Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 038  (Przeczytany 552 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 126
    • Zobacz profil
Valrei International 038
« dnia: Wrzesień 29, 2017, 21:31:40 pm »

Zaćmienie - Yaga

Witajcie wszyscy!
W tym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć (nieco kłopotliwą) aktualizację przed tą wielką, w której będzie nowy skill, przeróbka Valrei i mnóstwo nowych systemów i zmian. Każdy z nich zostanie omówiony w nadchodzących tygodniach zaczynając dziś!

Ale najpierw...
http://www.wurmonline.pl/forum/index.php/topic,750.0.html

Furman!
Wprowadzenie systemu dróg było częścią pierwszą, wraz z częscią 2 wprowadzamy furmanów (wagoner)!
http://content.wurmunlimited.com/News/2017/038/wagoner.png (Pamiętacie tą postać?)

Furman pozwala przesyłać wielkie ilości przedmiotów (brick itd) do konkretnego deed'a na wpół zautomatyzowany sposób. Dostawy mogą być przedpłacone lub zapłacone przy odbiorze. Maksymalnie 20 large crate'ów może zostać wysłanych za jednym razem, a transport będzie się odbywać między deed'ami.

Furmani używają specjalnego wagonu do swoich dostaw. Przy wykonywaniu zlecenia, furman/ka ładuje swój wagon, jedzie nim z miejsca wysyłki do miejsca odbioru i wyładowuje dobra zanim wróci do swojego ojczystego deed'a. Furmani używają nowego systemu dróg do poruszania się, miejsca odbioru i wysyłki muszą być połączone do tego samego systemu dróg. Furmani będą dostępni poprzez kontrakty sprzedawane u handlarzy jak również publiczni przy początkowych deed'ach. Mogą mieć ustawioną drobną opłatę za wykorzystywanie ich skrzyń lub będą za darmo.
 
Pokaz drzwi do jaskiń
Już mówiłem o złotych i stalowych drzwiach, a dziś pokazuję wszystkie cztery nowe rodzaje!
http://content.wurmunlimited.com/News/2017/038/doors.jpg

Kamienne pozostaną niezmienne by się dobrze wtapiać, bo przecież czasem nie zależy wam na tym, by być dostrzeżonym.

Materiał od społeczności - oficjalny Discord
W związku z tym, że discord staje się coraz bardziej popularny, coraz częściej zaczęły się pojawiać pytania o oficjalny discord, a dziś go uruchamiamy!

Discord jest czatem tekstowo/głosowym, którego można używać na komórce, w przeglądarce lub w klinecie. To świetny sposób komunikacji i poznania innych braci wurmian, więc wskakujcie i wypróbujcie go dziś (może nawet coś będziemy na nim rozdawać!)
 
https://discord.gg/TTr9KPm

Wystarczy wejść na ten link, zapiszcie się jeśli nie używaliście przedtem Discord'a i zacznijcie!
 
Jeszcze więcej ma wejść wraz z następną aktualizacją. Niebawem wrócimy z Factional Fight i wyjawimy wszystkie szczegóły dotyczące nowego skilla w specjalnym filmie, w którym wystąpię ja i Budda! Jestem pewien, że nie możecie się tego doczekać, więc bądźcie czujni!
 
A póki co, wurmujcie dalej!
 
Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.