Działy ogólne > Rynek

Nowe Wszczniesz szuka nowego właściciela

(1/2) > >>

Malajane:
Witajcie.
Niestety jesteśmy zmuszeni z Akkadyjczykiem rozwiązać Nowe Wszczniesz (Xanadu C14) chyba, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która przygarnie wioskę. Jest to duży deed na północnym wybrzeżu Xanadu:

The size of Nowe Wszczniesz is 89 by 56.
The perimeter is 10 and it has 0 guards hired.
The monthly cost is 10 silver, 84 copper and 30 iron.
The upkeep will last approximately 14 days, 9 hours and 48 minutes more.

Dostęp do morza, przepływ w kopalni na jezioro, rozbudowany system kopalń z dużą ilością różnorodnych veinów, możliwość założenia sporych farm na przygotowanych do tego górach, duża ilość zwierzyny łownej, spokojne sąsiedztwo (nie licząc trolli ;) ). 13 różnych budynków, poczta z courierem 93, blisko do stepów i bogate lasy. Do dyspozycji jest również droga lądowa (trzy tile szerokości) aż do samego Glasshollow.

Mam nadzieję, że komuś przypadnie do gustu.

Pozdrawiam,
Malajane

Syirian:
Fajne miejsce. Jak mieszkałem na Xanadu używałem jako północny punkt odniesienia, mieszkałem przy drugim jeziorze na południu, tamtymi kanałami pływałem na Indi i gdzie tam jeszcze... :)

Bakeruss:
Gdyby nie ten unkeep to bym przejął :( Szkoda takiej ilości pracy.

Warlander:
RIP Nowe Wszczniesz. :'(

Malajane:

--- Cytat: Bakeruss w Kwiecień 11, 2017, 19:44:17 pm ---Gdyby nie ten unkeep to bym przejął :( Szkoda takiej ilości pracy.

--- Koniec cytatu ---

Baki, zawsze można troszkę zmniejszyć wioskę i/lub perymetr to spadną nieco opłaty.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej