Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: [Xanadu]Voltera Rekrutuje (kosz)  (Przeczytany 4784 razy)

bartil9

• Doświadczony mieszczanin

• 86
[Xanadu]Voltera Rekrutuje (kosz)
« dnia: Grudzień 03, 2014, 23:28:12 pm »
Chcialem tylko wypowiedziec sie na temat mayora tej wioski.
Zrekrutowal czlowieka z nickiem Prorokpl po czym gdy mu pozyczyl narzedzai 50QL ten juz sie nie zalogowal i przestal grac,Hershel zwalil wine na mnie i powiedzial ze do mnie poplyna i mi dal narzedzia a przeciez mam swoj set 65+ narzedzi wiec nie widze w tym sensu.Potem mnie oczernial o kradziez tylko dlatego ze sprzedalem kiedys cos Krivakovi ktory wedlug niego jest zlodziejem. (nie mam pojecia dlaczego on sadzi ze  Krivak to zlodziej) Potem zaczal mi tlumaczyc jakie to on ma kontakty i ze prawie cala polska spolecznosc mnie nienawidzi (Szczerze nie widze powodu dlaczego tak mialoby byc).Potem mowil ze ponoc nieznanej osobie zwinolem zestaw narzedzi 60 QL (teraz mam 65QL) i ze ma to od niejakiego R...... tu nie podal imienia i chcial abym sie domyslal.Ponoc ukradlem je z nieznanej lokacji moim altem (skad wie ze to akurat moj alt?)
Wszystkie moje alty maja nazwe nieznacznie inna od Bartiluss czyli Bartil,Bartlus i Bartilus i moge sobie reke dac uciac ze sa juz usuniete bo sluzyly tylko do pewnych celow takich jak wozenie kolegow lodka.Teraz utrzymuje ze nie mam szacunku do starszych tylko dlatego ze pisze do neigo jak do normalnego czlowieka (nie uzylem ani jednego wulgaryzmu oraz probowalem sie odnosic do niego z szacunkiem).

Zeby bylo jasne nie mam nic do tej wioski i mysle ze ma potencjal nie twierdze ze panuje tam nie mila atmosfera (wrecz przeciwnie wydaje mi sie ze ludzie tam beda w stanie wam pomoc zaczac) ale chcialbym tylko poinformowac o charakterze Hershela ktory nie jedna osobe moze wyprowadzic z rownowagi. Jesli ktos chce logi to wrzuce log z rozmowa z nim gdzies na forum ale jeszcze nie wiem gdzie wiec jakby ktos chcial to moze przyjzec sie dokladniej temu.Wiem ze to blachostka ale poczulem sie urazony i mysle ze warto podzielic sie ta opinia z ludzmi ktorzy maja z nim grac.Aha i podobno jeszcze gra od 6 lat chociaz nikt zarowno z freedom na xanadu oraz GL freedom nie slyszal o nim a gdy im o nim opowiedzialem to wysmiali go (ten fragment o krivaku oraz o zlych plotkach na moj temat.

Dziekuej dobranoc przepraszam za bledy ortograficzne ale juz mi sie nei chce poprawiac.

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
Odp: [Xanadu]Voltera Rekrutuje (kosz)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2014, 23:44:37 pm »
Odpowiem Na twojego Posta tylko jednym krotkim postem. Nie mam zamiaru czytac ani udowadniac ci twojej winy bo ci co pokazalem ta gre i zaczynali ze mna jako nowicjusze potwierdza moja wersje za kazdym razem gdy o tobie rozmawiaja na ts robi sie cisza bo nie jednemu poczatkujacemu graczowi zbrzydziles swoim postepowaniem ta gre szkoda graczy i klopotu. Mało tego pokazales zyczliwosc Rodakow grajacych w ta gre oczywiscie nie mowie teraz o kazdym graczu Polskim grajacego w wurm. Tylko o 1 osobniku ktory potrafi zepsuc opinie calej spolecznosci skoro dorosla osoba czyta sobie forum zaczyna gre i czyta takie nowinki to norma jest to ze zrezygnuje bo pomysli po co sie trudzic jak ktos ci to za*** Pozdrawiam Mayor Volterry! p.s nigdy nie porzyczam narzedzi zawsze je daje. ale jezeli kogos do budynku sie dopisuje poczym osobnik dobiera sie do najcenniejszych zeczy i znika :) no to gratuluje twojej zyczliwosci :) Smiac mi sie chce z tej calej sytuacji no ale coz najwidoczniej jestes za mlody i moze jak tam ci te pare cm3 przyrosnie to zrozumiesz Jeszcze raz Pozdrawiam i zycze dobrej nocy Mayor Hershel
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2014, 23:53:22 pm wysłana przez Hershel »

