Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 046  (Przeczytany 146 razy)

Marcando

• Tłumacz newsów
  • Doświadczony mieszczanin

• 95
Valrei International 046
« dnia: Listopad 27, 2017, 22:12:37 pm »

“Ciągle powtarzają mi, że drzewa w tym lesie potrafią mówić, ale ja chciałbym wiedzieć co zrobić żeby cholery się zamknęły!” - Sir Harold głęboko w szepczących lasach

Witajcie wszyscy!
Mija kolejny tydzień i mamy nadzieję, że nasi amerykańscy wurmianie mile spędzili swój dzień dziękczynienia wczoraj, mam nadzieję, że mają za co być wdzięczni!

Prócz tego, Święta się zbliżają wraz z kolędami, drzewkami i jemiołą wypełniającą każdą wystawę sklepową, no i coroczne zakupy na ostatnią minutę (moje już zaliczyłem... chyba).

Różności misyjne
Znalezienie zdrajców może być ciężkim zadaniem, więc jedną ze zmian dla misji jest dodanie możliwości widzenia zdrajców przy użyciu czaru lurker in the dark. To nie wszystko, bo biorąc pod uwagę rozmiary Xanadu i Independence kontra mniejsze serwery, zasięg pendulum'ów będzie się skalować do serwera na jakim się znajdujesz.

Czar o sile 80 na Deliverance będzie dzielony na 2 (dając zasięg widzenia na 40 tile w każdym kierunku) ale czar o sile 80 na Independence da wam zasięg 80 tile, a na Xanadu aż 160. Zrobiono tak by łowienie zdrajców było łatwiejsze, a czar lurker in the woods będzie w stanie znajdować stworzenia typu champion, dzięki tym zaklęciom widać nazwę istot w przeciwieństwie do tego co było poprzednio czyli nazywania ich tajemniczymi "obecnościami".

Przedłużone misje dla Freedom
By pomóc w zawodach, misje Freedom zostały przedłużone o 7 dni zanim wygasną (przeoczyłem listę zmian do tego, sorki!). Jednakże, jeśli misja nie przekroczyła 33% po 3 i pół dniach, wszystko wygaśnie po 12 godzinach od tej pory, to oznacza, że nieukończone misje nie będą się przeciągać w nieskończoność.

Nowość
Wpadliśmy na genialny pomysł, aż dziw, że nikt na to nie wpadł prędzej! Poraziła nas genialność tego pomysłu, że w mig postaraliśmy się ją wprowadzić do gry, dziękując sobie nawzajem, że sami na to wpadliśmy bez waszej pomocy, zobaczcie sami! http://content.wurmunlimited.com/News/2017/046/saddlebags.jpg

Żartuję przecież! Dawno oczekiwany element wreszcie dotarł do waszego pobliskiego konia, a wyglądają niesamowicie!
Wiemy, że wasze propozycje czasem długo czekają na wprowadzenie z forum do gry, ale w imieniu drużyny developerów, chciałbym podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas by powiedzieć co by chcieli zobaczyć w grze, lub komentowali inne propozycje. Wiele dobrych pomysłów dotarło do gry z forum, a wypowiedzi na każdy temat mają ogromny wpływ na efekt końcowy, więc oby tak dalej!

Materiał od społeczności
W tym tygodniu to film, stworzony trailer przez gracza Wurm Unlimited z serwera World Of Wonders, który jest wyjątkowym podejściem do serwerów WU. To bardzo ciekawy trailer i z pewnością pokazuje nietuzinkowe pomysły! Na jakim serwerze WU chcielibyście zagrać? Co sprawia, że jest on wyjątkowy dla Ciebie?

To wszystko na ten tydzień, będziemy wypuszczać dalej aktualizacje wraz ze zmianami i poprawkami prawdopodobnie w następnym tygodniu, więc bądźcie czujni.

A póki co wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.