Reklama

* Shoutbox

Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 4
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Mapy Aktualna lista map w Wurm Online

Wurm Online Map Dump Portal

http://maps.mvcomputing.co.uk/

Październik 17, 2016, 00:53:46 am
1
[Independence] Hopeless Highland Zaprasza! Witam serdecznie forumowiczów!

Z przyjemnością chciałbym zaprosić do wspólnej gry wszystkich zarówno nowych jak i starych wyjadaczy!
Nie będę się rozpisywał, wioska jest w trakcie budowy, i to najlepsze gdyż dołączając się możesz mieć wpływ na jej powstanie, na modyfikacje terenów okolicznych i wspólnych projektach rozbudowy dla chętnych!
Mogę osobiście zagwarantować:
* miejsce mieszkalne domek 3x3 kamienny (aktualnie do wybudowania :D Oczywiście wybuduje Wam ) wraz z ogródkiem 3x1 na   trzymanie koni/wozów.
* Wyżywienie, dobrą strawę i wode
* Jestem członkiem Alliance wiec i porozmawiać z kim będzie
* Podstawowa obronę w postaci kolczugi
* Możliwość pracy zarobkowej
* Dobrą rade i pomoc w poznawaniu Wurma

Serdecznie zapraszam, zdjęcia z aktualnego stanu wioski zaprezentuje w najbliższym wolnym czasie!

Chętnych proszę o zostawienie wiadomości Tutaj, bądź kontakt ze mną w grze: Kilamplaga/Lamka

Miłego Wurmowania!

Październik 21, 2016, 12:00:49 pm
1
Odp: Gniazdo - polski serwer WU Update do nowej wersji gry. :)
Październik 31, 2016, 22:16:19 pm
1
Wurm Unlimited - Wyprzedaż

Obniżka 66%
Oferta ważna do 05.11.2016, 19:00

Listopad 03, 2016, 21:00:52 pm
1
Polowanie na Czerwoną Bestię / Red Beast hunting 12.11 20.00 W następny weekend 12 listopada planujemy wspólny raid na Czerwonego Smoka. Zbieramy się przy Ołtarzu Trójcy/White Light około godziny 20:00 czasu środkowo-europejskiego. Zapraszamy wszystkich chętnych i zachęcamy do trenowania przed nadchodzącą walką.  Więcej informacji można uzyskać w grze na kanale GL-Freedom.

Next weekend November 12th we are planning a joint raid on the Red Dragon. We gather at the Altar of Three / White Light around 20:00 Central European Time. We invite everyone, and we encourage you to train before the upcoming fight. More information can be obtained in the game channel GL-Freedom.

Listopad 06, 2016, 17:43:34 pm
1
Newsletter : Bzycząc ku 1.3 No i teraz możemy pogotooować! Wurm w wersji 1.3 tzw. "Cooking Update" jest zaplanowany na 22 listopada. Jest mnóstwo nowości, w tym: nowe rośliny uprawne, nowy system złożoności receptur meal'i, a także...pszczoły! Wejdzie również nowy system run, tworzonych z dziwnych surowców pozostawionych po riftach, dających różne bonusy i efekty dla wszystkich rodzajów przedmiotów!Wielkie gotowarcie
Z ponad 500 przepisami, możecie teraz gotować do woli. Złożone meal'e chronią przed zużyciem statystyk najedzenia/napojenia/zmęczenia, jak również tymczasowe bonusy, inne dla każdego gracza. Nowy system destylacji i fermentacji pozwoli wam warzyć wino, piwo i inne rodzaje spirytusów.Pszczoły!
Od dawna oczekiwana aktualizacja, w której zawrzemy pszczoły i miód! Znajdź dzikie ule by schwytać pszczelą królową i wyhodować własny ul. Z czasem pszczoły zaczną produkować miód i wosk pszczeli, które będą miały wiele zastosowań a w tym przy tworzeniu gotowego miodu i zestawów pokryw do naczyń. Jednakże bądźcie ostrożni, otwierając ul bez zadymienia prosicie się o ukłucie, a w czasie zimy pszczoły wymagają miodu i cukru by przeżyć.Powrót do Natury.
Wraz z nowymi 7 rodzajami roślin upranych, ziół i przypraw, pomyśleć można by, że to wielki krok w rozwoju Wurma, ale to nie koniec! Przedstawiamy również drzewo Pomarańczy jako drzewo, z którego można zbierać owoce, okratowanie do chmielu pozwalające na uprawę i zbieranie chmielu do warzenia piwa! Istniejące kratownice od winogron i róż również pozwolą na zbiory podczas ich sezonów!Runy Jackala!
Stworzone z tajemniczych surowców pozostałych po inwazjach. Runy użyte z innymi przedmiotami mogą dać silne i unikalne efekty, a w tym:
- zwiększenie jakości przy impowaniu
- zwiększenie jakości zbieranych surowców
- zwiększoną prędkość pojazdów
- zwiększoną pojemność
- zmniejszony czas psucia
- Są również runa, które znikają po użyciu. Czary: Goat shape, Mole Senses lub Reveal Creatures.
- losowe zmiany kolorów przedmiotów!
- zlokalizowanie trupa
- i wiele innych
 
