Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Serwer (WAŻNE!)  (Przeczytany 344 razy)

Salum

• Osadnik

• *

• 21
Serwer (WAŻNE!)
« dnia: Grudzień 05, 2018, 21:29:28 pm »
Witam wszystkich serdecznie.

W związku z brakiem aktywności serwerowej i wzmożoną aktywnością w życiu prywatnym, wraz z Warlanderem podjęliśmy trudną dla nas decyzję - mianowicie zamknięcie serwera. JEDNAK (!) wiemy, że dla wielu z Nas ten serwer jest/był czymś ważnym. W związku z powyższym chcieliśmy spytać Was o opinie i możliwości, być może ktoś z Was chciałby przejąć zarządzanie serwerem (miło byłoby oddać serwer w znajome, dobre ręce) lub zna kogoś kto miałby taką możliwość i chęci.
Prosimy więc Was byście wypowiedzieli się w tym temacie. Ankieta powyżej przedstawia nasze propozycje, w komentarzach możecie dawać swoje propozycje.
Jest nam przykro, że tak, a nie inaczej potoczyły się losy Naszego serwera.
Dziękujemy Wam za cudowny wspólnie spędzony czas i czekamy na Wasze głosy.

Pozdrawiamy
Dotychczasowa administracja serwera GNIAZDO

Warlander i Salum

MrLolan

• Doświadczony mieszczanin

• 72
    • Strona serwera WU
Odp: Serwer (WAŻNE!)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2018, 22:01:40 pm »
Witam

Szkoda, że zamykacie serwer- sam nie grałem tam zbyt wiele, troszkę na początku potem zacząłem dłubać przy swoim- miałem tam swego czasu nawet ładną twierdzę, ale potem już i czasu miałem mało na grę i jakoś mi chęci odeszły.
Może ktoś się podejmie. Nie wiadomo. :)
Jako, że dość niewiele czasu spędziłem na serwerze tyle co zbudowałem zamek i w sumie jakoś skończyłem chyba wtedy, dlatego nie będę brał udziału w ankiecie,
niech głosy oddadzą gracze z większym stażem.

Pozdrawiam Lolan  ;)

P.S. Jakby co zapraszam na serwer, mapka mała jak na Gnieździe, jak coś jestem otwarty na propozycje zmian. :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2018, 21:52:41 pm wysłana przez MrLolan »

Thunder

• Przyjaciel forum
  • Doświadczony mieszczanin

• 68
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2018, 22:04:20 pm »
Witam.
Ogulnie to szkoda bo tez tam troche gralem. Ale trzymanie servera tylko z  sentymentu nie ma sensu.
Juz lepiej zrobic polska społeczność na jednym z popularnych serwerow wu.
Pozdrawiam

Barrfind

• Podróżnik

• 2
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2018, 07:16:09 am »
Większość chce te pliki systemowe, co jest w sumie dobrym pomysłem. Nie jestem zbytnio zadowolony z faktu zamknięcia ale w sumie. Ma to sens większy niźli trzymanie pustki po nic. Trochę szkoda ale ja osobiście nie znam nikogo co by to przejął więc...

Kedrigern

• Osadnik

• *

• 24
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2018, 22:38:52 pm »
Witam

Po awarii komputera a właściwie zasilacza dopiero tydzień temu uruchomiłem komputer na nowo, i widzę że powinienem zainwestować w nową płytę, procesor oraz pamięci żeby mieć komfort z grania. Od awarii używam tabletu, więc nie mogłem pograć w WU, android ma swoje ograniczenia. Po półrocznej przerwie zatęskniłem do WU, i zalogowałem się kilka dni temu, faktycznie samemu to się dziwnie gra. I zgadzam się z przedmówcami, widocznie przyszedł czas na THE END serwera, a może na przerwę, więc nie głupi pomysł z tymi plikami serwera.

