Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Valrei International 62 - 20/06/18  (Przeczytany 495 razy)

Marcando

  • Tłumacz newsów
  • Kupiec

  • Offline
  • ****

  • 133
    • Zobacz profil
Valrei International 62 - 20/06/18
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 15:02:37 pm »

Kalaheo Escape, P14 Xan - absy

 
Witajcie wurmianie!
Dziś pokażemy kilka nowości, a w tym nowy system renderujący, Valrei Entertainment Network i coś jeszcze, zaczynajmy!

Ale najpierw...
Lista zmian
http://www.wurmonline.pl/forum/index.php/topic,836.0.html
 
Nie wyłączaj światła za sobą
Wielokrotnie mówiliśmy o tym, że chcemy poprawić ogólny odbiór wizualny Wurma, dzięki ostatnim ulepszeniom w wydajności będziemy światkami niezwykłych przemian!

Pracujemy nad nowym redererem dla klienta, którego wydajność z oświetleniem jest znacząco poprawiona, to powinno doprowadzić redukcji migotania i poprawić ilość FPS'ów na większości systemów. Usunie on ograniczenie dynamicznego oświetlenia, gdyż wszystkie światła będą renderowane razem, tworząc jeden spójny świat.

https://i.imgur.com/U1jUfyA.jpg
https://i.imgur.com/WzKSgXZ.jpg
https://i.imgur.com/mU4dfex.jpg
https://i.imgur.com/YlFINHU.jpg
https://i.imgur.com/RvATxUh.jpg

Pewnie zauważyliście, że część zdjęć pochodzi z normalnego serwera, jedno jest z Glasshollow, gdzie wiele potężnych systemów jest testowanych. Testowano na nim znaczące zmiany między klientem stabilnym i preview!

Niestety nowy system nie będzie działać na starych systemach operacyjnych (przed 2010) i Mac'ach. Z tego powodu będzie można wyłączyć nowy i nadal grać na obecnym rendererze.

Valrei Entertainment Network! (VEN)
Muszę wam uszczknąć nieco informacji (dosłownie kilka słów) o tym, co się dzieje z Valrei Entertainment Network! Zaczniemy go z kilkoma wybranymi osobami z czasem powiększając go, by mieć pewność, że rozwija się on w dobrym kierunku. Wsparcie będzie polegało na udziale w mediach społecznościowych, osoby te otrzymają specjalny tytuł w grze (odrzucili wszystkie moje propozycje, bo ponoć były lamerskie) i może coś jeszcze jak informacje, których jeszcze nie ogłoszono albo giveawaye dla was!
 
Pierwszymi członkami systemu wsparcia będą osoby wymienione poniżej, będziemy dorzucać kolejne osoby, tylko musimy się z nimi skontaktować!

Obecnymi członkami są:
-Emoo
-Punishlife
-Fabricant
Będziemy pracować nad stworzeniem tej platformy, by działała jak najlepiej, okażcie swoje wsparcie dla nich!

WU Beta
Gdy kurz po aktualizacji rocznicowej już opadł zaczynamy prace nad betą WU, głównym celem jest stabilność i testy. Spodziewajcie się jej niebawem!

Czas dekoracji
Jak już wspomniałem w ostatnim newsie, zaczynamy konkurs dekoracji wnętrz! Udekoruj swój pokój układając przedmioty (tylko nie unidentified fragmenty!) i zgłoś swój projekt w temacie poniżej, pierwsze miejsce otrzyma dwie supreme archaeology statue własnego wyboru, drugie miejsce otrzyma dwie rare archaeology statue, a trzecie otrzyma jedną rare archaeology statue. Czwarte i piąte miejsce otrzyma rare marble table, więc ruszajcie do dzieła!
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/163365-extreme-makeover-wurm-edition/

Propozycje tytułów
Otrzymaliśmy ogromną ilość pomysłów na tytuły, bardzo mnie to zaskoczyło!
Będziemy przeglądać wasze propozycje i podzielimy je na kategorie, wybierzemy, które z nich użyć i wprowadzimy je do gry! Jeśli nadal nie zgłosiłeś swoich pomysłów, nadal nie jest za późno na to!
https://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/163364-titles-titles-titles/

Derby 1075
W zeszły weekend odbyły się derby, gracze dołączyli do IRC i wzięli udział w quizach z szansą wygranej na bilet na wyścig w Golden Valley!

W wyścigu wzięli udział: Briwerion, moirai, jaz, joelle, ostentatio, oblivionnreaver, klaa, williamwierd, rocklobstar i Thorakkanath.
Wyścig odbył się, był to bardzo fajny event, a zwycięzcami byli: Moirai, Briwerion i then Jaz.
Obejrzyj cały stream, który nagrywał nasz nowy członek VEN Punishlife, sprawdź film tutaj!:
https://www.twitch.tv/videos/274597607

To będzie wszystko na ten tydzień, będziemy pracować nad paroma rzeczami, poprawiać i dodawać elementy gry na podstawie waszych propozycji (saroman cały tydzień spędził na nauce dobrych manier przy stole!) do nowej listy zmian! A póki co, wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.
Translated by Marcu, all rights reserved.