Ale to nie jest wszystko, pozostają jeszcze inne zmiany:
- przedmioty dekoracyjne na terenie deed'a nie będą się dłużej psuć
- ulepszony system skilla Shield
- dopracowanie misji Valrei
- usunięcie magicznych efektów związanych z płcią

Nadal będziemy pracować nad zmianami do Wurma, a plany na przyszłość zawierają zmiany w interfejsie, nowy tutorial i wiele innych rzeczy.

Zaplanujcie sobie czas wolny 22 listopada by sprawdzić to, co wam tak bardzo brakowało w Wurmie!
 
Translated by Marcu, all rights reserved. ®

Listopad 18, 2016, 23:46:04 pm
1
Nidzicki Rynek Witajcie!
Zapraszam wszystkich do Nidzickiego Rynku, umieszczonego w mieście startowym, Gniezno. Znajdziecie tutaj wszelkiego rodzaju narzędzia oraz tarcze, także z enchantami!W ofercie posiadam:Realizuję także zamówienia.

Cena narzędzi oraz tarcz (tarcze na razie tylko do 80ql):
70-84ql:   70-84c
85ql:   90c
90ql:   1s
95ql:   1,5s
(tylko itemy z Blacksmithing'u)


Cena BOTD (COC i WOA w jednym):
<49   2c/power
50-69   3c/power
70-89   5c/power
90+   8c/powerCeny zbroi:

Leather
70ql:   2,5s
80ql:   3s
90ql:   3,5s


Studded Leather:
70ql:   3s
80ql:   3,5s
90ql:   4s


Plate:
70ql:   3,5s
80ql:   4s
90ql:   5sKontakt w grze: Neoxis
Zapraszam!

Listopad 20, 2016, 19:05:47 pm
1
1.3 Hotfix - Drobne poprawki po aktualizacji + 24.11 1.3 Hotfix
- Opcja ‘Take’ została poprawiona i nie jest jedynie ograniczona do Mind Logic.
- Konie ponownie mogą być oswojone przy użyciu mixed grass.
- Stworzenia zabite nie będą już dłużej zostawiać gotowanego mięsa by można było je umieścić do FSB.
- Poprawiono minusową jakość przedmiotów z forage'ingu.
- Zmniejszono rozrzut jakości przy zbieraniu i farmieniu by był bliższy skill'om. Obecna formuła: jakość = skill + (100 – skill) * (power / 500))  gdzie power jest losową na którą wpływa skill i jakość wykonywanej akcji od -100 do 100.
- Zmieniono efekt Runy Libilii z Serylu, gdyż posiadał ten sam jak runa Magranona z Seryllu.

Hotfix: 1.3 24/11/16
- Status Fresh zostanie usunięty jeśli zebrany przedmiot z forage/botanize zostanie uszkodzony podczas zbierania.
- Zmieniono dźwięk inspiracji przy zbieraniu surowców z riftu
- Żywopłoty już dłużej nie będą mogły rosnąć w jaskiniach
- Peg może być już właściwie użyty do odkorkowania beczki wina
- Usunięto błędy związane ze zbieraniem krzaków
- Usunięto błąd powodujący zbieranie drzew woodcutting'iem powyżej 100 jakości z użytą runą.
- Usunięto błąd z redukcją run na wszystkich serwerach.

Listopad 23, 2016, 17:05:12 pm
1
News 47# Ciąg dalszy
Zamglone słońce, screen zrobiony przez wilczan.

Witajcie!
Ten tydzień był wielki dla nas wszystkich wraz z wejściem 1.3! Zrobiłem sobie przerwę od kuchenki (no dobra... możliwe, że jeszcze trochę na zewnątrz szukałem pszczół) by przekazać wam wieści o 1.3, a więc zaczynajmy!

Dzielenie się przepisami
Jak już niektórzy zauważyli, wspomniałem niedawno o katalogowaniu przepisów na forum. Na tą chwilę, nie chcemy tworzyć żadnych publicznych zbiorów przepisów dostępnych dla każdego. Powodem jest fakt, że wielu pragnie samemu odkrywać przepisy i pragniemy im dać tą szansę.
 
