Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 005  (Przeczytany 283 razy)

Marcando

• Tłumacz newsów
  • Osadnik

• 24
Valrei International 005
« dnia: Luty 10, 2017, 23:00:19 pm »
Mgliste zaćmienie księżyca zrobione przez Nordlys

Witajcie wszyscy!
Kolejny tydzień za nami i jesteśmy coraz bliżej 1.3 w WU! Niech was to nie zwiedzie gdyż WO również otrzyma mnóstwo nowości i nie mogę się doczekać podzielenia się informacjami, ale... najpierw lista poprawek.

Dla jasności, podstawowa prędkość łodzi nie uwzględniając wiatrów nadal jest następująca:
  • Knarr
  • Caravel
  • Corbita
  • Cog

Jedyne co zostało zmienione to minimalne prędkości dla wolniejszych łodzi na nieco szybsze.

Ta jaskinia jest za mała na nas dwóch, póki co...
Zdawało się wam kiedyś, że jeden tile to trochę za mało na przejście? Wkrótce nie będziecie się musieli tym martwić! Dzięki ciężkiej pracy, wprowadzone zostaną wejścia z dwóch tile do jaskiń!

Kilka rzeczy musi zostać wziętych pod uwagę:
  • Dwa tile to maksimum szerokości
  • Powierzchnia przed wejściem musi być RÓWNA dla obu tile nim drugie otwarcie będzie zrobione (zrobienie drugiego otwarcia nie wyrówna terenu!)
  • Drzwi do kopalni nie mogą być użyte w tym systemie.

Ale to nie wszystko
Kolejna ze znanych sugestii, która od jakiegoś czasu krążyła wokół szczególnego rodzaju mount'a....

Dokładnie, wkrótce jednorożce będą mogły być zaopatrzone w srebrne podkowy, uzdy, siodła i otrzymają za nie bonusy do prędkości!
Kropierz (barding) nie będzie mógł być założony, a ich prędkość będzie znajdować się gdzieś między koniem a hell horse'm

WU Alpha
Testy alfy dla 1.3 WU przebiegają gładko z niewielką liczbą problemów zgłoszonych w ciągu tego weekendu. Prawdopodobnie zaktualizujemy WU obecną wersją na alfie, która wyszła wczoraj. Będziemy rozdawać klucze do WU poprzez Twitter'a i Facebook'a, skorzystajcie z okazji, będziemy rozdawać znacznie więcej w przyszłym tygodniu!

Materiał od społeczności
W tym tygodniu ciężko było wybrać jeden spośród zgłoszonych materiałów, podzielono się ze mną niezwykłymi screen'ami, ale jeden z nich wręcz mnie wbił w fotel - był to screen od Kasumiof, zdjęcie lasu orzechowego spowitego mgłą na niestabilnym kliencie. Atmosfera jest niezwykła i nie mogę się doczekać aż niestabilna wersja przejdzie do stabilnej!

Chcesz zobaczyć swój materiał z cotygodniowym newsie? Wyślij mi prywatną wiadomość na forum, a może się uda!

To tyle na ten tydzień, postaram się zachować spokój i poczekam aż będę mógł ujeżdżać mojego jednorożca w lśniących okuciach!

A póki co, wurmujcie dalej!
Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.

Syirian

• Donator
  • Osadnik

• 18
Odp: Valrei International 005
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2017, 14:10:20 pm »
Ktoś już testował poszerzanie wejścia do kopalni?
Bo odnośnie tego "zrobienie drugiego otwarcia nie wyrówna terenu" - drugie wejscie obok będzie takie jak tile border slope, czyli jak slope będzie 40 to wejscie też? :) Sorry chyba że źle coś rozumiem.

Pravy

• Doświadczony mieszczanin

• 84
Odp: Valrei International 005
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2017, 13:52:12 pm »
witaj Syirian

Zapytaj Vomusu u niego w wiosce to widzialem :D

ps.
nadal grasz na xana? :D