Działy ogólne > Rynek

WO kontra WU

(1/5) > >>

Thunder:
Wydaje mi się że możemy tutaj prowadzić tą dyskusję z soutboxa XD może więcej wurmowiczów zacznie się wypowiadać?

Piech no wiesz sprzedaż kont musi być legalne bo to jest co innego niż w innych grach i skoro poświęcasz tyle czasu na grę to fajnie można to sprzedać a nie jak w innych grach masz pecha;/
Co do priestów to każdy by był priestem jak by mógł wszystko robić co było widać na WU serv wyvern jakiś rok temu grali tam sami priesci i skoro karzdy może być priestem to handel spada więc to jest lipa
A co do pvp to ci powiem że gdyby nie było straty skila i itemów jak cię zabiją to 50% więcej graczy by tam grało! Najprawdopodobniej sam bym tam poszedł grać :) a na daną chwilę szkoda mi stracić to na co tak długo pracowałem ! I też jestem za 1 serverem pvp! Ja bym z epika zrobił 1 serv pvp i z 2-3 serv pve. Kiedyś było super 1 pvp wild i 1 pve home na houmie jakość rudy było do max 50 ql i dzięki temu handel między serverami był ładny i świetnie prosperował i jeszcze bym dodał priesci tylko na pvp i dopiero wtedy to by wszystko ładnie grało ze sobą !!! I widzisz Piech jak się coś ułatwia to przeważnie się wszystko pierdoli;/

piech:
to nie jest tez tak do konca ze skilem jak cie zabija owszem spada jakies 0,250 ale pozniej wbijajac go masz 3x szybciej mozliwosc wbicia go do tego skila przed smiercia a jesli chodzi o sprzet ktory tracisz owszem szkoda sprzetu ale zawsze moze ci ktos zrobic nowy tak jak my mamy w alliance to dajemy ludziom plate i bronie po 92ql wiec zle to nie wyglada ale plus jest taki ze jak kogos zabijesz dostajesz affinity przy jakims skilu i jeszcze szybciej mozesz go wbić :) są plusy i minusy oczwiscie servera pvp ale właśnie wiekszość graczy patrzy na to ze mogą stracic wszystko na poczatku ale jesli pogadaja z ludzmi ktos zawsze kogos przyjac do wioski moze zapewnic wszystko na start i to za darmo, jeśli natomiast hodzi o handel to na epicu praktycznie go nie ma z tego wzgledu ze wiekszosc ludzi jest samo wystarczalna a po drugie wbijanie skila jest do 70 szybkie mi np. wbicie platesmithingu do 50 zajeło dwa 3 dni po 5 godzin. Główny problem właśnie jest taki na epicu że nie ma ludzi a do tego liczba serverow ja jestem w mol-rehan codziennie jest nas w alliance około 15 ludzi na desertion i elevation czyli ponad połowa wszystkich ludzi na epicu i teraz jesli się zbierzemy i chcemy sie wybrać na wyprawe to nawet nie wiesz gdzie kogos szukac do zabicia :( nastepna sprawa wprowadzili rift mysleli ze moze zachecą tym ludzi to sie pomylili nie wiem jak na freedom ale na epicu rift na nikim wrażenia nie zrobił rifta my robimy w 2-3 osoby jak nam sie chce a nic fajnego z niego nie leci metale unikalne 0.30 smieszna ilosc, teraz zeby właśnie wprowadzili to ze mozna przejsc ze skilami na freedom to bez zadnego zastanowienia bym przeszedl jak wiekszosc osob mysle a tak zostaje mi czekac na lepsze czasy lub sprzedac postac ktora gram od 2011 wiec troche czasu zainwestowałem w to

Bakeruss:
Chłopaki ale używajcie chociaż kropek przy pisaniu takiej ściany tekstu bo ciężko się to czyta :D

Swoją drogą Piech ma rację - powinni dać możliwość przeniesienia postaci na Freedom, ale żeby to było zrobione z głową i sprawiedliwie.

piech:
sorki trochę się zagalopowałem z tym pisaniem i nawet nie zauważyłem że nie stawiałem kropek i przecinków :)

Thunder:
Ej co do kropek to mam dylekcje hahah i mnie się to nie tyczy XD.
Co do przenoszenia postaci to chyba jakiś zart piech bo na freedomie wbicie 70 skila to jakieś miesiąc może 2 zależy ile kto to robi. Ty wbiles w 2-3 dni to sobie wyobraz jaką zadyme to by wywołało haha, a zrobione z głową jak mówi baki to obniżenie tego skila do 20 i to chyba by cię nie interesowało?
A co do spadania skila przy śmierci no fakt może x3 ale mając 99.90 - 0.25  to jest 99.65 i odbicie tego trwa parę tygodni. Moim zdaniem cieszko porównać epic do freedom. To czy wurm się kończy to zawsze było 600-800 graczy i chyba dalej tak jest ?
Rifty są fajne przynajmniej nafreedomie i nagrody też dobre, a dzięki temu że mamy tu normalny chandel to te 0.30 to jest dobra waga . Rifty są co tydzień więc można sobie nazbierać. Ja poprostu zapraszam na freedom i zobacz sam jak to tu fajnie wszystko działa :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej