontrakty na określone zadania).

Thunder

• Przyjaciel forum

• 69
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2016, 19:25:16 pm »
No to dobra wiadomość Warlander :) bo wiadomo jak to się podchodzi jeśli nie ma za to ani grosza. Czyli raczej nie mamy się czego obawiać, że wurm się skończy bo Rolf się wypalił i go zamknie?

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 355
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2016, 23:04:34 pm »
Nie, Rolf nadal zarządza biznesem - jedyne co się zmieniło to to, że teraz my (w szczególności Budda, Retrograde i Keenan) podejmujemy najważniejsze decyzje w sprawie gry. :)

Thunder

• Przyjaciel forum

• 69
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2016, 06:19:15 am »
To całkiem możliwe, że gra zmieni się o 180 stopni i to na lepsze ? :) No z mojej strony jak i społeczności wurrmonline.pl życzymy wam powodzenia :) i dobrych decyzji :)

piech

• Osadnik

• *

• 24
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2016, 08:08:55 am »
Mam nadzieję że może teraz w końcu coś się zmieni na epicu bo jak do tej pory to epic się cofa a nie rozwija w porównaniu do freedom. Warlander powodzenia tobie i zespołowi w działaniu z grą  :)