Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 045  (Przeczytany 761 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 045
« dnia: Listopad 19, 2017, 19:20:02 pm »

"Nigdy nie wiadomo co znajdziesz w jaskini, więc lepiej wysłać kogoś innego najpierw."
Sir Baggins przy wejściu opuszczonej jaskini.

Witajcie!
Kolejny tydzień minął, nieco spóźniłem się z newsem dziś przez trwające aktualizacje i poprawki, jak również masy wypowiedzi od graczy i innych ciekawych rzeczy, które niesie ze sobą ta wielka aktualizacja.
 
Ale najpierw...
Lista poprawek
http://www.wurmonline.pl/forum/index.php/topic,783.0.html

WSA Rasowe
W dzisiejszej aktualizacji wprowadziliśmy nową grupę uprawnień dla rasowych zwierząt, grupujące każdego z uprawnieniami na rasowe stworzenia na deed'zie. Do tej pory były one indywidualnie dodawane, czego skutkiem było to, że w wypadku odejścia z wioski, uprawnienia pozostawały. Dzięki tej aktualizacji, każdy kto opuści wioskę zostanie pozbawiony tych uprawnień. Można też zabronić dostępu dla tej grupy jak np. posiada się osobistego wierzchowca.

W.S.A. Obecnie ta grupa nie działa na zwłokach tych stworzeń, więc nie będzie możliwe uzyskanie przedmiotów z nich. To zostanie poprawione wraz z następną aktualizacją. Jeśli obawiasz się o swoje wyposażenie prosimy o użycie stosownych nazw dla zwierząt.
Nie dopisali tego, ale pewnie chodzi o to by nazwy wskazywały właścicieli tych stworzeń, by ewentualnie później mogli łatwiej zwrócić przedmioty?

Discord!
Kilka tygodni temu uruchomiliśmy własny Oficjalny Kanał Discrod'a, a w tym tygodniu zostaliśmy zaakceptowani! Nasz serwer posiada własny link dla zaproszeń i kanały głosowe na serwerach o wyższym priorytecie. To nie tylko oznacza, że jest on absolutnie oficjalny, ale też zajefajny (mówię poważnie)! Jeśli nie jesteś obyty z Discord'em, jest on naprawdę wart wypróbowania, to świetny sposób by mieć kontakt z wszystkimi Wurmianami poza grą, a także można dołączać do własnych małych społeczności. Jest już kilka takich społeczności potworzonych, więc je wypróbujcie! Ale przede wszystkim zerknijcie na nasz oficjalny discord, do którego zaproszenie znajdziecie tu:
https://discord.gg/wurm

WU Beta
Wiem, że wraz z wyjściem Archeologii, Restoration i wszystkich innych cudów wielu graczy WU obgryza paznokcie z niecierpliwości za nimi by wziąć się za nie. Obecnie naszym celem jest wypracowanie wszystkiego by działało gładko na WO, będziemy kontynuować prace nad poprawkami i waszymi opiniami na ich temat, dopóki nie osiągniemy zadowalającego efektu, dopiero wtedy wypuścimy betę.

Nie ma daty wyznaczonej na betę, ale pracujemy nad tym, więc bądźcie czujni w nadchodzących tygodniach!
 
Creature Crates
Przy każdym cotygodniowym newsie jest słusznie zadawane pytanie "ale co z klatkami na stworzenia?!". Wiem, czekanie na nie może być nieznośne. Prace nad nimi trwają, tylko że powoli z powodu wielu innych prac, które jednocześnie mają miejsce. W wielu przypadkach jesteśmy zmuszeni przerobić systemy, których nie zamierzaliśmy ruszać by przenoszenie stworzeń było możliwe. To długotrwały proces i mamy nadzieję, że w przyszłości unikniemy dzięki niemu innych problemów. Póki co nie mamy daty wyjścia dla nich.

Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiał od społeczności to weteran Ondar, który zdradza swoje sposoby grindu, a także co go motywuje. Nadal nie potrafię pojąć jednego z jego zdań "Ta... stary dobry WS. Za trzecim razem jest o wiele łatwiej go wytrenować." bez wątpienia znak wypaczonego stanu umysłu! Ondar stworzył niezwykły blog gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami ze swoich przygód, a także powodami dla których grinduje, co grindujesz i po co?
http://unrealondar.blogspot.com.au/2017/11/grindity-grind-burnity-burn.html

To wszystko z wiadomości na dziś, zaczynamy planować przyszłe aktualizacje na rok 2018, uwierzcie dużo się dzieje! Co to może być? Będziecie musieli poczekać...
A póki co wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.