Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 047  (Przeczytany 9007 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 047
« dnia: Grudzień 02, 2017, 17:11:02 pm »

"Morze nie jest naszym wrogiem! To te przebrzydłe olbrzymie szczury, które przegryzły się przez kadłub i poczęstowały się naszym rumem! To one są naszymi jedynymi prawdziwymi wrogami." - Sir Nimoy w dokach.


Witajcie.
W tym tygodniu news będzie krótki i przyjemny, gdyż zajęci jesteśmy pracami nad kapturami i trwającymi dyskusjami, jest kilka rzeczy, które się pojawiło i jeszcze nie zdecydowaliśmy co z nimi zrobić, ale mimo wszystko mam co przekazać!

Ale najpierw...
Lista zmian
http://www.wurmonline.pl/forum/index.php/topic,788.0.html

Rekrutacja na Community Assistant
Podania na CA są teraz otwarte! Szukamy ludzi z wiedzą i entuzjazmem dla graczy, by dołączyli do naszej drużyny CA by pomóc nowym i starym graczom, jeśli chcecie dołączyć i spełniacie wymagania - śmiało próbujcie!

Jeśli chcecie dołączyć, ale nie jesteście pewni czy spełniacie wymagania to minimalną ilością przegranego czasu w grze to 30 dni i bierzemy pod uwagę aktywność na czacie CA HELP by upewnić się, że posiadacie niezbędną wiedzę, więc grajcie dalej, odpowiadajcie na pytania i uczcie się!
 
Trwające optymalizacje
Naszym głównym celem teraz jest optymalizacja nowego klienta, a część z tego skupia się na większych grupach graczy (czy to chodzi o podróż, eventy czy PvP). Jednym z naszych rejonów, nad którymi pracujemy to system tekstur graczy używający skompresowanych formatów, które pozwolą na szybsze ładowanie postaci graczy (mniej przycinek, szybsze przełączanie ekwipunku) i mniejsze obciążenie pamięci, gdy w pobliżu jest dużo graczy i płynniejszą grę z innymi graczami.
Nie możemy się doczekać czasu, gdy wprowadzimy te usprawnienia, w samą porę na aktywności świąteczne!

Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiał to niesamowity plac, na który trafiłem podczas podróży po Release. Zbudowany przez Leifar'a (i może też innych, sorki!). Złożony z wielu rodzajów podłóż układających się w niesamowity wzór, przydatny dla zagubionych (biorąc pod uwagę kiepski stan dróg na Release). Widzieliście podobne wykorzystane tych elementów, umieśćcie je poniżej!
http://content.wurmunlimited.com/News/2017/047/paving.png

To wszystko na ten tydzień, w następnym tygodniu odwiedzimy WU betę i mam nadzieję, że zbliżymy się do wypuszczenia pojemników na siodła i klatkom na stworzenia (zaciskamy kciuki!), więc miejcie oczy otwarte na nie! A póki co wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.