Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 039  (Przeczytany 581 razy)

Marcando

 • Tłumacz newsów
 • Kupiec

 • Offline
 • ****

 • 126
  • Zobacz profil
Valrei International 039
« dnia: Październik 08, 2017, 10:12:52 am »

Vynoras Grace - Killin U softly - Steam


Witajcie wszyscy!
Nie musicie dłużej czekać, w tym tygodniu ogłosimy nowy skill, który wejdzie do Wurm Online, a zrobimy to wraz z braćmi Factional Fight! Usiedliśmy z nimi w tym tygodniu, omówiliśmy wszystkie za i przeciw nowego skill'a, o tym co można dzięki niemu zrobić. Śmiało obejrzyjcie ten film, poczekam.

https://youtu.be/hZIO5u0gTQw

Nienawidzę słuchać własnego głosu...
Tak czy siak, jestem pewien, że niektórzy z was już zgadli, ale na wszelki wypadek, nowy skill to Archeologia!

Jak pokazano na filmie, dzięki niemu można znajdować fragmenty przedmiotów rozsianych po świecie Wurm'a. Szukając śladów historii i dawno zapomnianych wiosek nauczycie się nieco historii o nich i tych, którzy niegdyś w nich mieszkali.

Oczywiście to nie wszystko, ukryliśmy przed wami fakt, że dojdzie jeszcze jeden skill, związany z Archeologią, a będzie to Restoration (Odnowienie, Przywracanie). Wyszukiwanie będzie dawało niewielkie fragmenty przedmiotów, nad którymi będziecie musieli popracować za pomocą dłuta (chisel) i pędzla (brush) by zidentyfikować je. Po identyfikacji fragmentów będziecie mogli wykorzystać je do odtworzenia przedmiotu, którym kiedyś były. Niektórzy wurmianie, którzy odnaleźli te z pozoru nieistotne relikwie odkryli, że przedmioty te posiadają niezwykłe właściwości, jakby zostały pobłogosławione przez same bóstwa Valrei...
 
To nie koniec. Zgłoszono nam, że badania na dawno zapomnianych deed'ach pozwalają znaleźć nieznane przedmioty. Czy te rozproszone fragmenty mogą być pozostałościami starożytnych wurmian? Któż inny mógłby być?

https://www.wurmonline.com/wp-content/uploads/2017/10/hhStatue1024i.jpg
Oto tajemniczy posąg złożony przez wyprawę badawczą na Celebration - nieznana data pochodzenia.

Losowy Enki
Nie zauważyliście dziwnych rzeczy w swojej okolicy? Czy twój dach tajemniczo lśni? Czy twoje skrzypiące drzwi już uchylają się bezszelestnie? Czy twój zepsuty wagon lśni i jest sprawny?

Jeśli odpowiedziałeś "tak" chociaż raz, mogłeś być ofiarą losowego Enki!

W jego dążeniu do poznania świata i wlewaniu przerażenia w serca wurmian, Enki zaczął serię zadań, pojawia się w losowych miejscach w świecie Wurm'a. Ktokolwiek go znajdzie i zaliczy jego zestaw zadań otrzyma to co posiada w swoich kieszeniach w tym czasie (a są to dziwne kieszenie, raz dostałem miętówkę, dwa bilety na Superbowl z 1992 roku i drugą część "Przeminęło z wiatrem" na kasecie Beta-max).
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/157933-random-enkounters/

Miejcie oczy szeroko otwarte na dziwne rzeczy, noście ze sobą zepsute fragmenty napędu na wszelki wypadek by go rozproszyć i uciec!

WU Beta
Beta WU została uruchomiona w zeszłym tygodniu z nowym klientem renderującym jak WO i wszystkimi aktualizacjami, które do niego wyszły do tej pory. Będziemy pracować nad problemami, które zostały zgłoszone w zeszły weekend, planowany czas wypuszczenia tej wersji będzie 9 października. Dobrze się przygotujcie na to!

Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiałem jest film z Wurm Unlimited z serwera Wyvern Reborn! To świetny trailer pokazujący unikalne cechy serwera prowadzonego przez Sindusk, niezwykłego moddera i gospodarza. Zajrzałem na ten serwer i muszę przyznać, rogate koniki są OP!
https://youtu.be/pl6QkcfW2g4
Sprawdźcie ten trailer tutaj, a jeśli szukacie nowego miejsca do zwiedzania, to ten koniecznie trzeba sprawdzić.

To wszystko na ten tydzień, jest sporo do przetrawienia i jestem pewien, że już planujecie swoje przygody wraz z nadchodzącą aktualizacją. Przygotujcie się na potężną aktualizację na koniec miesiąca, jest jeszcze dużo do pokazania, między innymi nowy system Valrei i wiele innych. A póki co, wurmujcie dalej!
 
Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2017, 20:54:02 pm wysłana przez Marcando »

Azraiel

 • Mieszczanin

 • Offline
 • **

 • 32
  • Zobacz profil
Odp: Valrei International 038
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2017, 10:19:13 am »
Dzięki Marcando, jesteś WIELKI. Dziki tobie nie muszę sobie łamać głowy nad szczegółowym tłumaczeniem. ;)
“He who believes force of arms does not contribute to victory is a
fool, but he who believes in force over cunning hands his victory
to fools.”
–From the Battle Doctrines of the Dark Angels Chapter