Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 002 - 20 stycznia 17'  (Przeczytany 438 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 116
    • Zobacz profil
Valrei International 002 - 20 stycznia 17'
« dnia: Luty 01, 2017, 17:01:17 pm »
Nowy baner dzięki uprzejmości Saromana!

Witajcie wszyscy!
Kolejny tydzień minął i nadszedł czas by podzielić się wiadomości o tym co się dzieje w zespole Wurm'a. Nadal się rozkręcamy wraz z przemijającymi uczuciami ze świąt i tryb pracy włącza się u każdego. Wkrótce nowa aktualizacja wyląduje do WO w środku następnego tygodnia, póki co oczekuje na poprawki, ale póki co, wieści!

WU devblog
W tym tygodniu widzieliśmy WU devblog na steam'ie, podkreślając powody opóźnienia 1.3 jak również nakreślając plany na przyszłość dla WU, a w tym możliwą aktualizację interfejsu servera. Sprawdźcie artykuł tutaj:
http://steamcommunity.com/games/366220/announcements/detail/258229677222552331
 
Przeróbka Esert'a!
W zeszłym roku udostępniliśmy plany deed'ów i wyszło to nadzwyczajnie dobrze... wraz z projektami niezwykłymi (uwielbiam autostradę jbergs'a), a ostatnio pytani jesteśmy o plan Esert'a, pierwszego deed'a na Exodusie. Udostępniamy go jako projekt, wszystkie wpisy będą umieszczane na subforum exodus'a, gdzie będzie można głosować na najlepsze projekty. Oryginalny projekt będzie w tym zawarty, dla tych, którzy chcą go zachować oto i on.
Informacje dla deedplanner'a dla Esert'a:
https://drive.google.com/file/d/0B0hjK_EXMTcdb3RMMnExckx0N00/view?usp=sharing
 
Transfer wiary Nahjo
Możliwość konwersji dla wiary Nahjo na inną działa od 22 listopada i zakończy się wraz z pierwszym lutym. Proszę upewnić się, że dokonaliście niezbędnych transferów nim będzie za późno.

Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiał to Iron Chef - edycja wurmowa, konkurs stworzony przez shydow'a, który kieruje zawodami wurmian by nominować ich najlepsze przepisy by pasowały do kryteriów! Wprowadziliście swoje? (wygląda na to, że wódka i chleb nie działa)

To wszystko na ten tydzień, chciałbym podziękować Saromanowi za ładną ramkę dla bannera i mam nadzieję, że będziecie się wszyscy dobrze bawić w ten weekend, a póki co, wurmujcie dalej.

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2017, 20:28:57 pm wysłana przez Marcando »