Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: WO kontra WU  (Przeczytany 5989 razy)

piech

• Osadnik

• *

• 24
Odp: WO kontra WU
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 10, 2016, 15:41:49 pm »
Ja wam chłopaki powiem że nic nie mam do graczy bogów bo sam jestem jednym z nich, a bardziej interesuja mnie spelle jakie mają. Jestem zwolennikiem pvp wiec dla mnie tylko tosiek, Fo, Nathan i Paaweelr sie liczy reszta dla mnie jest nie potrzebna. Zgadza sie ze duza liczba osob przeszła na chaos z epicu wiekszosc graczy JK i Romów i na chaosie dołaczyli do JK.

Pravy

• Doświadczony mieszczanin

• 98
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 10, 2016, 21:54:16 pm »
A no w sobotę się chyba dopiero zgadamy, bo narazie druga  zmiana w pracy :(  . No można grać na 2 servach ale się zastanawiam nad wielką rewolucja chaosu :p . Już raz to na Wildzie zrobiłem hehe chyba będzie trzeba zrobić ponownie i doprowadzić do wielkiej wojny haha

jestem za rewolucja na chaosie :D tylko zbier z 25 osob na pmk xD

Thunder

• Przyjaciel forum

• 69
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 10, 2016, 22:12:29 pm »
No z tym chyba większego problemu nie będzie. Z tego co widzę dobrze się zaczyna :) i za jakiś czas będzie można ruszyć z tym :)

Azraiel

• Mieszczanin

• **

• 32
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2016, 01:09:15 am »
Ja takze moglbym przejsc na Chaos, jednakze ze skillem jeszcze ciezko u mnie. Co do ilosci bogow, ni by racja jes ze wiecej sb i szybciej skill leci, ale wlasnie to szybkosc(ulatwienie) sprawi ze ludziom sie poprostu gra znudzi, nie ebdzie wyzwania. Co do malych ilosci specjalnych metali, to powiem tyle, ze gdyby dostawac na rifcie po 1kg serylu/glimeru i add to kazdy na freedom lub epicu lazil by w seryllowej zbroi wraz z seryllowym mieczem/inna bronia. A to juz byla by przeginka, dla mnie dobra byla by taka opcja: usunac WU, polaczyc epic w jeden pvp z mozliwoscia przechodzenia na freedom ze skillami na 50, wydluzenie czasu oczekiwania na rifta raz na miesiac, teraz lumpy i shouldery sa wlasciwie gowno warte 94ql glimmersteel nie moglem sprzedac (waga 0,40kg), sholdery ida po 2-4s rynek jest przesycony tym, nikt nie kupuje bo nie ma poco, 2/3 online to alty. Oraz reklama WO w szerszym zakresie, jest taka gowniana gierka co sie zowie Tibia, tam takze stracisz skill(w duzo wiekszej skali), 10% szansa spadniecia eq, przy RS 100% i jakos ludzie nie maja z tym problemu, na niektorych serwerach jest wiecej ludzi niz na WO, mowie o serwerach, bo w cala gre gdy gralem ostanio naparzalo 10k luda. Aczkolwiek to tylko moje zdanie, na WO jestem nadal nowy, mimo ze rok minal.
“He who believes force of arms does not contribute to victory is a
fool, but he who believes in force over cunning hands his victory
to fools.”
–From the Battle Doctrines of the Dark Angels Chapter

Thunder

• Przyjaciel forum

• 69
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 11, 2016, 10:03:40 am »
Azraiel powiem tak masz w 100% rację :) dokładnie tak powinno być, bo jak coś jest proste to jest nudne, ludzie potrzebują komplikacji :)
Co do tibi to tak tam jest, wiem bo kiedyś grałem sporo w tibię  ale to zanim po znalem WO jakieś 10 lat temu hahaha.
Rifty powinny być raz na miesiąc by więcej ludzi na to chodziło i ceny rynkowe były by większe.

A teraz chaos :) no to tak takie minimum to 70 skila w broni, tarczy, fs, archery, taming no i 40+ body str. To by było minimum takie. Myślę nad typowo polskim PMK więc miało by to ręce i nogi bo wiadomo, że Polacy są zaciekli i uparci :) teraz nam tylko potrzeba chętnych do tego :)

piech

• Osadnik

• *

• 24
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 11, 2016, 11:52:14 am »
Chłopaki jeśli juz ustalicie wszystko co do chaosu dawajcie znać będę sie pisał i ja :) jakieś doswiadczenie kilkuletnie w pvp posiadam wiec chętnie sie podziele :D

Thunder

• Przyjaciel forum

• 69
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 11, 2016, 12:33:55 pm »
Piech ale było by miło żebyś miał te skile minimum zrobione ;p jak byś potrzebował gdzieś się zaczepić na jakiś  czas na freedomie to zapraszam do mnie do wioski moongate exodus n15. Też muszę parę skili podobijać przed tym no i zbieramy ekipę na chaosowanie ;p

piech

• Osadnik

• *

• 24
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 11, 2016, 12:59:25 pm »
Z tym skilem na freedom to bym wbijal jakies 4-5 miesiecy, rozgladam sie za kupnem postaci na freedom.

Thunder

• Przyjaciel forum

• 69
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 11, 2016, 13:27:54 pm »
Powiem tak, że nie jest to aż taka tragedia jak ci się to wydaje. Dobre itemy z coc i szybko leci. Tak się składa że w ally mamy bardzo dobrych priestow i coc 90+ nie stanowi większego problemu :) . Więc jak coś to zapraszam serdecznie.