Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 61 - 08/06/18  (Przeczytany 505 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 61 - 08/06/18
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 13:05:37 pm »

Świętujmy!! - Xallo

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!
Minął kolejny rok Wurma, to już 12 lat odkąd został wydany! Świętujemy to wypuszczając BARDZO DŁUGĄ listę oczekiwanych zmian i poprawek do gry. Lepiej późno niż wcale!

Ale najpierw...
Lista zmian

http://www.wurmonline.pl/forum/index.php/topic,833.0.html
 
Cele osobiste
Jak już wspomnieliśmy, wprowadzone zostały zmiany i poprawki do celi osobistych wraz z tą aktualizacją. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego powodu. Główną przyczyną naszego wahania we wprowadzaniu zmian było to, że cele były generowane wraz z ponownym uruchomieniem serwera przez co napotkaliśmy na kilka problemów. Dzisiejsza aktualizacja poprawiła cele, które powinny być ponownie wylosowane (tomy, i cele związane z PvP). Przepraszamy za problemy i zamieszanie, do którego doszło, od teraz wszystko powinno dobrze działać.

Mamy w planach całkowicie zmienić ten system, nie jesteśmy na razie w stanie powiedzieć kiedy do tego dojdzie, więc korzystajcie z obecnego!

Świętowanie rocznicy
Będziemy wpadać do gry, opowiadać ciekawostki i organizować eventy przez weekend do kolejny tydzień. Mamy dużo prezentów do rozdawania. Już mi żal nowych graczy zabitych przez 10 wściekłych nogumpów, a także tych, którzy napatoczą się na rozgrywkę "prześladowanego ping-ponga" - dobrze wiecie czyj to pomysł. Wyszukujcie dziwnych cieni w grze i ostrzeżeń w czacie o eventach!

Wystrój wnętrz
Dzięki rozszerzonej opcji dekoracji, chcemy żebyście nam pokazali na co was stać! Zorganizowaliśmy konkurs, do którego możecie zgłaszać swoje wystrojone pokoje! Wyślij screena swojego pokoju w temacie poniżej, będziemy odwiedzać wszystkie zgłoszone pozycje w grze podczas streamu Emoos'a.
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/163365-extreme-makeover-wurm-edition/
 
Masa tytułów!
Jak już pewnie wiecie, tytuły są super, miło jest je zbierać i chwalić się nimi. Niestety nie wszystkie skille posiadają je i chcemy to zmienić. Możecie w tym pomóc podając swoje pomysły, w końcu to wy będziecie je nosić!
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/163364-titles-titles-titles/

Materiał od społeczności
W tym tygodniu materiałem jest kolejna wspaniała praca Absy, mistrza architektury! Z miejsc na serwera Release do Xanady, sprawdźcie jego najnowszą pracę!
https://youtu.be/9Mz1FtJsJT4

To będzie wszystko na ten tydzień, mamy nadzieję, że aktualizacja się spodobała. Czekamy na wasze pomysły z dekoracjami i tytułami, a póki co, wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.