Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 59  (Przeczytany 657 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 59
« dnia: Maj 11, 2018, 10:01:20 am »

Podziemne doki - Valo

Witajcie wurmianie!

Wracamy z kolejnym Valrei International. W tym tygodniu uruchamiamy zapisy do naszego programu wsparcia streamer'ów i omówimy nieco nadchodzące mapowanie normal i specular.

Program wsparcia dla streamer'ów
Uruchamiamy zapisy do naszego programu wsparcia dla streamer'ów. Wykorzystamy go, by pomóc tym, którzy poświęcają swój czas na dzieleniu się swoimi przygodami w wurmie, w Youtube lub streamując.

Formularz:
https://goo.gl/forms/b83txasEqBCMHcdE2

Osoby przyjęte do programu, otrzymają pomoc w wielu formach, między innymi będą brać czynny udział w mediach społecznościowych, będą mogły robić giveaway'e, które związane są z nadchodzącymi aktualizacjami i wiele więcej.

Jeśli jesteś streamer'em albo znasz taką osobę, która byłaby zainteresowana takim programem - wypełnij ten formularz. Wymagania do tego programu są następujące:
- Posiada kanał z minimum 10 obserwatorami (follower) lub subskrypcjami, a także kompletny publiczny profil, którym łatwo jest się podzielić.
- Posiada dobrą opinię w grze i na forum (sprawdzimy!)
- Streamuje wurma minimum 2 godziny tygodniowo (nie musi to być nagrane za jednym razem, może być nagrywane na przykład we fragmentach po 15 minut)
- trzymać się zasad streamowania (nie łamać zasad ustalonych na danej platformie)

Program wsparcia dla streamer'ów może brzmieć nieco niepoważnie, z pewnością przyda się jakaś inna nazwa. Zaproponuj własną nazwę dla tego programu. Pierwsza osoba, która zaproponuje zwycięską nazwę otrzyma miesiąc premium (i prawo do chwalenia się tym!) Zwycięzcę ogłosimy w następnym Valrei International.
 
Wracając do normalności
Saroman ciężko pracował z mapowaniem normal i specular, wymaga to pracy nad prawie każdym modelem w grze, ale postępy już widać, oto niezwykłe nagranie:

https://youtu.be/uAVnxuLi5fA

Praca nad tym wymaga czasu, zmiany będą wprowadzane falowo, pierwsza prawdopodobnie będzie dla zaktualizowanych tekstur terenu i podzielimy się nimi, gdy będziemy na to gotowi.


Wurm Unlimited 1.6.3.2
WU został uruchomiony w wersji 1.6.3.2 i jest teraz na równi z WO. Jest jeszcze paskudny graficzny bug z oświetleniem, który można chwilowo usunąć poprzez włączenie max dynamicznego oświetlenia i ustawienia go na około 4-8. Postaramy się usunąć ten problem jak najszybciej.

Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiałem jest Friend-A-Long! Mieszkańcy Pristine zebrali się na specjlany impalong, z typowym impowaniem, modleniem, graniem w gry i oczywiście okazyjnymi, przypadkowymi morderstwami graczy.

Potrzebują wolontariuszy do impowania i nieco surowców, jeśli macie nadmiar to z pewnością skontaktujcie się z gospodarzami wydarzenia w tym temacie:
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/162738-friendship-bay-summer-impalong-friend-a-long/

Nawet jeśli musisz przebyć 500mil, pokaż się tam i zawiąż nowe przyjaźnie!

To wszystko na ten tydzień! W następnym newsie powiemy więcej o mapowaniu, jak również powiemy o nadchodzących beta testach wielkiej, długo oczekiwanej aktualizacji, trzymajcie kciuki!


 
Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.