Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 004  (Przeczytany 613 razy)

Marcando

 • Tłumacz newsów
 • Kupiec

 • Offline
 • ****

 • 119
  • Zobacz profil
Valrei International 004
« dnia: Luty 03, 2017, 23:54:21 pm »

Powrót wschodu słońca - Araninke

Witajcie wszyscy!
Kolejny tydzień za nami i już mamy Luty, czas mija szybko, ale pracy nie ubywa. Oto nad czym pracowaliśmy!

Alchemists Cupboard - Szafka Alchemika
Nie masz czasem dość przechowywania małych ilości barwników i płynów? Alchemists Cupboard będzie dla Ciebie w sam raz! Projekt skupia się na powstrzymywaniu psucia się małych ilości płynów niejadalnych - dzięki czemu zaoszczędzisz jeden wax sealing kit albo i dziesięć! Alchemists cupboard czekna na swój nowy model, więc poczekajcie aż się pojawi!

Dzielenie się przepisami
Początkowo ograniczyliśmy dzielenie się przepisami zanim nowy system gotowania został wprowadzony do WU, dając graczom dość czasu odkrywać je samodzielnie. Przez opóźnienie we wprowadzeniu 1.3 do WU ostatecznie zdecydowaliśmy zdjąć te ograniczenie ze skutkiem natychmiastowym.

Chcemy by wszystkie dzielone przepisy na forum były oznaczone tagiem spoiler w tytule i osobiście zalecam umieszczanie jednego przepisu na każdy spoiler, przez co Ci, którzy szukają jednego przepisu nie stracą frajdy w poszukiwaniu innych.

Nadchodzące aktualizacje
Dwie niedawno zgłoszone sugestie (jedna z nich czekała na to od dawna) wkrótce pojawią się w grze!
 
Łupy z Rift'u i udział w nim
Na koniec Rift'u, jeśli masz 60 punktów uczestnictwa (fenomenalnie), jakość i waga lump'a który otrzymasz będzie mniej losowa i bardziej zależna od Twojego udziału w wyniku (ze szczyptą losowości do dopełnienia). Również pod koniec Rift'u, jeśli posiadasz więcej niż 60 punktów, otrzymasz surowce w ilości adekwatną do Twoich punktów udziału (do 20 przy wyniku udziału wysokości 360). Każdy z tych przedmiotów będzie wybierany spośród trzech dostępnych, a ich jakość również będzie skalowana przy użyciu punktów uczestnictwa.
Innymi słowy - więcej punktów uczestnictwa będzie dawać więcej materiałów z rosnącą jakością (trzeba do tego doliczyć element losowy dla każdego z nich).
Wraz z tym zmieniliśmy podliczanie uczestnictwa za używanie Light of Fo, maksymalnie do 15 pkt w zależności od ilości graczy, których uleczy.

Blessed Lamps / Błogosławione lampy
Długo oczekiwana prośba dla lamp, które znajdują się daleko od deed'a by zyskały opcję autolight. Zazwyczaj to wymagało kuriera albo token'a, zdecydowaliśmy się tym razem na błogosławieństwo, które jest dostępne dla wszystkich księży. Lampy na paved tile'ach będą się automatycznie zapalać nie zużywając paliwa. To znaczy, że autostrady będą oświetlone nocą i znacznie polepszą doświadczenia z podróży.

Istnieją podobne pomysły dla tuneli, ale póki co brak decyzji w tej sprawie. Przedyskutujemy możliwości i udzielimy informacji gdy już do czegoś dojdziemy.
 
Spędzamy dużo czasu nad dyskusjami o takich pomysłach, wiele z nich jest niezaprzeczalnie dobrych i świetnie by się wpasowały do gry. W rzeczywistości wiele z tych sugestii nosi zbyt wielki impakt na grę i wymaga dużego nakładu czasu naszych developerów lub zwyczajnie nie są dla nas priorytetem na tą chwilę. Doceniamy wasze pomysły i zawsze będziemy otwarci na kolejne, ale co ważniejsze - miło jest móc je ostatecznie zobaczyć w grze!
 
Więcej animacji!
Saroman ciężko pracował nad nowymi animacjami walki, zaprojektował je by dawały lepsze wrażenia z walki i z tego co się dzieje, a w tym:
Kick/Kopniak
Dodge/Unik
Parry with shield/Parowanie tarczą
Parry with weapon/Parowanie bronią
Shield bash/Uderzenie z tarczy
Focus
Kilka innych zostanie dodanych już wkrótce.
Mamy nadzieję, że to poprawi sposób w jaki odbierana jest walka, by lepiej się wczuć!

Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiał jest nieco spóźniony, ale chciałbym podkreślić mój szacunek dla Zakerak'a za jego okrętowy impalong, który zakończył się w tym tygodniu. Przez ostatnie miesiące Zakerak ciężko pracował impując okręty wurmian dziesiątkami jeśli nie więcej i uważam, że jego postawa jest godna pochwały - pokazuje jak działa nasza społeczność. Dziękujemy Ci Zakerak!
 
To wszystko na ten tydzień, jestem pewien, że nie możecie się doczekać wymienionych zmian w grze - tak jak ja! Tym czasem życzę miłego weekendu i wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 23:59:29 pm wysłana przez Marcando »

Votip

 • Kupiec

 • Offline
 • ****

 • 207
  • Zobacz profil
Odp: Valrei International 004
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2017, 23:04:09 pm »
Ciekawy jestem tej animacji focusu.

Najważniejsze to mieć wspólne hobby