Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 043 + lista zmian 3/11/17  (Przeczytany 860 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 043 + lista zmian 3/11/17
« dnia: Listopad 05, 2017, 12:13:17 pm »

"Idąc spać mówię sobie, że nie ma czegoś takiego jak giant spidery. Prawie bym w to uwierzył gdyby nie to, że jeden gapi się przez okno." - Panna Bell przy wykopaliskach.

Witajcie!
Krótkie przypomnienie co się działo w tym tygodniu jak ciężko pracowaliśmy z problemami, które pojawiły się wraz z aktualizacją. Będziemy mieć oko na to co będzie się dziać przez weekend i zajmiemy się nimi w razie potrzeby.

Ale najpierw!
 
Lista zmian
http://www.wurmonline.pl/forum/index.php/topic,776.0.html
 
Przyrost skilli na Epic
Wraz ze zmianami w systemie przyrostu skilli wielu graczy zgłosiło mniejsze czasy akcji. Można było się tego spodziewać, gdyż częstość wykonywania akcji została zwiększona, ale przyjrzymy się temu bliżej i wprowadzimy zmiany jeśli będzie taka potrzeba.

Jest to sprawa bieżąca i może to nam zająć kilka aktualizacji by dojść do zadowalającego efektu, wolimy tego nie załatwiać za jednym razem żeby uniknąć zbyt dużych przyrostów, a potem być zmuszeni do zmniejszania go, bo będzie to sprawiać więcej problemów w późniejszym czasie. Będziemy monitorować sytuację przez weekend i postaramy się wprowadzić zmiany w miarę szybko.
 
Klient low memory
Jesteśmy świadomi problemów związanych z klientem low memory i staramy się go uruchomić tak szybko jak się da. Mamy nadzieję, że uda się to zrobić wciągu tego weekendu.

Transfery Epic do Freedom
Niestety doszło do opóźnienia w transferach z Epic do Freedom, ale będą one naszym priorytetem w nadchodzących dniach. Gdy już upewnimy się, że wszystko działa sprawnie, damy znać i zrobimy aktualizację koniecznych poprawek dla skilli i graczy by mogli swobodnie przekraczać te klastry.

Kontrakty Wagoner'ów

Doszło do czegoś, czego się nie spodziewaliśmy, kontrakty nie pojawiły się w istniejących handlarzach na deed'ach. Zajmiemy się tym problemem, ale póki co zresetowaliśmy istniejących handlarzy na początkowych deed'ach by byli zaopatrzeni w kontrakty, więc jeśli potrzebujecie ich to śmiało wyruszcie do najbliższego startowego deed'a i odbierzcie swój kontrakt!
 
Będziemy mieć baczne oko na wszystkie problemy i starać się je usunąć tak szybko jak się da w ciągu tego weekendu. Prawdopodobnie będziemy potrzebować czasu na wprowadzenie niezbędnych zmian starając się ograniczyć czas wyłączenia serwerów do minimum byście mogli się cieszyć nowymi możliwościami!
 
A póki co dziękuję za wasze wsparcie i cierpliwość w czasie gdy walczymy z robactwem w kodzie tej aktualizacji i jak zwykle wurmujcie dalej!
 

Lista poprawek 3/11/17
-Przyrost skilli został zwiększony
-Zredukowano przyrost skilli z akcji tworzenia przedmiotów (oprócz skilli, które używają tylko akcji tworzenia)
-Przyrost cech został zwiększony
-Długość odliczania będzie teraz brać udział w długości akcji, zamiast każdej akcji liczonej jako 10 sekundowa akcja.
-Fragmenty nie powinny już zamieniać się nieistniejące przedmioty gdy są identyfikowane w pojemnikach.
-Poprawiono błąd przerywający generację misji.
-Usunięto problem związany z kupnem pierwszego premium.
-Emotki i examine po użyciu podwójnego kliknięcia powinny teraz działać z używanym przedmiotem.
-Drzwi od kopalni powinny się teraz wyświetlać i prawidłowo.
-Stworzenia powinny teraz unikać ogrodzeń.
-Dodano 10 godzin sleep bonusu wszystkim kontom w ramach przeprosin za wyłączanie serwerów.


Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.