Reklama

* Shoutbox

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Bakeruss

Strony: [1] 2 3 4
1
Ratusz / Przenosiny forum na nowy hosting.
« dnia: Kwiecień 18, 2018, 11:43:31 am  »UWAGA!
Informujemy, że w najbliższych dniach forum zostanie przeniesione na nowy hosting, który zapewni dalsze funkcjonowanie naszego forum.
Możliwa jest dłuższa przerwa ze względów technicznych. Prosimy Was o cierpliwość!


FORUM PRZENIESIONE! :)


O postępach będziemy informować Was na bieżąco, na naszym fanpage w serwisie Facebook - https://www.facebook.com/wurmonlinepolska/

2
Ratusz / Discord - Wurm Online Polska
« dnia: Sierpień 18, 2017, 11:14:03 am  »
Czołem Wurmianie! Założyliśmy serwer na Discordzie, który jest godną polecenia alternatywą dla Team Speak'a. Możecie z niego korzystać nie posiadając nawet mikrofonu, gdyż posiada kanały tekstowe! Jest to doskonała okazja żeby nawiązać kontakt z polską społecznością Wurma, wspólnie pohandlować, pośmiać się i pogadać. Klient Discorda dostępny jest na wielu platformach (nawet przez przeglądarkę), wystarczy go ściągnąć i połączyć się z adresem: https://discord.gg/8u5y76T

Wurm Online Polska - https://discord.gg/8u5y76T

3
Hej! Ostatnio zmieniłem kartę z Nvidii na Radeona i nie mogę dojść do normalnej liczby FPS. Jakieś rady / metody na jej zwiększenie? Trochę to dziwne, gdy mogę grać w takie tytuły jak Wiedźmin 3 albo GTA 5 na wysokich lub najwyższych ustawieniach, a w Wurmie przy niskich/średnich mam od 5 do 20 klatek... Dodam, że na poprzedniej karcie, która była 1000000 razy gorsza miałem stabilne 30+ FPS.

Aaaa i proszę nie pisać o przewadze Nvidii nad Radeonem i odwrotnie ;) Wiem co kupiłem i do jakich celów.

4
Rynek / Zmiany nicków na forum
« dnia: Kwiecień 23, 2017, 11:22:26 am  »
W wyjątkowych okolicznościach możemy zmienić komuś nazwę użytkownika na naszym forum. Oczywiście tylko wtedy, gdy zainteresowana tym osoba poda wystarczająco poważny i dobry powód do zmiany. Wszystkie zaakceptowane przypadki będziemy wypisywać tutaj, by uniknąć wszelakich nieporozumień.
Nie będziemy zmieniać nicków wszystkim, którzy mają taką zachciankę, więc wiadomości typu "cześć, zmień mi nick na *****" będą ignorowane.ZMIANY NICKÓW:


23.04.2017
Radzimir -> Gniewosz

5
Ratusz / Polub nasz fanpage na Facebook'u!!!
« dnia: Marzec 16, 2017, 13:51:38 pm  »


Jeśli jeszcze nie polubiłeś naszego fanpage'a na Facebook'u to zrób to już dzisiaj! Właśnie ruszyliśmy z serią ciekawostek, które znajdziesz tylko tam! Z ciekawostek przygotowanych przez Clasina dowiesz się wielu rzeczy, o których mogłeś nie mieć bladego pojęcia. ZAPRASZAMY!


6
Ratusz / Nowy system polubień postów
« dnia: Październik 17, 2016, 19:48:13 pm  »
SYSTEM POLUBIEŃ POSTÓW

Z racji, że dawno niczego nie zmienialiśmy na forum, postanowiłem wprowadzić system polubień postów. Pojawił się dodatkowy przycisk "Lubię to", dzięki któremu będziecie mogli wyróżnić posty, które się Wam spodobały. System ten umożliwi Wam także podziękowanie autorom, którzy zamieszczają wartościowe teksty. W górnym menu znajdziecie zakładkę "Polubienia" gdzie dostępna jak statystyka i ranking polubień. Może taka nowość zachęci Was do częstszego odwiedzania naszego forum! Zbierajcie "lajki", piszcie, komentujcie i świetnie się bawcie! :)

7
Rynek / Wasze screeny z gry
« dnia: Październik 05, 2016, 16:20:48 pm  »
Macie ciekawe screeny, które ustrzeliliście podczas gry? Podzielcie się nimi w tym temacie!

