Reklama

* Shoutbox

Autor Wątek: Poradnik dla początkujących  (Przeczytany 1344 razy)

Syirian

• Donator
  • Mieszczanin

• 35
Poradnik dla początkujących
« dnia: Październik 27, 2020, 18:16:30 pm »
Ponieważ Wurm zmienia się ciągle przez ostatnie lata, postanowiłem, że na swój sposób pomogę nowym graczom: po pierwsze streamując na Twitchu oraz robiąc filmy na Yoytube.

Streamuję Wurm Online od czasu do czasu, fakt - ostatnio nie grałem zbyt wiele, ale z gry nie uciekam, wrócę to i kolejne streamy się pojawią. Gram od momentu jak zacząłem przygodę i skończę gdy mnie już nie będzie ;)

Myślałem o filmach na YT, te sprzed 6-8 lat są już częściowo nieaktualne. Dlatego jeden z ostatnich moich streamów poświęciłem na pokazanie czym jest gra. Mówię na nim o kompletnych podstawach, ale że to jest stream, to ciężko mu do poprawnego poradnika. Zrobienie poprawnego poradnika jest dość czasochłonne, mógłbym się na to skusić, robiąc krótkie filmy na jakiś konkretny temat (oczywiście grając na streamie, ale później przerabiając i edytując co najważniejsze).

Aktualny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=aKKm3ZJepPs  na filmie jest kilka "błędnych" rzeczy lub też nie do końca właściwych/ poprawnych, a to wszystko stąd, że to stream. Wybaczcie :)

MrLolan

• Doświadczony mieszczanin

• 87
    • Strona serwera WU
Odp: Poradnik dla początkujących
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2020, 01:20:45 am »
Gram od momentu jak zacząłem przygodę i skończę gdy mnie już nie będzie

Myślę, że prędzej wurm się skończy niż Ciebie nie będzie, ale twoja praca może się przydać nowym graczom.

Pozdrawiam :)