Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Lista zmian 14/06/18  (Przeczytany 501 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Lista zmian 14/06/18
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 14:07:53 pm »
- Nowość: dodano obecne tytuły dla skilli occultist i meditiation do menu /titles i usunięto problem znikania/pojawiania się zaraz po ich otwarciu.
- Nowość: dodano możliwość zmiany ziemi na piasek i piasku na ziemię bez konieczności użycia piasku/ziemi na jeden tile. Aby podmienić pełną jednostkę (20kg) materiału, kliknij na tile gdzie leży inny materiał i wybierz "switch tile". To będzie działać na tile z ziemią i piaskiem (tile nie może mieć trawy, ani nie może być packed). Akcja ta nie nabija żadnego skilla. Na deedzie obowiązują uprawnienia z sekcji terraform.
- Nowość: Można teraz usuwać graczy z listy ignorowanych poprzez komendę /ignore, by zobaczyć czy masz "unknown?" na liście, wtedy użyj /ignore ponownie by ich usunąć.
- Zmiana: Aktualizacja opisu osiągnięcia Lord of War, by lepiej odzwierciedlał jakość przedmiotów potrzebnych do zaliczenia.
- Poprawka: Rzadkość, runa i zaklęcia na czubkach włóczni i ostrzy będą przechodzić na kompletny przedmiot.
- Poprawka: Klatki na stworzenia już nie będą zmieniać właściciela, jeśli inna osoba znajdująca się na liście z uprawnieniami załaduje ją na pojazd.
- Poprawka: Artefakty nie będą się pojawiać w rejonach HoTA.
- Poprawka: Poprawiono wiele literówek.
- Poprawka: Poprawiono problem przepełnionych beczek, jeśli próbowałeś je zapieczętować nosząc maksymalny udźwig, a beczka była w stojaku lub stała na ziemi.
- Poprawka: Nie można już przetapiać płynów rodzaju metalicznego.
- Poprawka: Enchanted turrets nie będą się już psuć na deedach w serwerach pve.
- Poprawka: Poprawiono puste okno celi i cele, które były związane z transferem serwerów.
- Poprawka: osoby, które ukończyły swoje cele, ale nie zostały z jakiegoś powodu zarejestrowane przez problem spowodowany transferem epic/freedom otrzymają teraz nagrody ukończenia gry przy logowaniu.
- Poprawka: zmieniono tekst osiągnięcia za wykopanie brilliant gem'a, by wyraźnie wskazywał na to, że trzeba go wykopać łopatą, a nie kilofem.
- Poprawka: poprawka dla niektórych championów z misji, które były malutkie.
- Poprawka: poprawka do problemu przenoszenia twojego dziennika archeologicznego z powrotem do plecaka z innego pojemnika.
- Poprawka: poprawka dla raportów archeologicznych, w których nazwy deedów zawierały apostrofy.
- Poprawka: Troll King nie będzie zatapiać swoich zwierzchników jeśli zaprowadzi ich do wody.
- Poprawka: raporty z papieru/papirusu w książkach i dzienniku archeologicznym będą kosztować po 1i za sztukę (podobnie jak w almanac).
- Poprawka: od teraz kotwice można robić z różnych rodzai metali.
- Poprawka dla klienta: przedmioty nie będą się chować pod terenem.