Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 037  (Przeczytany 489 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 126
    • Zobacz profil
Valrei International 037
« dnia: Wrzesień 25, 2017, 16:25:30 pm »

Kaplica - Stormblade

Witajcie!
W ciągu ostatnich tygodni udało się nam przygotować nowości do nadchodzącej aktualizacji, więc czas się przygotować! Następna aktualizacja wyjdzie 28 września, będą w niej zawarte kolizje z drzewami, zabezpieczanie ciał rasowych stworzeń i nowe gobeliny!
Nadchodzi jeszcze jedna rzecz, drobna zmiana jak działa jedzenie w domach.

Wyżerka
By ułatwić wszystkim dostęp do pożywienia przy takich okazjach jak eventy, gracze będą mieli opcję wyjadania pożywienia z zamkniętych pojemników, dopóki mają uprawnienia do otwierania i wchodzenia do budynku.
Dzięki tym ustawieniom, samego jedzenia nie można wyciągać z pojemnika, tym samym nie trzeba podnosić przedmiotów co skutecznie uniemożliwia ciekawskim wykradanie innych przedmiotów!
 
Wielka aktualizacja nadchodzi
Ta aktualizacja będzie ostatnią przed wielką, w której znajdzie się nowy system Valrei, nowy skill i kilka niespodzianek. Nie mamy jeszcze jasno wybranej daty na to, ale wkrótce zaczniemy wyjawiać i omawiać tą aktualizację w szczegółach w nadchodzących tygodniach. Nie chcę używać nudzącego was już "niedługo" ale na razie to musi wam wystarczyć!

WU Beta
Wszyscy WUrmianie cierpliwie na to czekali (no... niektórzy niekoniecznie) na następną aktualizację i mogę potwierdzić nadchodzącą betę w następnym tygodniu (lub później). Będzie działać przez jakiś czas zanim aktualizacje zostaną wypuszczone do WU, mam nadzieję, że będzie to wcześnie w październiku!
 
Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiał jest kumulacją (a może raczej kontynuacją?) zapadaniem się w otchłań mroku wraz z sojuszem Ognia i Piasku (Fire and Sand) znanego jako Empire of Mol-Rehan of Chaos, który będzie gospodarzem impalong'u w Magranons Rest, gigantycznej podziemnej konstrukcji zrobionej przez Nadroj and Co (Nadroj i spółka).
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/157681-fire-and-sand-impalong-exodus/
 
Impalong będzie mieć wiele atrakcji, aukcję na żywo (uwielbiam je!) i kilka "przypadkowych" śmierci z pewnością.
Odbywać się będzie od 20 do 22 października, zapiszcie sobie te daty w kalendarzu!

To wszystko na ten tydzień, wrócę ponownie w sobotę z nowymi informacjami z tym co się wyjdzie w wielkiej aktualizacji. Zaczniemy organizować otwarte testy w przygotowaniu do niej, a póki co wurmujcie dalej!
 

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.