Działy ogólne > Rynek

Streamerzy Wurm Online na Twitchu

(1/1)

Syirian:
Ponieważ WO jest dość niszowe, to streamerów można policzyć na palcach obu rąk, jeśli nie macie nic przeciw to zakładam ten nowy wątek aby ich tu wymienić, a że gra niebawem sie pojawi na Steamie, to i graczy (czyt. streamerów) będzie więcej.

Poza oficjalnym kanałem na Twitchu https://www.twitch.tv/wurmonlineofficial/ na którym co tydzień strimuje Retrograde, są praktycznie dwie osoby, które również strimują dość regularnie (w jezyku angielskim), są to:
https://www.twitch.tv/katspurr
https://www.twitch.tv/bloodydrongo
Dodam, że ich kontent to nie stanie i kopanie w miejscu przez 4 godziny. Bywa dość kreatywny (jak u BloodyDrongo) albo podobnie jak KatsPurr, która zwiedza losowo wybrane tereny, miejsca i wioski. Oczywiscie dyskusja z czatem to nauka Wurma, nierzadko tłumaczenie po raz setny o co chodzi w tej grze  :D

Bywa więcej osób strimujących (obserwuje to dość regularnie), ale jak to z tą grą bywa, tydzień czy miesiąc później osoby te znikają bo gra zaczyna nudzić.

Po co to piszę, bo sam strimuję (https://www.twitch.tv/tomek72) Strimowałem już dawniej ale ostatnio staram się to robić przynajmniej raz w tygodniu. Zdarza się że ktoś wpadnie to na nowo tłumaczę każdemu co i jak. Więc jak macie chwilkę, kopiecie tunel na kilkaset tile'ów to - poza filmem ogladaniem Netfliksa na drugim monitorze - zapraszam na któryś z tych kanałow na Twitchu aby razem przyciągać potencjalnych chetnych do gry :)

Bakeruss:
Polecam Syirian prowadzi ciekawe streamy ;)
Mega miły i kontaktowy gość.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej