Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 030  (Przeczytany 424 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 119
    • Zobacz profil
Valrei International 030
« dnia: Sierpień 04, 2017, 23:25:44 pm »

Karma - Angelklaine

Witajcie wszyscy!
Ten news zaczniemy niespodzianką, długo oczekiwanym dodatkiem, ale to nie wszystko. Przypomnę co się działo w ciągu ostatniego tygodnia! Ale najpierw...

Lista zmian:
http://www.wurmonline.pl/forum/index.php/topic,730.0.html

Skrzynkowa niespodzianka
Z wyjściem 1.3 przedstawiliśmy kilka nowych pojemników jak beczki i stojaki na nie, stojaki na doniczki i stojaki na amfory. Dziś przedstawiam wam nowy rodzaj stojaka, długo na niego czekaliście, stojak na skrzynie!


Ten stojak pomieści 30 large crate'ów i aż 50 small crate'ów, zbieractwo stało się o niebo łatwiejsze!

Testy autostrad
Mieliśmy kilka wyścigów w tym tygodniu przy użyciu nowego systemu tras, dobrze się bawiliśmy, a przy tym jest bardzo łatwy w użyciu. Nadal będziemy organizować takie wydarzenia z uprzedzeniem, ale zachęcamy was by spróbować ich na własną rękę. To olbrzymi system z wieloma możliwościami, więc nie spieszcie się ucząc się go!
 
Temat dotyczący testów i poradnik znajdziecie tu:
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/156408-highway-testing/

Event Midsummer zakończony!
Chciałbym podziękować Wam wszystkim za udział w tym evencie i za dzielenie się swoimi opiniami. Świetnie się bawiliśmy i nauczyliśmy się kilku ważnych rzeczy, które wykorzystamy w przyszłych eventach (już niebawem!). Mamy w planach kolejne eventy, czekajcie na więcej informacji.
 
Niestabilny klient!
Niestabilny klient jest ekstremalnie bliski stania się stabilnym i zastąpieniem istniejącego, przez co niezwykle ważne jest byście je wypróbowali i zgłaszali WSZYSTKIE problemy jakie macie z nim. Jeśli macie problem z wydajnością, wyłączaniem się gry, czymkolwiek co przeszkadza Wam w grze w przeciwieństwie do stabilnego - niezwłocznie zgłoście te problemy zanim niestabilny stanie się stabilnym. Nie zrobienie tego może się zemścić później utrudniając wam zabawę, a tego na pewno nie chcemy!

Tu znajdziecie link do niestabilnego:
http://www.wurmonline.com/client/wurmclient_unstable.jnlp

Materiał od społeczności - konkurs gobelinów
Zgłoszono niesamowite przykłady gobelinów (tak wiele, że nie mogę wybrać, który lepszy!), osobiście proponuję poświęcić swój czas i ocenić je. Może nieco pomarudzę Saroman'owi by zrobić więcej niż jednego zwycięzce...
 
Pracujemy nie tylko nad systemem autostrad, prace nadal trwają nad aktualizacją valrei, poruszaniem się stworzeń i nowej umiejętności, która zostanie dodana do gry. Dużo się dzieje, wszystkim chętnie się podzielę tuż przed ich zakończeniem. A póki co, wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.