Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 60  (Przeczytany 648 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 60
« dnia: Maj 26, 2018, 18:41:05 pm »

Vynora spogląda na krainę, pełną wersję można znaleźć pod linkiem:  https://i.imgur.com/FbpItnR.jpg


Drodzy Wurmianie
W ostatnim czasie niewiele mogłem wam powiedzieć o nowościach, ale żeby wynagrodzić waszą cierpliwość przeszukałem biurko Buddy. Prócz pustych butelek po burbonie, znalazłem kilka ciekawych rzeczy, zerknijmy na nie!
 
Osobiste cele (personal goal)
Od dłuższego czasu osobiste cele były dosyć frustrującym elementem gry dla niektórych. To przez cele, które były trudne do osiągnięcia, często polegających na szczęściu. Podkreśliliśmy fakt, ze pragniemy poprawić ten system, ale jednocześnie wyjaśniliśmy niebezpieczeństwo płynące z faktu, że system wybiera cele losowo, bez dokonywania zapisów. Ewentualne zmiany doprowadziłyby do wylosowania nowych celi dla wszystkich, a tym samym wielu graczy doznałoby bólu głowy.

Po wielu dyskusjach i testach, zdecydowaliśmy się zapobiec dalszym problemom i usuniemy część diamentowych celi. Jeśli przedtem posiadałeś jeden z nich, wygenerowany zostanie dla ciebie nowy cel na tym samym poziomie.
 
Z osobistych celi zostanie usunięte:
-Create fantastic item (stwórz przedmiot o rzadkości fantastic)
-Conquer the world (podbij świat)
-Rule a kingdom (rządź królestwem)
-Become a demigod (stań się półbogiem/herosem)
-Become an arch mage (zostań arcymagiem)
-Become a planeswalker (naucz się magii)
-Become a shadowmage (zostań magiem cienia)
-Become a magician (zostań czarownikiem)
-Mine a fantastic gem (wykop kamień szlachetny o rzadkości fantastic)
 
Mamy w planach całkowitą przeróbkę celi osobistych i z czasem obecny system zostanie usunięty. Jeśli chcecie osiągnąć tytuł zwycięzcy za ukończone cele, radzimy pracować nad nimi, bo szansa za ich zaliczenie później będzie niedostępna.

PRZEDMIOTY! NA STÓŁ!
Od dawien dawna oczekiwana (pojawiła się nawet jako modyfikacja) możliwość umieszczania przedmiotów na stołach i półkach. Wszyscy tego pragnęli, gracze i developerzy, jesteśmy dumni, że możemy to w końcu pokazać!

https://i.imgur.com/GFcMhDP.jpg
https://i.imgur.com/A4Wqh5Y.jpg
https://i.imgur.com/xLp2Adz.jpg

Korzystanie z niego ściśle współpracuje z możliwością umieszczania przedmiotów, więc, by umieścić przedmiot na stole, wybierasz opcję na przedmiocie "place" i ustawiasz kursorem miejsce, gdzie ma się pojawić obiekt. Przesuwanie stołu (a nawet podniesienie go) sprawi, że wraz ze stołem zmienią miejsce przedmioty na nim.

Lista przedmiotów, na które można położyć obiekty:
-square table
-round table
-dining table
-bed
-bench (kamienny)
-bedside table
-open fireplace
-canopy bed
-tripod table
-high bookshelf
-low bookshelf
-round marble table
-rectangular marble table
 
Dodatkowo wprowadzimy trzy nowe przedmioty:
-Empty low shelf
-Empty high shelf
-Bar top
https://i.imgur.com/2Lv6V7y.jpg

Ta funkcjonalność daje wiele możliwości do dekoracji. Nie możemy się doczekać, gdy wejdzie ona do gry. Gdy do tego dojdzie, ogłosimy konkurs na najlepiej urządzony pokój, więc przemyślcie jak wykorzystać swoje dekoracje!

Przedstawiamy klub tworzących content Valrei Entertainment Network!
W poprzednim newsie pisałem o małym konkursie dotyczącym nowego programu wspierającego streamerów, było mnóstwo dobrych nazw, ale ostatecznie obstawiliśmy na Valrei Entertainment Network podesłany przez CIRAY.

Do programu zgłosiło się kilka osób, w najbliższym czasie możecie się spodziewać ogłoszenia w tej sprawie!
 
Klatki na zwierzęta
Wprowadzamy coś nowego, nikt przedtem o tym nie słyszał, a my milczeliśmy na ten temat: klatki na zwierzęta! (żarcik, nie mamy amnezji). Planujemy uruchomić testy publiczne w ten weekend albo w następnym tygodniu.

https://i.imgur.com/NJknrDV.jpg?1
To nadal szczur w klatce

Będziemy zwracać szczególną uwagę na transport klatek między serwerami, nasz cudowny tester Alectrys wykonał kawał niezwykłej pracy psując klatki w każdy możliwy sposób. Zostanie założony temat poświęcony testom i wszystkiemu z nim związanemu, mam nadzieję, że nie możecie się na nie doczekać!

Teraz pewnie pytacie "jak długo będziemy czekać, aż to wejdzie" mam dobre wieści! Te nowości powinny wejść przy następnej aktualizacji! Co prawda, to nie jest pewna data, ale planujemy to i coś jeszcze na 12 rocznicę wurma, więc przygotujcie się!

Jest na co czekać, nowe stoły, praca nad swoimi celami, przygotowanie swoich pociech do transportu między serwerami, z pewnością będziecie bardzo zajęci! Nie zapomnijcie wziąć udział w testach!

A póki co, wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.