Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 048  (Przeczytany 2143 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 048
« dnia: Grudzień 11, 2017, 16:11:41 pm »

Jesienny wieczór w Crystal Bay Estates, Independence - Finndar

Oto kolejny krótki i zarazem słodki news w czasie, gdy przygotowujemy się na koniec roku i ostatnim Valrei International, który wyjdzie w następny piątek. Święta są za rogiem i mamy nadzieję, że już macie zakupy za sobą i nie będziecie ich robić na ostatnią minutę (jak ja!).
 
W każdym razie...
 
Trwające prace
Dwoma głównymi celami naszych obecnych prac są trwające dyskusje i zachowanie równowagi w aktualizacji 1.6 na podstawie waszych wypowiedzi, a między innymi:
-Wymagania misji i nagrody - misje o wysokim poziomie trudności, balansowanie ich, podział nagród, dostępność championów
-Mechaniki archeologii i fragmentów - wysoka szansa niepowodzenia przy wysokim skillu, rzadkość występowania fragmentów
-Wyniki Restoration - moce zaklęć i częstość run zostały zgłoszone jako bardzo słabe
-Wzrost skilli na Epic - zdobywanie statystyk, poziomów poprzez akcje kontra prędkości
Wielu z was poświęciło swój czas na wypowiedziach (i zgłoszeniach problemów) i bardzo to doceniamy. Wiele z tych problemów zostało zgłoszonych przez graczy. Nadal będziemy mieć ba-czne oko nad tymi problemami.

Drugim głównym celem są zapowiedziane pojemniki do siodeł i klatki na zwierzęta. Prace nad nimi trwają (niektórzy pewnie zauważyli jak cichaczem dorzuciliśmy do nich grafiki w poprzedniej aktualizacji) a klatki będą prawdopodobnie otwarte testy przed wypuszczeniem ich, więc miejcie oczy otwarte na nie. Póki co nie znamy daty ich wprowadzenia.

Aktualizacja klienta
Jak wspomniałem parę tygodni temu, wczorajsza aktualizacja wprowadziła nowy system renderowania modeli graczy wraz z ulepszonym wykorzystaniem pamięci i wydajnością, będziemy to monitorować i czekać na wasze reakcje. Jeśli traficie na sytuacje mocno obciążające pamięć w wieloma graczami w jednym rejonie, prosimy o zgłoszenie tego problemu. Każda informacja może być przydatna dla nas!
 
WU Beta
Otrzymaliśmy s-poro pytań o betę WU, póki co nie mamy wyznaczonej daty na nią, ale powoli zbliżamy się do momentu, że obecny system jest stabilny na tyle by mógł być wprowadzony do WU, więc bądźcie czujni!
 
Przerwa świąteczna
Jak już wspomniałem wcześniej, w następnym tygodniu będzie ostatni Valrei International na ten rok. Przez kolejny tydzień będzie trwać przerwa świąteczna, a nadal jest tyle do zrobienia. Czas świąt i nowego roku będzie dla nas czasem odpoczynku, spędzania czasu z rodzinami i przygotowywań na pracę w nowym roku. Tak wiele rzeczy zapowiedzieliśmy, a jeszcze więcej chcemy wprowadzić!

Materiał od społeczności
To kolejny coroczny Shrimpalong! Znany również jako Blackmoor Christmas Impalong, którego gospodarzem jest Shrimpiie (wolę nazwę Shrimpalong), która zaczyna się dziś za 15 godzin i będzie trwać do 17 grudnia. Ten impalong jest doskonałym sposobem na poznanie ludzi z innych serwerów, pracowania razem w grach, impowaniu i dobrej zabawie. Będziemy wpadać od czasu do czasu by wyrżnąć lokalnych graczy lub zamienić Shrimpiie w marchewkę. Do zobaczenia na miejscu! Więcej informacji znajdziecie w temacie poniżej!

https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/158062-blackmoor-christmas-impalong-2017/

To wszystko na ten tydzień, mam nadzieję, że wielu z was spotkam na Shrimpalongu w tym tygodniu i jak zwykle wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.