bartil9

• 86
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2014, 23:51:35 pm »
Wszyscy poczatkujacy graczy ktorych znam sa ze mna w mojej wiosce albo juz nie graja a twoi kumple beda z toba nawet jakbys mnie oskarzyl o nie wiem np zhackowanie serwerowni wurma bo nie maja wyjscia poztym nie maja pojecia o sprawie a i tez pewnie im wmoiwles wszystko.Wiem jak latwo komus cos wmuwic jesli ktos nei ma pojecia o danej sprawie.

bartil9

• 86
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2014, 23:53:11 pm »
To tak jakbym teraz napisal do jednago z kolegow wurmowych zeby potwierdzil ze klamiesz ale nei robe tego bo nei maja pojecia o twoim istnieniu wiec nie wiem o co ci chodzi.

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2014, 23:58:34 pm »
Pisz do kogo chcesz Raz ci zaufalismy i sie przejechalismy! Dobranoc dla mnie temat zamknietty

bartil9

• 86
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2014, 00:04:50 am »
Nie klam bo nawet u was nie bylem nigdy,mieszkam na 2 koncu Xanadu i nic nie zrobilem co mogloby cie ''rozczarowac''

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2014, 00:15:14 am »
wszyscy pamietami jak uciekales przed 2 hellhondami !

I nadal bedziemy cisnac lacha z tego :) bynajmniej jedne dobre wspomnienie z toba :) zycze ci powodzenia i tego by kiedys i ciebie to spotkalo Dobranoc

bartil9

• 86
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2014, 00:19:04 am »
hell houndy to nic przeciez i tak nie dobieglbym do guard towera bo dedlem od obrazen 5 sekund po wejsciu na ten niby plac budowy gdzie nawet nie mailem pojecia ze to wy sie osiedliliscie -_- jak mialem 3hp to nie zabieglbym za daleko

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2014, 00:24:52 am »
hell houndy to nic przeciez i tak nie dobieglbym do guard towera bo dedlem od obrazen 5 sekund po wejsciu na ten niby plac budowy gdzie nawet nie mailem pojecia ze to wy sie osiedliliscie -_- jak mialem 3hp to nie zabieglbym za daleko

Nie klam bo nawet u was nie bylem nigdy,mieszkam na 2 koncu Xanadu i nic nie zrobilem co mogloby cie ''rozczarowac''

O i kto tu klamie ?

bartil9

• 86
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2014, 00:29:38 am »
Hell houndami cie rozczarowalem? A za to to przepraszam bo to byla CZESCIOWO moja wina ale nie wiedzialem ze macie tam wioske a hell houndy bylu 20 kratek od wazego miejsca wiec i tak by was dopadlu.Nikt nie ucierpial z tego ze mnei gonily i akurat na wasza wioske wpadlem z lasu,gdy was zobaczylem myslalem ze masz te swoje uzbrojenie albo przynajmniej LT mieczyk bo przeciez 60s na narzedzai wydales.I myslalem ze macie tower guarda w wiosce wiec wszedlem do jakiegos domku ale dedlem 5 sekund po tym, nawet jakbym nie wszedl tam to by was zaatakowaly.

Hershel

• Mieszczanin

• **

• 29
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 04, 2014, 00:32:15 am »
Chlopaku nie mam nawet ochoty czytac tego co piszesz juz raz mnie roszczarowales i wiecej juz sie nie nabiore :) ale dzieki bo czlowiek uczy sie na bledach. Z mojej strony wszystko dla mnie temat zamkniety Dobranoc

bartil9

• 86
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 04, 2014, 00:42:12 am »
Dobranoc moze po prostu zmeczony jestes i nie myslisz trzezwo.Moze poczekamy  na odzew ze strony osob neutralnych takich jak uzytkownicy forum.

Warlander

• Administrator
  • Obieżyświat

• 355
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 04, 2014, 01:05:38 am »
Proszę nie obrażać się nawzajem, na razie zgodnie z 2 punktem regulaminu skończy się to dla Was upomnieniami.