Jeśli chcecie używać stron jak Reddit by zbierać i dyskutować to nikt wam nie zabroni, ale proszę Was byście nie dzielili się przepisami w sposób otwarty na czatach/forach dopóki ta aktualizacja nie wyjdzie do Wurm Unlimited. Dla jasności - jeśli ktoś chce przepisu na konkretny meal, podzielić się nim nie będzie niczym złym, ale zbiory i całe arkusze przepisów lepiej jest trzymać do użytku własnego.

Publiczne dzielenie się listami lub zbiorami przepisów może doprowadzić do interwencji ze strony administracji, więc proszę o bycie rozsądnym. Gdy aktualizacja pojawi się na WU pozwolimy na udostępnianie tych informacji pod warunkiem oznaczenia takich tematów jako spoiler.
 
Trening Shield skill'a
Trening uległ zmianie po tej aktualizacji i otrzymujemy mieszane wypowiedzi na temat zmian. By stworzyć pomocną dla nas ocenę prosimy o uwzględnienie:
-Combat log - powie nam jak często parujecie tarczą, a także jak walczycie
-Skill log - to pozwala nam na śledzenie tempa ataków, ich długości, jak również poziomów i skilli tarczy jakie trenujecie.
-Shield quality - dzięki temu wiemy jaki sprzęt używacie i czy robicie to prawidłowo
-Stance - to nam mówi jak efektywnie zyskujecie doświadczenie
 
Oczywiście zmiany w obecnym systemie są nieuniknione. Walka ze słabszymi potworami nie pozwoli na efektywny trening, ale z mocniejszymi już tak, agresywny stance nie blokuje zbyt często, więc otrzymujecie mniej okazji by zdobyć doświadczenie w tym skill'u, więc miejcie to na uwadze!

Wurm Unlimited
Wiem, że nasi kuzyni z Wurm Unlimited są zniecierpliwieni za tą aktualizacją. Wiedząć o tym w nadchodzących tygodniach pracować będziemy nad betą aktualizacji, wraz z informacjami dla administratorów serwera jak można tworzyć ich listę przepisów. WU jest obecnie na wyprzedaży, więc jeśli zależy Wam na szybkim dołączeniu, to świetny moment! Rozdamy kilka kopii WU by uczcić tą aktualizację, więc pilnujcie wiadomości na naszym Twitter'rze i Facebook'u!

Nagrody Steam
Steam rozpoczyna sezon nagradzania gier, i wszyscy wiemy, że Wurm kwalifikuje się do kategorii "Myślałem, że ta gierka jest świetna jeszcze zanim dostała nagrodę" i na pewno ją otrzyma!
 
Powoli zbliżając się do końca, przypominam, że chcemy znać Wasze opinie! Co Wam się spodobało najbardziej w 1.3, i za czym nie możecie się doczekać? Dajcie nam znać!
 
Materiał od społeczności dla społeczności
W tym tygodniu materiał pochodzi od NAS! Oto zrzuty map z 1 listopada, które stały się tak popularne, godzinami się w nie wpatrywałem myśląc jak każdy piksel mapy wygląda w grze. Pracujemy obecnie nad wersją automatyczną, która - mam nadzieję - niebawem wyjdzie!
Zerknijcie na to:

https://drive.google.com/open?id=0B6J_aGQ6URL8UURFN2VadWxtSWs

To wszystko jeśli chodzi o ten tydzień, będziemy monitorować wszystkie zmiany i wasze opinie, zarówno te zły i dobre! Jeśli uważacie, że coś nie działa dość efektywnie albo działa ZA dobrze, proszę podzielcie się tym z wszystkimi możliwymi informacjami na ten temat. Wszystko po to by zmiany zachodziły szybko i by uniknąć problemów w przyszłości.
 
A póki co wurmujcie dalej!

Retrograde i zespół Wurm'a.

