Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Sojusz na Independence  (Przeczytany 2254 razy)

Syirian

• Donator
  • Mieszczanin

• 31
Sojusz na Independence
« dnia: Grudzień 10, 2017, 10:51:50 am »
Mam zamiar założyć polski sojusz na najstarszym serwerze Wurma :)

Osobiście gram tu już z 5-6 lat i mam zamiar kolejne tyle. Byłem w kilku wioskach/sojuszach ale jak zwykle... większość trwała krótko i się rozpadły. Znam/znałem kilku polskich graczy i wiosek na Indie (o ile jeszcze grają), mam zamiar popytać osobiście, mam zamiar również załozyć wątek oficjalnym na forum.
Ale ze względu na generalnie małą liczbę graczy w Wurma sojusz nie ograniczał by się tylko do graczy polskich. Mógłbym nawet załozyć osobną wioskę na naukę dla nowych graczy, którzy mogli by sobie testować, budowac i rozwalać w niej co wlezie 8) To oczywiście zależy od zainteresowania, ale przy dobrej reklamie liczba chętnych nowych może być stała, a część może zostać w Wurmie na dłużej. IMO warto spróbować.
Chciałbym poznać zainteresowanie, sugestie, uwagi. Nosiłem sie z tym już od dawna, ale że gram totalnie różnie, czasami 12h/7dni a potem znikam na tydzień lub dwa, toteż nie mogłem się za to zabrać. Każda wskazówka jest mile widziana.

PS. Moja wioska to "Dobra", rzut beretem od "Freedom Docks", nick ten sam jak tu na forum i na oficjalnym.

Votip

• Kupiec

• 208
Odp: Sojusz na Independence
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2017, 12:36:51 pm »
Powodzenia!

Najważniejsze to mieć wspólne hobby

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 326
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2017, 14:18:55 pm »
Mam nadzieję, że uda Ci się coś zdziałać w tym temacie :) Dawaj znać na bieżąco jak idą postępy budowania sojuszu! Powodzenia.

Syirian

• Donator
  • Mieszczanin

• 31
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2017, 13:02:56 pm »
Tak, będę tu pisał, na razie się rozglądam.
Mam nadzieję, że przez święta/koniec roku będzie więcej osób grało to też będzie więcej chętnych.

Lotr

• Podróżnik

• 3
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2017, 12:47:29 pm »
Planuje założyć sobie deed na freedom, więc z chęcią do sojuszu dołącze jeśli interesuje Cię jednoosobowa wioska w sojuszu :D

Syirian

• Donator
  • Mieszczanin

• 31
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2018, 15:49:36 pm »
Sorry że nie odpisywałem, ale święta nie były dobrym czasem na granie w wurma. Spróbuję złapać cię w grze, sprawę też raz jeszcze dwa/trzy miejsca gdzie sa polskie wioski, nie pamiętam nicków, ale może kogoś zastanę.

A i potrzebna jeszcze nazwa sojuszu... :) Jakieś pomysły? (ja jestem kiepski w wymyślaniu).