Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Newsletter : Bzycząc ku 1.3  (Przeczytany 1269 razy)

Marcando

• Tłumacz newsów
  • Kupiec

• 133
Newsletter : Bzycząc ku 1.3
« dnia: Listopad 18, 2016, 23:46:04 pm »
No i teraz możemy pogotooować! Wurm w wersji 1.3 tzw. "Cooking Update" jest zaplanowany na 22 listopada. Jest mnóstwo nowości, w tym: nowe rośliny uprawne, nowy system złożoności receptur meal'i, a także...pszczoły! Wejdzie również nowy system run, tworzonych z dziwnych surowców pozostawionych po riftach, dających różne bonusy i efekty dla wszystkich rodzajów przedmiotów!

Wielkie gotowarcie
Z ponad 500 przepisami, możecie teraz gotować do woli. Złożone meal'e chronią przed zużyciem statystyk najedzenia/napojenia/zmęczenia, jak również tymczasowe bonusy, inne dla każdego gracza. Nowy system destylacji i fermentacji pozwoli wam warzyć wino, piwo i inne rodzaje spirytusów.

Pszczoły!
Od dawna oczekiwana aktualizacja, w której zawrzemy pszczoły i miód! Znajdź dzikie ule by schwytać pszczelą królową i wyhodować własny ul. Z czasem pszczoły zaczną produkować miód i wosk pszczeli, które będą miały wiele zastosowań a w tym przy tworzeniu gotowego miodu i zestawów pokryw do naczyń. Jednakże bądźcie ostrożni, otwierając ul bez zadymienia prosicie się o ukłucie, a w czasie zimy pszczoły wymagają miodu i cukru by przeżyć.

Powrót do Natury.
Wraz z nowymi 7 rodzajami roślin upranych, ziół i przypraw, pomyśleć można by, że to wielki krok w rozwoju Wurma, ale to nie koniec! Przedstawiamy również drzewo Pomarańczy jako drzewo, z którego można zbierać owoce, okratowanie do chmielu pozwalające na uprawę i zbieranie chmielu do warzenia piwa! Istniejące kratownice od winogron i róż również pozwolą na zbiory podczas ich sezonów!

Runy Jackala!
Stworzone z tajemniczych surowców pozostałych po inwazjach. Runy użyte z innymi przedmiotami mogą dać silne i unikalne efekty, a w tym:
- zwiększenie jakości przy impowaniu
- zwiększenie jakości zbieranych surowców
- zwiększoną prędkość pojazdów
- zwiększoną pojemność
- zmniejszony czas psucia
- Są również runa, które znikają po użyciu. Czary: Goat shape, Mole Senses lub Reveal Creatures.
- losowe zmiany kolorów przedmiotów!
- zlokalizowanie trupa
- i wiele innych

Ale to nie jest wszystko, pozostają jeszcze inne zmiany:
- przedmioty dekoracyjne na terenie deed'a nie będą się dłużej psuć
- ulepszony system skilla Shield
- dopracowanie misji Valrei
- usunięcie magicznych efektów związanych z płcią

Nadal będziemy pracować nad zmianami do Wurma, a plany na przyszłość zawierają zmiany w interfejsie, nowy tutorial i wiele innych rzeczy.

Zaplanujcie sobie czas wolny 22 listopada by sprawdzić to, co wam tak bardzo brakowało w Wurmie!

Translated by Marcu, all rights reserved. ®
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2016, 23:50:02 pm wysłana przez Marcando »

Pravy

• Doświadczony mieszczanin

• 98
Odp: Newsletter : Bzycząc ku 1.3
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2016, 18:43:27 pm »
Wielki plus dla Ciebie za te tlumaczenia :D dawno na tym forum nikt tego nie robil :D

Pozdro

Thunder

• Przyjaciel forum
  • Doświadczony mieszczanin

• 69
Odp: Newsletter : Bzycząc ku 1.3
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2016, 09:31:42 am »
 Marcando SUPER robota :) dawno nam brakowało na forum tych newsów :). Ja to raczej mam problemy z j.ang wiec wszystkie newsy czytam tutaj jak były. Myślę, że dzięki tobie nasze forum ponownie przeżyje drugą młodość :).

A co do patha to jestem a w szoku, że coś takiego zrobili :) aż chce się grać :) już nie mogę się doczekać kiedy to wejdzie :).
Całe szczęście, że mam urlop to mogę się pobawić nowymi możliwościami :)