Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Małe pytania  (Przeczytany 50201 razy)

TheBen

• Mieszczanin

• **

• 29
  • Tekst osobisty
    Lubię grać w gry. :)
Odp: Małe pytania
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 20, 2013, 19:45:41 pm »
Mam 2 pytania:

1. Czy jest możliwość usunięcia konta w grze ?

2. Z 2 kolegami chcemy grać w Wurm ale nie wiemy czy wybrać serwer PvP(aktualnie jesteśmy na tym drugim). Ponieważ chcieliśmy zostać kimś w rodzaju rozbójników, ale nie wiemy czy damy sobie radę, ponieważ żaden z nas jeszcze specjalnie nie ogarnia.
"Im kto głupszy, tym łatwiej go sprowokować"

Sosna

• Mieszczanin

• **

• 30
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 20, 2013, 20:13:06 pm »
@2xUp Polecam Ci wioskę Zbuczyn. Co prawda jest tam dość sporo mobów, iednak posiadamy tak wiele wież strażniczych, że nie masz się czego obawiać. Dodatkowo otrzymasz mega pomoc od wioski i wolną drogę co do swojego rozwoju. Mobki są też teraz podobno o wiele słabsze niż kiedyś. :)

@Up Konto usuną Ci po kilku miesiącach. Czy da się usunąć właściwie to nie wiem :) Co do pvp. Słyszałem trochę o sytuacji na pvp. Nic tam nie podziałacie bez dojścia do jakiejś większej grupy. W dodatku jest chyba jedna, którą wymiata dosłownie i pewnie Was nie przyjmą. :P

TheBen

• Mieszczanin

• **

• 29
  • Tekst osobisty
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 20, 2013, 21:50:49 pm »
Hmm, odpowiedź mnie nie satyskwakcjonuje. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Czy tam jest tak, że nie ważne gdzie się ruszysz, wyskoczy koleś z jakimś lepszym EQ i mnie załatwi ? Nie rozumiem także tych grup, to wygląda tak, że mają jakąś mapę on-line czy wtyki wszędzie, żę dowiedzą się, ża np. na wschód wyruszyła 3 osobowa grupa i nas znajdą i zabiją ? A w dodatku(pewien nie jestem) chyba jest tam więcej serwerów więc możecie podać mi jakiś bardziej spokojny ? No i wy na jakich serwerach gracie i czy nie nudzi was ciągłe przetrwanie, czy nie chcecie się rozerwać i pójść na jakąś porządną bitwę ?

Sosna

• Mieszczanin

• **

• 30
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 20, 2013, 22:16:14 pm »
Darmowy jest chyba tylko chaos. :) Ludzie nie leja się już tam na każdym kroku, bo podobno dzieciakom się już znudziło. No, ale tak. Mogą Cie zabijać, okradać itd do woli. :) Na servach pvp są jakby królestwa. :P Dokładnie Ci nie wytłumaczę, bo wolę pve i nie wiem za wiele. :) Wiem tylko, że nikt nie poleca grać na pvp bez znajomości gry na dobrym poziomie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2013, 22:18:10 pm wysłana przez Sosna »

TheBen

• Mieszczanin

• **

• 29
  • Tekst osobisty
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 20, 2013, 22:20:39 pm »
Ooo tak, tyle mi wystarczy. Wielkie dzięki za odpowiedź.

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 355
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 20, 2013, 22:58:15 pm »
Istnieją dwa "typy" serwerów PvP - pierwszy to pojedynczy serwer Chaos, który jest połączony z serwerami PvE (można się między nimi swobodnie przemieszczać za pomocą łodzi), natomiast drugi to grupa serwerów Epic - 4 połączone ze sobą serwery PvP, z których centralny jest płatny. Osobiście na start polecałbym bardziej ten pierwszy.

TheBen

• Mieszczanin

• **

• 29
  • Tekst osobisty
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 21, 2013, 08:33:42 am »
W związku z twoją odpowiedzią naszło mnie jeszcze jedno pytanie: Jak wygląda podróż między serwerami ? Chodzi o to, że z Chaosu można udać się do jakiegokolwiek serwera PvE ? Czy może tylko do jednego ? A jeśli to do jakiego ?

Manfred

• Osadnik

• *

• 9
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 21, 2013, 11:57:26 am »
Z Chaosu drogą morską można udać się tylko na Deliverance (przekraczając wschodnią granicę).
Można też użyć portalu i przenieść się na Epic.

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 355
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 21, 2013, 15:06:20 pm »
Na serwerach grupy Freedom i Epic posiada się inne postacie.

Mapa wszystkich połączeń między serwerami: http://blackburrow.s3-external-3.amazonaws.com/overmap/wurm_overmap.html

TheBen

• Mieszczanin

• **

• 29
  • Tekst osobisty
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 02, 2013, 13:40:56 pm »
Kolejna dawka małych pytań:

1. Czy w grze da się popełnić samobójstwo ? Np. komendą /kill lub coś w tym stylu.

2. Znalazłem miejsce na dom, wyrównałem teren, wszystko pięknie i kiedy próbuje postawić plan domu to wyskakuje komunikat(teraz już dokładnie nie pamiętam a nie skopiowałem go), że to było by nielegalne i że moge sprawdzić prawa tego terenu ? Coś w tym stylu.

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 355
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 02, 2013, 15:19:47 pm »
1. Tak, ale pamiętaj o tym że po śmierci przy zwłokach zostaje (inny niż otrzymany na początku) ekwipunek oraz tracisz część skilli.

2. Prawdopodobnie próbujesz budować się na perimeter osady - każda osada otoczona jest minimum 5-kratkowym obszarem, na którym nie wolno nic budować.

Clasin

• Administrator
  • Kupiec

• 199
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 02, 2013, 17:59:18 pm »
Co do pytania nr 1, ta komenda to: /suicide

Moskal

• Osadnik

• *

• 7
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 17, 2013, 22:04:10 pm »
Witam serdecznie! Czy ktoś z was spotkał się na jakimkoldwiek serwerze z kopalnią marmuru (Marble) ? Jeżeli tak to gdzie jest, jaki jest do niej dostęp?
Szukam złóż, ale za cholere nie mogę się dowiedziec gdzie są :F
W zamian za dostęp złóż pomogę jak tylko mogę swoimi skillami :-)

Benegesserit

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 18, 2013, 19:55:30 pm »
A na którym serwerze? Na Exodusie są na bank.

TheBen

• Mieszczanin

• **

• 29
  • Tekst osobisty
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 18, 2013, 22:39:13 pm »
Niestety nie potrafie odpowiedzieć na powyższe pytanie lecz chce zadać własne: Dowiedziałem się, że ze skóry zwierzęcej można zrobić niby zbroje właśnie z tego powodu zaczeliśmy z kolegami polować na zwierzęta, zabijaliśmy co się ruszało(i nie wyglądało na silniejsze jak hell horse ostatnio przez nas spotkany) nazbieraliśmy tej skóry dość dużo i kiedy wreście udało nam się zrobić "lye" to okazało się, że skóry jest za mało i jedynie skóra krokodyla była użyteczna. Stego właśnie powodu pytam się co zrobić ze skórą której jest za mało. Nie da się jej (chyba) w żaden sposób połączyć, więc czy jest ona bezużyteczna ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 22:52:47 pm wysłana przez TheBen »