Ja zacznę. Martwy troll ustrzelony podczas oczekiwania na otwarcie riftu.

8
Ratusz / Oświadczenie Rolfa
« dnia: Październik 04, 2016, 17:55:28 pm  »

OŚWIADCZENIE ROLFA

W dniu dzisiejszym Rolf wydał oświadczenie, w którym informuje, że  powoli odsuwa się od projektu Wurm Online. Po 13 latach pracy nad grą, czuje się wypalony i chce poszerzyć swoją wiedzę i horyzonty. Zapewnia także, że Wurm ma się świetnie finansowo, a całością zarządzają wolontariusze, na których czele stoi Product Manager Budda. Bez paniki, Rolf nadal zostaje CEO i administratorem, lecz strategiczne decyzje będzie podejmowała wyżej wspomniana grupa. Dzięki, że byłeś i jesteś z nami przez te wszystkie lata!

Całość oświadczenia:
Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

Link do oficjalnego forum:
http://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/145694-slow-change-of-focus/

9
Arrr! - piracka wioska [Deliverance] / Hasło do reszty działów
« dnia: Lipiec 17, 2016, 19:54:47 pm  »
Hasło do reszty działów dostaniesz, gdy pozytywnie przejedziesz proces rekrutacyjny do naszej wioski. Jeśli zapomnimy Ci je podać, to po prostu upomnij się o to. Arrr!

10
Jeśli chcesz zasilić szeregi piratów koniecznie odwiedź wątek - http://www.wurmonline.pl/forum/index.php/topic,465.0.html

Jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas tutaj lub w grze: Bakeruss lub Clasin.

11
Ratusz / Działy dla wiosek
« dnia: Lipiec 17, 2016, 12:12:23 pm  »
DZIAŁY DLA WASZYCH WIOSEK

Drodzy Wurmianie! Dajemy Wam możliwość założenia działu dla swojej wioski lub sojuszu. Wystarczy, że napiszecie do mnie [Bakeruss] prywatną wiadomość na forum, a w niej: nazwa dla danego działu, ewentualne nazwy poddziałów i nazwę użytkownika, który ma zostać moderatorem. Istnieje możliwość założenia hasła na dane działy, więc jeśli chcecie je zabezpieczyć przed innymi, napiszcie o tym. Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane ze wszystkim powyższym to chętnie na nie odpowiemy.

12
Rynek / Rifty - polska grupa - zapisz się już dzisiaj!
« dnia: Maj 18, 2016, 14:51:29 pm  »
RIFTY - POLSKA GRUPA

Padł pomysł żeby stworzyć grupę do walk w inwazjach, które zostaną niedługo wprowadzone. Grupa miałaby za zadanie wspierać się wzajemnie i pomagać sobie. Jak wiadomo rifty będą odbywać się na różnych serwerach, więc dobrze by było gdyby na czas inwazji ktoś z grupy przyjął resztę do siebie na deed.

Ja oferuję warsztat, konie, łóżka i nocleg, u siebie na północnym Deliverance, w wiosce "Arrr", oferuję także swoją osobę - uczestniczyłem w wielu biciach unikalnych stworzeń, więc jakieś doświadczenie posiadam, mam także kilka skilli 80-90, więc pomogę w przygotowaniach do walki.

Proponuję żeby każdy chętny wpisał co może zaoferować i zrobimy pełną listą z mapą wiosek, gdzie będzie można zatrzymać się podczas inwazji.

