Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 029  (Przeczytany 424 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 126
    • Zobacz profil
Valrei International 029
« dnia: Lipiec 29, 2017, 00:14:58 am »

Winterscape - Jonydowy

Witajcie wszyscy!

Kolejny tydzień minął wraz z owocami naszej pracy nad wieloma projektami. Ja również nie mogę się doczekać klatek i jeszcze dojdzie coś, czego nie zapowiedziałem, ale to będzie musiało poczekać na datę bliższą aktualizacji, więc bądźcie cierpliwi i czytajcie wiadomości. W tym tygodniu wspomnę o nadchodzących event'ach i zawodach!

Przeróbki Blossom i Whitefay
Propozycje przemodelowania Blossom i Whitefay już wiszą na forum, jeśli jesteście zainteresowani umieszczeniem własnych pomysłów, zbierzcie własną drużynę i zacznijcie działać! Tematy dotyczące propozycji można znaleźć tu:

https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/156375-build-a-blossom-pristine-starter-deed-competition/
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/156377-whitefay-starter-deed-redesign/

Wurm'owy fanart w grze!
Od wtorku, pierwszego dnia miesiąca rozpoczną się zawody dla wszystkich, którzy chcą umieścić własny deseń na gobeliny. Zasady są bardzo proste, mogą to być prace oryginalne, screenshoty (brak praw autorskich!) i każda osoba może umieścić tylko jedną propozycję. Rozsądna rozdzielczość też powinna być użyta, dopilnujemy by obrazy zostały dobrze dopasowane.
Zwycięzca otrzyma wersję supreme swojego gobelinu, gdy już on zostanie dodany do gry!

Weekendowe testy autostrad
Zaplanujemy kilka przykładów do testów nowego systemu autostrad w ten weekend, zapewnimy potrzebne materiały do budowy jak również możliwość używania systemu do wyznaczania tras. Będziemy się również przyglądać innym wydarzeniom na serwerze testowym wykorzystujące nowy system jak również możliwość otrzymania nagród na serwerze publicznym!

Ostatni weekend eventu Midsummer!
 
Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

Nie przegapcie! Event kończy się z końcem miesiąca, więc to jest ostatnia szansa by złapać niezwykłą Mask of Rebirth w nagrodzie! Słyszałem pogłoski o nowych mapach, jeśli czekaliście na jakiś poradnik, teraz jest najlepszy moment!

Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiał również dotyczy autostrad, pokazuje niezwykłą drogę zbudowaną przez Shyruban z pomocą wielu innych. Osobiście podoba mi się mech na brzegu, przez to brzegi są czyste i zielone! Pełna lista szczegółów o drodze a także kilka screenshot'ów możecie znaleźć tu, wygląda niesamowicie!

https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/155753-new-southern-xanadu-very-long-highway/
 

To wszystko na ten tydzień, mam nadzieję, że zobaczę wielu z was na serwerze testowym, a póki co wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.