Translated by Marcu, all rights reserved. ®

Listopad 25, 2016, 18:10:51 pm
1
Poprawki 8/12/16 Zmiany w zamykanych pojemnikach:
- Od teraz można zamykać pojemniki, gdy te stoją na ziemi.
- Zamknięcia (peg) mogą zostać użyte do małych beczek.
- Beczki do wina i małe beczki mogą być zamknięte gdy są już na stojaku.
- Używanie opcji "taste" na zamkniętych beczkach z winem poda dokładniejszy opis przebiegu dojrzewania wina (poprzez jakość)
-Gdy otworzysz zamknięcie na pojemniku, który był zamknięty przy pomocy wax sealing kit - ten zostanie ci zwrócony z pomniejszoną jakością, aż do momentu gdy ulegnie całkowitemu zniszczeniu w procesie otwierania.
- Po przeczytaniu przepisu, który dodał się do Twojej książki przepisów, w oknie event pojawi się adekwatna wiadomość.
- Minimalne obrażenia tarcz od blokowania ataków zostały zmniejszone z 0.1 do 0.01.
- Zmieniono szansę otrzymania wosku (wax) na nieco wyższą o ile otoczenie dostarcza dość nektaru.
- Opcja "taste" została dodana do jedzenia i napojów do otrzymywania podstawowych informacji na ich temat jak również o affinity jakie one dają.
- Budowane ule nie będą powodować wyświetlania się wiadomości o ulu w pobliżu. Wiadomość nadal będzie widoczna w oknie event, dopóki nie zostanie wprowadzony lepszy sposób informowania o tym.
- Usunięto limit wiadomości z okna poczty.
- Bonus z umiejętności Shield of the Gone zmieniono tak by działał od poziomu 7 w następujący sposób:
6% DR (redukcji obrażeń) na poziomie 7
12% DR na poziomie 8
18% DR na poziomie 9
24% DR na poziomie 10
30% DR na poziomie 11

Dodano możliwość zabezpieczenia stawianych przedmiotów na ziemi.
- Osoby z odpowiednimi uprawnieniami, będą mogły nadać przedmiotom status "planted" (przytwierdzony do ziemi)
- Opcję tą poszerzono o następujące przedmioty:
Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

Dodatkowo, następujące przedmioty można uszkodzić powyżej 70 by straciły status planted:
Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

Przedmioty, które mogą zostać zniszczone przez właściciela:
- colossus
- bee hive
- bow rack
- armour stand
- coffer

Poprawki błędów:
- Możliwa poprawka dla ścian z solą kamienną, które po restarcie serwera pojawiały się ponownie.
- Gracze non-premium od teraz powinni otrzymywać tymczasowe affinity od jedzenia.
- Usunięto błąd, który powodował usuwanie pojemników używanych w przepisach w oknie craftu
- Poprawiono prospecting na sufitach nad wzmocnionymi fragmentami by nie pokazywał informacji o podłożu.
- Poprawka dla wyniku z przepisu orzechów laskowych w czekoladzie.
- Od teraz wszystkie produkty, które dawały 99% nutrition będą dawać go na odpowiednim poziomie w zależności od jakości i wartości odżywczych.
- Nie można już wytapiać glimmersteel ore.
- Opcja "examine" użyta na still'u w sposób właściwy wskaże czy został on przytwierdzony i przez kogo.
- Dopasowano zdobywanie doświadczenia za gotowanie ciepłych posiłków na podstawie trudności i ilości składników.
- Czar Wild Growth od teraz będzie działać popranie. Zwiększony zbiór z bonusu Wild Growth jest oparty na sile czaru.
- Zamknięte beczki z winem od teraz będą dojrzewać poprawnie na stojakach.
- Opcja plant użyta na ulu w plecaku powinna teraz działać jak zamierzono.
- Rzadkie materiały otrzymane przy używaniu fruit press zostały usunięcie całkowicie w związku z wieloma problemami związanymi z rzadkimi olejami i sokami.
- Możliwa poprawa dla misji nie pojawiających się dla niektórych bogów.
- Pszczoły nie powinny już uciekać ze zbudowanego ula podczas transportów.
- Możliwa poprawa dla złotej Runy Fo i zbioru z farmingu.
- Opcja "harvest" jest permanentnie widoczna w menu od prawego przycisku myszy na polach uprawnych.
- Poprawiono błąd podczas próby ustalenia ceny na spisanym przepisie.
- Poprawiono bonusy przy tworzeniu run od Twojego boga na niższych poziomach.
- Usunięto błąd pozwalający na zbieraniu/sadzeniu ziół na deedzie, do którego potrzeba odpowiednich uprawnień.
- Poprawka dla niektórych płynów, które nie chciały się łączyć ze sobą (np. milk, cream).
To nie poprawi obecnych płynów, które nie chcą się łączyć. Przerzucanie części istniejących płynów do nowych pojemników (nie całości) pozwoli im na połączenie, resztki płynów nie będą mogły być połączone. To jest możliwe do wykonania przy użyciu measuring jug do 1g zostawionego starego płynu w pojemniku (czyli najmniejszej możliwej ilości).
- Poprawka dla ostatnich problemów przy tworzeniu tuneli, które otwierały pustki w przestrzeni prowadzące do serii przypadkowych śmierci.
- Poprawki literówek i błędów w tekstach.


Translated by Marcu, all rights reserved.

Grudzień 08, 2016, 15:29:56 pm
1