LISTA ŻOŁNIERZY

Spoiler (kliknij żeby zobaczyć/ukryć)

WIOSKI
Deliverance
#1
Wioska "Arrr" (D19 na mapie w grze, jest port)
Oferujemy: warsztat, 3 piece, łóżka, dostęp do kopalni, konie, rare mailbox (94)
Żołnierze: Bakeruss, Primass, Clasin

Independence
#1
Wioska "Amun Ra" (Q24 na mapie, port Q25)
Oferujemy: konie , wozy, kuźnie, lumpy, jedzenie ,priesta NAHJO, spanie ,mailbox (88)
Żołnierze: Kenshi, Payu

Xanadu
#1
Wioska "Castle Harmondale"
Oferujmy: tymczasowe zakwaterowanie - 16 łóżek, ogólnodostępny workshop i żarełko
Żołnierze: Pagsiu
#2
Wioska "Nowe Wszczniesz" (C14 na mapie)
Żołnierze: Warlander

#3
Wioska "Sarmatian Island" (S19 na mapie)
Oferujemy: kuźnie, kuchnie, pokój na rynku i konie.
Żołnierze: Losik

#4
Wioska "Wilczy Szaniec" (R20 na mapie)
Oferujemy: tawernę, jedzenie, łóżka, itd
Żołnierze: Held, Spyte, Thunder

13
Rynek / Grupa na Facebooku
« dnia: Maj 09, 2016, 14:46:30 pm  »
Zapraszamy Was do nowej grupy na facebooku, dużo osób korzysta tylko z niego, więc będzie to dodatkowy kanał do komunikacji naszej społeczności. Puśćcie famę wśród swoich wioskowych przyjaciół :)

https://www.facebook.com/groups/213472895704658/

14
Ratusz / Dotacje
« dnia: Maj 08, 2016, 18:37:43 pm  »
DOTACJE

Forum wurmonline.pl ma już ponad cztery lata i zebrało grono stałych użytkowników. Od początku utrzymywaliśmy stronę samodzielnie. Popularność forum przerosła nasze oczekiwania i musimy prosić o dotację na utrzymanie serwera. Jeżeli chcesz pomóc kliknij w poniższy przycisk. Dzięki temu będziemy mogli dalej funkcjonować. W podziękowaniu za dotację wpłacający otrzyma specjalną rangę na forum. Przy wpłacaniu dotacji należy podać swój nick lub napisać do mnie w prywatnej wiadomości. Wątek będę uzupełniał na bieżąco dziękując każdej osobie, która pomogła. Zbiórka ta nie wynika z mojej pazerności, jest inicjatywą użytkowników i obiecuję, że każda przelana złotówka trafi na utrzymanie serwisu wurmonline.pl. Osoba po wpłacie darowizny proszona jest o skontaktowanie się ze mną w celu nadania rangi.

Do zebrania jest 130 zł zł na cały rok funkcjonowania.
Zebraliśmy już 226,27 zł.


15
Ratusz / Koniec forum
« dnia: Maj 05, 2016, 17:31:50 pm  »

Dzięki inicjatywie forumowiczów i graczy Wurm Online forum zostało odratowane. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym!

ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI FORUM

Kochani forumowicze! Z ogromną przykrością informuję Was o zawieszeniu działalności naszego forum. Niestety mały ruch na stronie i wysokie koszta utrzymania hostingu wraz z domeną, zmuszają mnie do zamknięcia wurmonline.pl (a przynajmniej czasowego zawieszenia funkcjonowania). Po kilku latach działalności, włożenia w to czasu i pieniędzy ciężko jest to wszystko rzucić, ale ze względu na potrzebę zainwestowania gotówki w życiu prywatnym jestem zmuszony do takiego kroku.

Chciałbym podziękować Wam wszystkim za stworzenie wspaniałej społeczności, która wniosła do gry bardzo wiele, która okazała się być bardzo pomocna i uczynna. Szczególne podziękowania należą się osobom, które aktywnie udzielały się w dyskusjach i pisały wspaniałe poradniki. Najbardziej chciałbym podziękować Warlanderowi i Clasinowi, którzy motywowali mnie do prowadzenia serwisu.

Forum pozostanie aktywne do czasu, gdy wyłączy je firma hostingująca (faktura przyszła kilka dni temu).

DZIĘKUJĘ WAM ZA TE KILKA LAT WSPÓLNEJ GRY I ROZMÓW NA FORUM!
Bakeruss


Strony: [1] 2 3 4