Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Więcej FPS i optymalne ustawienia dla różnych kart graficznych  (Przeczytany 2098 razy)

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 333
Hej! Ostatnio zmieniłem kartę z Nvidii na Radeona i nie mogę dojść do normalnej liczby FPS. Jakieś rady / metody na jej zwiększenie? Trochę to dziwne, gdy mogę grać w takie tytuły jak Wiedźmin 3 albo GTA 5 na wysokich lub najwyższych ustawieniach, a w Wurmie przy niskich/średnich mam od 5 do 20 klatek... Dodam, że na poprzedniej karcie, która była 1000000 razy gorsza miałem stabilne 30+ FPS.

Aaaa i proszę nie pisać o przewadze Nvidii nad Radeonem i odwrotnie ;) Wiem co kupiłem i do jakich celów.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2017, 14:01:44 pm wysłana przez Bakeruss »

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 355
Odp: Więcej FPS i optymalne ustawienia dla różnych kart graficznych
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2017, 16:48:29 pm »
Karty czerwonych fatalnie radzą sobie ze standardem OpenGL, który jest używany przez Wurma i większość innych multiplatformowych gier. Niestety nie da się z tym wiele zrobić. :-\

Thunder

• Przyjaciel forum
  • Doświadczony mieszczanin

• 69
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2017, 07:22:02 am »
Ja miałem podobnie baki, Dla tego zainwestowałem w Nvidie skoro gram często w wurma to sprzęt tęż musi być pod wurma.
Szkoda że przed zakupem nie dowiedziałeś się o tym :( . A z drugiej strony to powinna być informacja zamieszczona jaki sprzęt najlepiej działa na wurm :)

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 333
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2017, 18:41:19 pm »
Poklikałem, posprawdzałem i mam stabilne 30+ w wiosce :) Nie wiem co miało na to największy wpływ, bo klikałem wszystko :D

Thunder

• Przyjaciel forum
  • Doświadczony mieszczanin

• 69
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2017, 19:11:04 pm »
wyłącz cienie one sporo zżerają :( sam je powyłączałem i w wiosce na full mam ok 50 fps a wiosce  mam sporą wiec to i tak sukces :)