Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 031  (Przeczytany 417 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 126
    • Zobacz profil
Valrei International 031
« dnia: Sierpień 12, 2017, 20:14:40 pm »

San Fazenda, Deliverance - Kriet

Oto krótki news przed następną aktualizacją, której można się spodziewać w czwartek 17 sierpnia. Tego dnia wypuścimy system autostrad do publicznych serwerów gry! Niestety skrzyń na zwierzęta nie będzie w tej aktualizacji, nadal mamy kilka problemów związanych z przenoszeniem ich przez granice, ale za to stojaki na skrzynie już są gotowe!
 
Testy i nauka systemu autostrad
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o systemie autostrad to serwer testowy jest otwarty dla wszystkich, a GM lub developer z przyjemnością wspomogą was surowcami lub narzędziami, gdy będzie taka potrzeba, wskoczcie w nasz IRC i pytajcie! W ciągu tego tygodnia będziemy rozdawać formularze deed'ów potrzebne do budowy i łączenia dróg, więc jeśli chcecie lepiej je zrozumieć - teraz jest na to najlepszy moment!

Zrzuty map
Wprowadzenie tej aktualizacji będzie miało ogromny wpływ na podróżowanie w Wurmie, obiecaliśmy również udostępnienie zrzutów map, które wyjdą tego samego dnia lub w weekend.

Podczas testów używaliśmy specjalnego zrzutu map by widzieć drogi na testowym serwerze, postaramy się by kolejne zrzuty wyglądały w taki sposób, pokazywały podgląd na drogi i na to jak biegną przez serwer! (deed'ów nie będzie na niej widać)
 
Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

Przeróbka Blossom
Znalazło się czterech żwawych chętnych do przebudowy Blossom, jednego z najbardziej popularnych (jeśli nie NAJBARDZIEJ popularnego). Zorganizujemy głosowanie w następnym tygodniu.

Do Whitefay nikt nie złożył propozycji, ale to nic! Temat nadal będzie otwarty przez jakiś czas, zerkniemy tam później, czy ktoś się tam nie zgłosił.
 
Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiał jest najnowszym filmem od Factional fight, w którym dzielą się swoimi przemyśleniami i pomysłami co będzie wkrótce dodane do Wurm'a, co sądzicie o ich pomysłach?  Które z nich chcielibyście ich zobaczyć w grze?

To wszystko na ten tydzień! Oczywiście po wprowadzeniu systemu autostrad przyjrzymy się innym projektom, które w międzyczasie rozwijały, podzielimy się informacjami o nich w najbliższej przyszłości, a póki co wurmujcie dalej!

 
Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.