Pozdrawiam

HaayLin

• Donator
  • Osadnik

• 20
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2018, 16:40:45 pm »
Hejka :)
Bardzo Wam gratuluję wzmożonej aktywności w życiu prywatnym :) Serio, cieszę się, że Wam się w życiu układa, oby tak dalej :) Jednak bardzo mi żal, że kończy się Gniazdo, bo super mi się z Wami wszystkimi grało, naprawdę miło było spotkać w grze tak wiele fajnych osób i przeżyć tyle fantastycznych przygód :) dziękuję wszystkim za to.
Ja osobiście mogę zadeklarować, że gdyby Gniazdo przetrwało, będę grała, nawet codziennie, ale oczywiście rozumiem to, że jeśli nie ma chętnych do gry, to serwer musi zostać zamknięty. Nie mogę wziąć udziału w ankiecie, bo żaden punkt mi tak naprawdę nie odpowiada...
Jeśli stanie się tak, że Gniazdo zniknie, to może ktoś zaproponuje inny serwer, gdzie moglibyśmy choćby z doskoku tworzyć jakąś społeczność polską, a nie rozproszyć się po wielu różnych serwach...
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze się w jakiejś grze spotkamy :D

Bakeruss

• Administrator
  • Obieżyświat

• 326
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2018, 21:33:11 pm »
Przykro mi słyszeć takie wieści :( Niestety wiem jak jest - sam praktycznie nie gram już w Wurma, chociaż śledzę Wasze poczynania i nowości dodawane do gry. Życie prywatne potrafi namieszać i spowodować kompletny brak czasu.
Mam nadzieję jednak, że nasza wspaniała społeczność przetrwa do końca gry i jeszcze wiele lat dłużej ;)
Sam przeżyłem kilka niezapomnianych przygód na tym serwerze - za co Wam serdecznie dziękuję. Dzięki też za wsparcie na każdym kroku i zabieranie mnie na unikaty :D Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wspólnie pogramy!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2018, 21:34:44 pm wysłana przez Bakeruss »

Votip

• Kupiec

• 208
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2018, 22:04:07 pm »
Zapro na Online na Chaos, fajna zabawa całą dobe

Najważniejsze to mieć wspólne hobby

Gniewosz

• Osadnik

• *

• 23
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 08, 2018, 10:55:40 am »
Dziękuję za wspólną zabawę, wiele godzin rozrywki, rozmaite wydarzenia oraz liczne polowania ze społecznością serwera. Dzięki Wam mogłem chociaż częściowo zobaczyć jak wygląda Wurm bez ograniczeń. Będę zawsze miło wspominał Gniazdo i choć raczej nie wrócę do Wurma, jestem otwarty na wspólną zabawę w różnych grach.
Życzę wszystkim mnóstwo radości i szczęścia w życiu prywatnym oraz tego, żebyście trafiali na takich ludzi, jakich ja poznałem tutaj.
Gniewosz

akkadyjczyk

• Donator
  • Kupiec

• 147
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 09, 2018, 10:29:28 am »
Tak z innej beczki, skoro zamykamy mozna by cos na zamkniecie sewera zorganizowac, ostatnie spotkanie graczy na serwerze, jakies male ewenty czy cos w tym rodzaju co wy na to :) ?

cL0Ne

• Podróżnik

• 4
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 11, 2018, 00:17:44 am »
Haay trafiła w sedno. Dzięki wszystkim za fajne akcje. W sumie ostatnio myślałem, żeby w wolnych chwilach coś podłubać. Jak ktoś gra na oficjalnych, to dajcie znać. Pozdrawiam.

Salum

• Osadnik

• *

• 21
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 11, 2018, 00:33:27 am »
Tak z innej beczki, skoro zamykamy mozna by cos na zamkniecie sewera zorganizowac, ostatnie spotkanie graczy na serwerze, jakies male ewenty czy cos w tym rodzaju co wy na to :) ?

Na 99% przed zamknięciem/przekazaniem serwera odbędzie się event. Obecnie pracuję nad nim i postaram się jak najszybciej dać znać kiedy tylko będzie można z nim ruszyć. Jeśli macie jakieś propozycje terminów to piszcie niżej.
Planowane zamknięcie/przekazanie serwera nastąpi między świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem 2019.

~Salum