Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Problem z grą  (Przeczytany 1118 razy)

Filipian

• Osadnik

• *

• 6
Problem z grą
« dnia: Luty 10, 2018, 17:16:31 pm »
Witam! Po spaleniu się mojej poprzedniej karty graficznej GTX 770 mam problem z uruchomieniem Wurma już na nowej karcie GTX 1050. Co prawda jest nieco słabsza, ale gra i tak powinna śmigać, a jednak się zwiesza w 1 sekundzie wejścia na server. Nie wiem co jest problemem, jak na razie próbowałem zmniejszać ustawienia do minimum oraz wersje windowed ale nic nie pomogło. System to Windows 7 wersji 64bitowej (nic nie było zmieniane w sumie po za kartą graficzną a wcześniej działał Wurm bez zarzutów). Próbowałem też na własnym serverze, odpaliłem i ten sam problem, jedynie jak wybieram wygląd postaci, to działa to płynnie bez żadnego "crasha". Po wyborze od razu po sekundzie ścinka, nie wyświetla się nawet error żaden tylko brak odpowiedzi od klienta (zazwyczaj muszę wyłączać przez menadżera zadań grę). Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to byłbym wdzięczny. :)

Dodam, że mam zainstalowane już najnowsze sterowniki nVidii do nowej karty.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2018, 17:18:11 pm wysłana przez Filipian »

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 353
Odp: Problem z grą
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2018, 20:50:09 pm »
Wiemy o tym błędzie, powinien już być naprawiony w WO, a w WU zostanie naprawiony przy następnej aktualizacji.

Patro

• Podróżnik

• 2
Odp: Problem z grą
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2018, 15:28:44 pm »
Witam,
Podpisuję się pod problemem nie mogę się zalogować na żadnym serverze WU już od kilku miesięcy choć od tamtego czasu nic nie zmieniałem (poza seterownikami Grafiki). Gra przestaje odpowiadać po załadowaniu terenu (na serwerach gdzie mam postać) lub przy wyskoczeniu okienka z wyborem płci. Jakieś rady/rozwiązania?