Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 053  (Przeczytany 754 razy)

Marcando

• Tłumacz newsów
  • Kupiec

• 121
Valrei International 053
« dnia: Luty 24, 2018, 13:59:16 pm »

Kolorowe krzesła - Kasum

Witajcie!
W tym tygodniu będzie krótki news, o problemach jakie wystąpiły po ostatniej aktualizacji, kolejna większa aktualizacja nastąpi za kilka tygodni, a jest o czym opowiadać, więc zaczynajmy!

Ale najpierw...
Lista zmian:

Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

Walentynki w Wurmie!
Miłość unosi się w powietrzu i nie chodzi wyłącznie o możliwość kolorowania krzeseł, to walentynki!

W tym roku rozdajemy ceramikę walentynkową, którą można podarować swojej walentynce lub zatrzymać ją i postawić tam gdzie chcesz!
Valetine można odebrać poprzez wpisanie komendy /redeemkey XDH94OUQA4UL-ABZIM4ESSVSY do czatu w grze, musisz mieć konto premium by to zadziałało, nie zapominajcie!

WU Beta
Niebawem ma wyjść beta dla WU, wraz z wszystkim począwszy od aktualizacji 1.6 do dzisiejszej. W tym oczywiście znajdzie się archeologia, restoration, cieniowanie drewna i wszystko co było między. Dużo czasu upłynęło, mamy nadzieję beta będzie gotowa na ten weekend lub na następny w zależności od tego czy napotkamy na jakieś problemy.

Klient preview!
Jak wspomniałem już przedtem, wypuściliśmy już publiczną wersję klienta preview. Ten klient wykorzystuje biblioteki renderujące (LWJGL 3), który może niewiele mówi graczom, ale otwiera wiele możliwości dla nas i rozwoju wydajności gry.

By grać na tym kliencie, wystarczy wejść tutaj: http://www.wurmonline.com/client/wurmclient_preview.jnlp
Proszę wziąć pod uwagę fakt, że ten klient nie jest uważany za produkt gotowy, może w nim dochodzić do wielu błędów krytycznych. Jednym znanym problemem jest zamykanie się klienta zaraz przy uruchomieniu go na linuxie, póki co szukamy powodu czemu się tak dzieje, ale z pewnością będzie on działać!

Jak zwykle, jeśli napotkacie na problemy z nim, prosimy o umieszczanie logów z waszych klientów do działu zgłaszania problemów z dołączonym dopiskiem [preview] a nasz developer Samool przyjrzy się temu.

Shadery
Powrót różnych kolorów drewna jest sporą poprawą i monitorowaliśmy wasze wypowiedzi na ten temat w ciągu ostatnich dwóch tygodni, rozmawialiśmy i identyfikowaliśmy rejony, w których możemy coś poprawić. Dzięki temu będziemy chcieli wypróbować kilka poprawek do tych barw, by cedar miał w sobie nieco więcej czerwieni, będziemy wprowadzać zmiany jeśli uznamy to za stosowne.

Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiałem jest film oprowadzający nas po deed'zie Alexandria na Celebration zrobiony przez samusen. To ogromny projekt, wygląda niesamowicie, nie wiem czy nadal jest na sprzedaż, ale sami zerknijcie!
https://youtu.be/6LO8SllE3K8

To tyle na dziś, w następnym newsie powinniśmy już mieć betą WU za sobą, a także kilka nowych rzeczy w zanadrzu, nie mogę się już doczekać i wy pewnie też!

A póki co wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2018, 17:53:30 pm wysłana przez Marcando »

Votip

• Kupiec

• 207
Odp: Valrei International 053
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2018, 16:30:57 pm »
Link do tego deeda z końca - https://www.youtube.com/watch?v=6LO8SllE3K8

Najważniejsze to mieć wspólne hobby

Froodo87

• Donator
  • Mieszczanin

• 27
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2018, 19:35:58 pm »
witam, może głupie pytanie ale jak użyć lub włączyć klienta preview? Nie było tematu. Nie wiedziałem że javy nie mam zainstalowanej.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2018, 18:15:08 pm wysłana przez Froodo87 »

Votip

• Kupiec

• 207
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2018, 17:55:32 pm »
witam, może głupie pytanie ale jak użyć lub włączyć klienta preview?
U mnie normalnie zadziałało włączenie pliku, pojawiła się nawet ikonka Wurm Online [previev] na pulpicie.

Najważniejsze to mieć wspólne hobby