Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 056  (Przeczytany 391 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 056
« dnia: Kwiecień 01, 2018, 15:18:19 pm »

Witajcie wurmianie!

Wielkanoc za rogiem, a wszyscy liczą tylko ile czekolady wchłoną i ile zajączków złapią. Nie będę przedłużać tym razem, gdyż w ten wielkanocny weekend bierzemy wolne, ale jest o czym mówić. A więc przejdźmy do rzeczy?

Wielkanoc!
Króliczek wielkanocny ciężko pracował przez ostatni rok nad ulepszeniem swoich jajek, a teraz macie okazję je skosztować! Tym razem, nie muszą dojrzeć by je otworzyć, teraz zebrane(forage) jajka mogą zawierać: pyszną czekoladkę, jeden sleep powder i jednocześnie kamień szlachetny (gem) lub kamień gwiezdny (star gem) lub fragment archeologiczny posągu.

To dotyczy wszystkich jajek zebranych przez graczy premium. Jajka rozrzucane przez Zajączka wokół miast startowych będą działać jak w poprzednich latach.
 
Klient Preview
Nasz developer klienta, Samool ostro wziął się za przygotowanie klienta preview na oficjalne wypuszczenie. Ten moment się zbliża, więc bardzo ważne jest, by wszyscy przetestowali go, czy działa gładko zanim do tego dojdzie, podobnie jak było klientem 4.0. Link do klienta preview znajdziecie tutaj:
http://www.wurmonline.com/client/wurmclient_preview.jnlp

Jak zawsze, jeśli napotkacie na problemy, prosimy je zgłaszać w tej sekcji forum:
https://forum.wurmonline.com/index.php?/forum/27-client-bugs/

Łamigłówka
Czasem czerwony, czasem zielony
Przez długi czas nie widziany
Zły lub wściekły, czaję się z wolna
Czasem nawet mogę rosnąć
Z rzadka żółty, czasem niebieski
Wkrótce wrócę do legowiska blisko ciebie

Czym jestem?

Zwycięzca wiosennego pokazu mody
Muzyka zagrała, szampan został wypity, a modele wyszły na wybieg - tak, na wybieg. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. (I jestem uradowany, że mogłem ujrzeć jedno ze swoich dzieł!) Przez natłok świetnych prac, nie byliśmy w stanie wybrać tylko jednego zwycięzcę. Zaaranżowaliśmy jeszcze dwie pozycje na podium, które otrzymają miesiąc premium. Zwycięzcami są... proszę o werble!

Pierwsze miejsce należy do Rufous'a Trollobrodego w swojej cudownej zielonej zbroi łuskowej z pomarańczowymi dodatkami!
https://i.imgur.com/RSQU3sL.jpg
 
Dwa pozostałe miejsca są dla:
Xallo ze swoim strojem rolnika na wiosnę 2018

https://i.imgur.com/Czb1x6B.jpg

Renate ze swoją piękną niebieską czapką leśnika i koszulą.
https://i.imgur.com/ZjxkIeY.jpg

Gratuluję zwycięzcom, wyślijcie mi prywatną wiadomość, bym mógł dla was przygotować nagrody!
 
WU Beta
Jak już wielu z was wie, beta WU 1.6 jest już dostępna! Zawiera w sobie wiele upragnionych nowości do WU i obecnie jest testowana przez modderów. Nie mamy jeszcze wyznaczonej daty na jej wypuszczenie, ale liczymy, że będzie to jakoś w następnym tygodniu.

Przeróbka Blossom
http://content.wurmunlimited.com/News/2018/007/blossom.png

Zaprojektowana przez Joelle i wprowadzona do życia przez mieszkańców Pristine (Evening, Kasumi, Tilda, virusmd i almostsolitude wraz z WIELOMA innymi (sorki)). Deed znany pod nazwą Blossom (nadal tak się nazywa, przedtem też nazywany Blossom) w końcu doczekał się całkiem nowego projektu. W jego budowie wykorzystano nowe możliwości wykładania dróg, tworzenia kwiatów na wzgórzach i posiada w pełni funkcjonującą kopalnię wraz z publiczną kuźnią! Jeden z budynków został pobłogosławiony i nazwano go moją brodą - dzięki, dziewczyny. Koniecznie wpadnijcie jeśli będziecie w pobliżu.
 
A skoro mamy już ten deed z głowy, może rozejrzymy się za kolejnym do przerobienia przez społeczność. Który chcielibyście odnowić?

Materiał od społeczności
Jedna z naszych koleżanek, moi drodzy wurmianie, bardzo utalentowana Malena, którą zapewne znacie z serii, w których odtwarzała świat Ultimy Online w Wurmie Unlimited uruchomiła swoją własną stronę fanowską! To niezwykły zbiór jej doświadczeń, prac nad projektem i stał się domem dla zaktualizowanej listy przedmiotów. Ci z was, którzy nie wiedzą o jaką listę chodzi: Malena poświęciła czas na skatalogowaniu każdego przedmiotu z Wurma i pokazaniu jak on wygląda. To łatwy poradnik, dzięki któremu graczom łatwiej będzie zaplanować dekoracje w domu.
 
Praca włożona w to musi pochodzić z miłości do gry. Bardzo się cieszę się, że oficjalnie to udostępniła, ona pewne również się cieszy! Sprawdźcie go tu:
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/161986-a-new-wurm-fansite-and-the-new-home-of-the-world-famous-items-list/

Cóż, to wszystko na ten tydzień. W imieniu całego zespołu Wurma chciałbym życzyć wam bezpiecznych i wesołych świąt wielkanocnych. Niechaj zajączek będzie dla was miły. I jak zawsze, wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2018, 16:24:01 pm wysłana przez Marcando »