Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 042  (Przeczytany 728 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 042
« dnia: Październik 27, 2017, 21:53:07 pm »

"W gruncie rzeczy istnieją dwa rodzaje ludzi na świecie. Żyjący ludzie i martwi ludzie. Więc co to u diabła jest?" - Sir Wheatley w opuszczonej wiosce Trese

Zapiszcie datę!
Coraz bliżej jesteśmy wielkiej aktualizacji, w której znajdzie się przeróbka Valrei, systemu Epic, transferów, furmanów i kilka innych rzeczy! Czym one są? Poczekajcie a zobaczycie... 2 listopada.

Właśnie tak, przygotowujemy się na wielką aktualizację w następnym tygodniu, na wszelki wypadek wymienię co przygotowujemy:
- dwa nowe skille - Archeology i Restoration
- fajni furmani
- przeróbka systemu Valrei
- uruchomienie nowego systemu skilli na Epic
- mnóstwo zmian i poprawek
- więcej ciekawych rzeczy, musicie na nie poczekać, jasne?
 
To oczywiście nie jest wszystko, będzie mnóstwo mniejszych zmian, poprawek w tej aktualizacji, które będą uwzględnione w tej aktualizacji i na liście zmian.

Poprawki dla Premium
W tej aktualizacji uwzględnimy nową opcję zakupów w grze dla graczy premium.

Koszt pierwszego premium dla nowych graczy kupiony w grze
Obecnie, kupienie premium ze sklepu i w grze daje te same bonusy, z referralem i zwrotem 2 silverów za pierwszy raz.

Wprowadzimy zmiany do tego systemu tak, by wasz pierwszy premium kupiony w grze kosztował was jedynie 2 silvery, jednakże nie otrzymacie referrala ani innych zwrotów.
To oznacza, że cały trud zebrania na pierwszą premkę zostaje zredukowany drastycznie i pomimo tego, że nowi gracze nie otrzymają referalla i 2 silverów, to będą mogli już zacząć zarabiać pierwsze pieniądze jako gracz premium na jego przedłużenie w przeciwieństwie do tego co było do tej pory, czyli konieczności zebrania 10 silverów na darmowym koncie.
Kupienie premium przez sklep nadal będzie dawać referalla i 2 silvery wraz z dwoma sleep powderami.

Proszę zapamiętać, że te zasady dotyczą pierwszego zakupu premium, jeśli kupicie swój pierwszy premium z tokena, nie otrzymacie referalla przy następnym zakupie ze sklepu.

Opcja 15-dniowego premium
Wprowadzimy opcję zakupu premium na 15 dni z tokenu za 5 silverów. To oznacza, że jeśli nie macie czasu grać cały miesiąc albo nie możecie znaleźć żadnego referalla to nadal możecie kupować premium na raty!

Mamy nadzieję, że te zmiany ułatwią początek dla nowych graczy i dalszą grę dla istniejących.
 
Pojedynki Valrei
Wraz z wprowadzeniem nowego systemu Valrei, walki między bogami staną się ciekawsze! Gdy bogowie się spotykają, pojawią się na planszy walki, a jej przebieg będzie można przejrzeć!
 
https://thumbs.gfycat.com/NaughtyNippyBichonfrise-size_restricted.gif

Ta walka została nagrana przed usunięciem graczy-bogów z plansz, więc zignorujcie Nathana, kiepsko mu poszło w tej walce.
Libila jest całkiem silnym przeciwnikiem z dużym zasięgiem i zdolnościami magicznymi, nieco słaba w walce wręcz, a reszta bogów również będzie posiadać mocne i słabe strony.

Materiał od społecznośći
W tym tygodniu materiał to Summerholt Fall Festival!
Sojusz NEXA ciężko pracował przygotowując ten niezwykły festiwal z grami, zawodami i oczywiście impowaniem! 

Jeden z zawodów już się rozpoczął (przyznam niezły pomysł) i może on być zakończony z chwilą umieszczenia tego newsa, ale to nie oznacza, że będziecie się tam nudzić, czeka na was wyścig koni, koncert i wiele więcej!
 
Festiwal będzie trwał od 10 do 12 listopada, więcej szczegółów znajdziecie tutaj:
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/157974-summerholt-fall-festival-november-10-12-2017-by-nexa/
 
W tym tygodniu jesteśmy zajęci porządkowaniem wszystkiego i niewątpliwie jesteśmy równie nakręceni jak wy (a może nawet bardziej). Jestem pewien, że nie możecie się doczekać zmian, ale do 2 listopada pozostaje wam jedynie wurmować dalej!
 
Ach, no i życzymy strrrasznego halloween!
 
Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.